Pokec len tak

Re: Pokec len tak

Poslaťod jets » 07 Aug 2014, 18:18

jezdec74 píše:No tak jak jsem to napsal. Je mi divné, že se nikdo jiný na to neptal, jen Ty :)

já to nemyslel nijak zle jak to bylo pochopeno, jen jsem tomu prostě neporozumněl, teď už chápu žes tím machrováním myslel mě. Už je mi to jasné a stačí mi to. Akorát mě to trochu mrzí, protože nemám pociit že bych něčím machroval. Jen jsem napsal - a taky se to tak jmenuje - NÁVRH. Jestli se to uživatelům fóra nelíbí tak se ten návrh shodí ze stolu a jede se dál. Začínám litovat že jsem vůbec něco psal, myslel jsem to dobře, admini a pravidla jsou naprosto normální na všech fórech kde se pohybuju a vzhledem k počtu uživatelů a příspěvků jsem měl pocit že by se něco takového mělo dělat i tady aby se udržela nějaká forma fóra. Pokud to někomu připadá jako machrování tak sorry, ale to mám pocit že jsem asi někde špatně. Mimochodem, ani slovem jsem se nezmínil že bych to chtěl dělat já - a zdůrazňuju - že ani nechci. Mám dost práce, ročního cvrčka, jsem admin ve VW Clubu, rozšiřuju doma zahradu atd.
Jak se říká, cesta do pekla je dlážděná dobrými úmysly, navrhoval jsem jen to co jinde funguje a je naprosto normální, vůbec by mě nenapadlo, že mě bude někdo obviňovat z komunismu, cenzury, machrování, chtění pocitu moci a podobných hovadin.
Tímto končím moje jakékoliv vyjadřování k tomuto tématu.
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokec len tak

Poslaťod puccky1 » 07 Aug 2014, 18:43

Jets ono nie darmo sa hovori za dobrotu na obrotu ;)
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokec len tak

Poslaťod georgoo » 07 Aug 2014, 18:52

jets:

chcem sa ospravedlnit, mas pravdu :)

spatne ked na to pozeram, reagoval som nevhodne
ten komunizmus som prehnal, len sa mi nepozdavala myslienka, ze mi niekto bude v buducnosti mazat, alebo presuvat prispevky

moderatora by mala mat cast MOTOCYKLE
tam je fakt bordel, a je tazke nieco najst bez patrania
ostatne bez kontroly
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Pokec len tak

Poslaťod yenkie » 07 Aug 2014, 19:32

Takze aj tu vam to napisem priatelia. Poprosim vas, uz sa zdrzte vzajomneho napadania a osocovania a nastolte tu znova rodinnu atmosferu.
Dakujem
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Pokec len tak

Poslaťod Salud » 07 Aug 2014, 20:49

Jets, ale dúfam, že nás neopúšťaš? To by bola škoda. Jezdce osobne nepoznám, ale počul som o ňom, že je to fajn chlapák a už sa teším k nemu na to "pívo" a bol by som rád, keby si tam dorazil aj ty Jets. Z Českej strany som sa stretol len s Orinom a tak dúfam, že keď pôjdeme k jezdcovi, tak to nebude slovenská presilovka, ako to dopadlo naposledy v Čavoji, kde ak by neprišiel náš Laci, tak prehrajeme kontumačne. :D

No a čo sa týka Adminovho dohovoru, tak len poslušne hovorím "amen".

Držte sa chlapáci a dievča naše.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Pokec len tak

Poslaťod jets » 07 Aug 2014, 20:59

nejsem ženská abych se urážel :-), jednou se možná uvidíme... Já plánoval jet na sraz už dvakrát a vždycky to nakonec padlo, ale jednou... :-)
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokec len tak

Poslaťod Salud » 07 Aug 2014, 21:17

jets píše:nejsem ženská abych se urážel :-), jednou se možná uvidíme... Já plánoval jet na sraz už dvakrát a vždycky to nakonec padlo, ale jednou... :-)


Jets pozor, treba vážiť slová, máme tu už prvú ženu. :D
No a samozrejme ako Ti situácia dovolí na zraz doraziť, tiež nie som pánom svojho času. Tak na "viděnou".
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Pokec len tak

Poslaťod jets » 07 Aug 2014, 21:24

Salud píše:Jets pozor, treba vážiť slová, máme tu už prvú ženu. :D
No a samozrejme ako Ti situácia dovolí na zraz doraziť, tiež nie som pánom svojho času. Tak na "viděnou".


oops, že sem si radši neliskl po čuni :-)
do konce prázdnin su o víkendech totálně v čudu, potřebuju dodělat zahradu a podzim se blíží... pro mě je mnohem jednodušší udělat si výlet ve všední den, protože mám dobrého šéfa který mě vždycky pustí z práce :-)
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokec len tak

Poslaťod georgoo » 07 Aug 2014, 22:58

Jazdime MIKROZRAZY aj cez tyzden a Breclav a Zahorie su za humnami :)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Pokec len tak

Poslaťod Richi » 07 Aug 2014, 23:05

Napriklad uz hned zajtra mame jeden mikrozraz na poludnie a az do zapadu slnka
Jets, pridas sa?
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Pokec len tak

Poslaťod jets » 08 Aug 2014, 07:04

jo, chlapci, dnes mám smutnou povinnost - jdu na pohřeb. Umřel náš první spolužák :-(. A aby bylo ještě hůř tak v pondělí jdu na druhý, taky spolužák - ten k nám sice propadl a byl s náma jen rok, ale bydlel přes ulici takže tam musím taky. Nasnáším pohřby (asi jako každej).
Hodně mě vzal spíš ten dnešní, byl to jedničkář, krasvec, idol učitelek a spolužaček. Umřel jako tllustý samotář a socka. Je skoro až divné jak si osud někdy zamíchá kartama...
No ale zpátky k něčemu veselejšímu, příští týden se můžu utrhnout středa - čtvrtek, kdybyste něco plánovali tak se ráf přidám (pokud na mě budete ochotní čekat, po 20 ti letech neježdění jsem spíš café racer .-))
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokec len tak

Poslaťod jets » 08 Aug 2014, 07:44

no to ten den pěkně začíná... Mám málo místa v garáži tak když vím že ráno odjíždím jako první, hodím motorku hned ke vratům na boční stojan, jenže dnes ráno jsem potřeboval projít tak jsem ji posunul a hodil na hlavní stojan. No a když jsem se potom chystal odjet tak v pantoflíčkách přijdu k motorce, shodím ji z hlavního stojanu a - bočák, který jsem nesklopil mi přistál na palci levé nohy. No, musím se přiznat že aj nejaké to sprosté slovo padlo do éteru :-)
No a potom na hlavní která se stáčí vlevo na křižovatce nějaký rakušák nesledoval značky a myslel si že musí dát přednost tak zabrzdil, jenže já jsem za ním zrovna v zrcátku pozoroval krásnou cyklistku v šortkách a upnutém tričku s krásným výstřihem. No, jestli bylo mezi mým předním kolem a jeho nárazníkem 10cm tak je to moc :-).
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokec len tak

Poslaťod jezdec74 » 08 Aug 2014, 08:22

Pe

Ber to sportovně, smůlu už máš pro dnešek nejspíš vybranou ;)
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Pokec len tak

Poslaťod keto » 08 Aug 2014, 12:09

jets kdyby si do toho rakušáka napálil,tak by si tě ta cyklistka určitě všimla a možná by ti poskytla i první pomoc ;) a tak z toho zas nic nebylo :lol:
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: Pokec len tak

Poslaťod jezdec74 » 08 Aug 2014, 13:00

Jirko, jsi optimista. Já myslím, že by si ho všimla, okradla a potom ujela :lol: taková je doba.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia