STK zmeny vo vyhlaske

Re: STK zmeny vo vyhlaske

Poslaťod sansok » 26 Jan 2021, 20:48

Nikto s motorkou zatiaľ nebol na EK, zmena mala prebehnúť až v roku 2021 (resp. prvýkrát sa moto mali podrobiť EKdo konca roku 2021). Odkladá sa to kvôli tomu, že nemajú prispôsobené analyzátory na meranie emisií (dosť nákladné) a hlavne, že nemajú dáta, podľa ktorých by vyhodnocovali spôsobilosť.
sansok
**
**
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 30 Nov 2016, 09:10
Motorka: Honda NC 700S

Re: STK zmeny vo vyhlaske

Poslaťod puccky1 » 26 Feb 2021, 15:35

Tak dnes prva tohtorocna jazda sice kratka ale stala ma 30€
Bol som na stk a tak ako ma dnes kontrolovali tak este nikdy hlavne vsetky cisla a vinko fotil aspon desatkrat stale mu tam zavadzali kable a lanka tak som mu to nakoniec podrzal ked to teda musi mat vsetko pofotene.
Prvy krat mi aj pozeral rozmer pneu proste vsetko co bolo v technicaku tak kontroloval ci to ozaj sedi.
Ohladne emisnej na moto sa technik vyjadril ze to este asi dlho nebude a momentalne je to odlozene na neurcito.

A teraz ma napadlo ze vsetky svetla kontroloval tri krat ale klakson ani raz
A este sa dozadoval aby som zapol len parkovacky a ked to ani na treti krat nepochopil ze svetla svietia stale daju sa len prepnut na dialkove tak som mu rukou svetlo zatienil a ukazal ze to male hore je parkovacka keby daco

Odoslané z ONEPLUS A5000 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: STK zmeny vo vyhlaske

Poslaťod PePPe » 26 Feb 2021, 17:04

to s tymi svetlami je sranda, to by ma nenapadlo... :)
Ake si mal nahodene prislusenstvo? Zaujimali sa on, alebo preslo nieco aj bez otazok?
PePPe
**
**
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 19 Feb 2015, 22:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750X

Re: STK zmeny vo vyhlaske

Poslaťod puccky1 » 26 Feb 2021, 18:24

V podstate cinske pridavne svetla som zhodil xenon vyhodil dal H 4 v noci uz nejazdim tak mi je jedno ako to svieti .
Prislusemstvo tam mam od vymyslu sveta od Givi Sw Motech a tak vsetko bolo v pohode trosku som sa obaval ci nebude problem AL kufre made home od Momula ale nejak sa o ne nezaujimal v podstate skontroloval vsetko co sa dalo ale na nic nemal pripomienku akurat som sa ho ja pytal ze ako su na tom brzdy ze mam povodne kotuce tak sa vyjadril ze maloktora motorka ma tak sumerne brzdy ze skoro kazda ma.problem z hadzavostou ale mna sa to netyka ze brzdi krasne rovnomerne ze sa nemusim bat co ma potesil lebo obcas som im dal zabrat ale vyzera ze sa este nezvlnili aj ked uz par krat chytali fialovy nadych

Odoslané z ONEPLUS A5000 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Predchádzajúci

Späť na Rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia