Odvetranie klukovej skrine a olej

(nastavenie ventilov, olej, chladič, sviečky, ...)

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod puccky1 » 18 Júl 2018, 20:29

Su to chumaji ja som sa v BB pri reklamaci tak povadil ze som hned v zaruke prestal chodit na servis a robim si ho dodnes sam
Proste prisiel som na bezny servis po 12 000 km odisiel som s dodrbanou motorkou
Oni si tvrdili ze jej nic nieje ze jazdim kratke trasy na studenom motore a bla bla bla pritom moje vylety byvali 300 a viac km no skoda slov proste mali to cele na haku ze sa mam ist handrkovat do Ba do centraly
Nemal som na to nervy sa tam chodit hadat a prestal som tam chodit

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod fotorado » 18 Júl 2018, 21:23

No to nie je dobré že Honda servisné centrá majú takýto prístup. Ktovie či o tom v Honde centrále vedia a ak áno či ich to zaujíma. Alebo im to je jedno ak už človek ich produkt kúpi tak už sa oňho netreba zaujímať....
fotorado
**
**
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 13 Feb 2018, 11:30
Motorka: Honda NC 750X

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod vladimir » 18 Júl 2018, 22:31

zdravím chalani..

fotorado bol som zvedavý čo s tým motorom je ale ako čítam kašlú na teba..

neviem kde má Honda nejakú centrálu pre Slovensko alebo to je spoločné z nejakým susedným štátom no sadol by som si k PC a napísal im list o probléme a trochu výhražný s tým že dáš do motoristických časopisov článok aký ma Honda prístup k svojim zákazníkom čo sa týka reklamácií a záručných opráv..


kúpil si si ich produkt je leto a oni to hrajú aby si ich neotravoval.. pôjdeš do iného servisu tam ti najprv povedia áno potom zase nejaké výhovorky a takto dokola.. oni v tých druhých servisoch už budú o tebe vedieť a každý ťa bude ťahať za nos až ťa to prestane baviť.. takže urob ako som napísal vyššie a čo najskôr.. ver že o zlú reklamu nebudú stáť..
vladimir
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 429
Registrovaný: 30 Júl 2017, 07:20
Bydlisko: Rohožník na Záhorí
Motorka: Honda NC 750S

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod vladimir » 18 Júl 2018, 22:41

prečo je to tu dva krát ?
vladimir
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 429
Registrovaný: 30 Júl 2017, 07:20
Bydlisko: Rohožník na Záhorí
Motorka: Honda NC 750S

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod georgoo » 18 Júl 2018, 22:42

vladimir píše: myslím že pôvodný majiteľ mi dobre poradil aby som ho vymenil skôr ale teraz už aj ja predĺžim výmeny.. tu moji spolujazdci tiež menia po 6 000 a neviem čo majú predpísané od výrobcu.. ale oni majú tie hračky vysokootáčkové.. ich motory toho odtočia viac ako naše.. mechanik v MA ktorý nejaké roky robil v značkovom motoservise tiež vraví meň olej po 6 000.. takže tak..


Povodny majitel bol to lajdak, lebo tam nechal olej dva roky :(
On mal "dobre poradit" sebe a vymenit to po roku bez ohladu na kilometre. Nie cakat az na noveho majitela a tomu "dobre radit" aby vymenil olej po 6000 km ;)
Olej pri tvojej prvej vymene bola spinavy, lebo to on zanedbal a dalsi lebo tam este boly zvysky "jeho bordelu" :(

Ak ti mozem poradit, men to po 12 000 km, ak to najazdis behom jednej sezony. Inak minimalne raz rocne na jar.
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod georgoo » 18 Júl 2018, 22:45

vladimir píše:prečo je to tu dva krát ?


Tu druhu kopiu som zmazal.
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod vladimir » 18 Júl 2018, 23:19

tento rok už mám cez 8 tisíc uvidím koľko toho bude do konca sezóny.. a hore som písal že tie výmeny natiahnem na viac kilometrov..
vladimir
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 429
Registrovaný: 30 Júl 2017, 07:20
Bydlisko: Rohožník na Záhorí
Motorka: Honda NC 750S

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod Zizi79 » 18 Júl 2018, 23:29

fotorado píše:Neviem či mám záujem nechať motorku v takomto servise. Ale keby sa ospravedlnili že ochorel servisák alebo niečo ale proste ma presviedčali že nie som objednaný a že servisák nemá čas. A to mám potvrdenie servisu emailom. Skrátka je to oprava (reklamácia) tak sa.im.do toho nechce lepšie sú servisné prehliadky po 1000, 12000km atď. To sú čisté prachy za 3 hoďky minimálnej roboty.

Ale hneď mi to bolo podozrivé že po 3 dňoch v servise sa nikto neohlásil. Asi si mysleli že motorku tam.len tak parkujem v servise aby nemokla vonku...


posli to na honda slovensko... daju ich do laty... samozrejme tam prestan chodit
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod fotorado » 19 Júl 2018, 08:51

Uz sa stalo, napisal som a motorku som si odtial rano vzal a objednal som sa na buduci tyzden do Bratislavy (Omnia).

Ale či ich dajú do laty to neviem teda nechce sa mi tomu veriť že to niekto bude riešiť. Slovensko je malý trh na to aby tu niekto niečo riešil. Sme ďaleko od Japonskej centrály na to aby sme tu dodržiavali zásady Japonských firiem. A čo čítam moto fóra, tak za tie roky sa to nijako nezlepšilo ba by som.povedal že to ide stále k horšiemu čo sa týka servisov motoriek.
fotorado
**
**
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 13 Feb 2018, 11:30
Motorka: Honda NC 750X

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod keto » 19 Júl 2018, 15:04

Je to smutné čtení, že i značkové servisy takové značky jako je Honda mají tak nízkou úroveň, pak se ovšem naskytá otázka, proč jim to tam dávat, když mnohý garážový mechanik má solidnější přístup i ceny ;)
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod puccky1 » 19 Júl 2018, 15:32

No kazdy tam chodi hlavne koli tomu aby mu nepadla zaruka ale nakoniec aj tak nic nevyreklamuje

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod Richi » 19 Júl 2018, 22:44

fotorado píše:Uz sa stalo, napisal som a motorku som si odtial rano vzal a objednal som sa na buduci tyzden do Bratislavy (Omnia).


V omnii nemajú moto mechanikov. Servis robia bežní automechanici. (servis robia bez lásky, vášne a vzťahu k motorkám a tak to potom aj vyzerá)
Nabudúce choď do Trnavy. Všetci mechanici sú tam motorkári a svojej práci sa rozumejú.
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod fotorado » 20 Júl 2018, 06:58

Richi píše:V omnii nemajú moto mechanikov. Servis robia bežní automechanici. (servis robia bez lásky, vášne a vzťahu k motorkám a tak to potom aj vyzerá)
Nabudúce choď do Trnavy. Všetci mechanici sú tam motorkári a svojej práci sa rozumejú.


No to si ma veru potesil :cry:
fotorado
**
**
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 13 Feb 2018, 11:30
Motorka: Honda NC 750X

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod Ruidos » 20 Júl 2018, 10:48

V omnii nemajú moto mechanikov. Servis robia bežní automechanici. (servis robia bez lásky, vášne a vzťahu k motorkám a tak to potom aj vyzerá)
Nabudúce choď do Trnavy. Všetci mechanici sú tam motorkári a svojej práci sa rozumejú.[/quote]


Richi chodíš tam zo svojou moto ? Vlastná skúsenosť ?
Hľadám dobrý servis. Keďže je záruka tak iba značkový môžem


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Odvetranie klukovej skrine a olej

Poslaťod georgoo » 20 Júl 2018, 13:07

Ruidos píše:V omnii nemajú moto mechanikov. Servis robia bežní automechanici. (servis robia bez lásky, vášne a vzťahu k motorkám a tak to potom aj vyzerá)
Nabudúce choď do Trnavy. Všetci mechanici sú tam motorkári a svojej práci sa rozumejú.

Richi chodíš tam zo svojou moto ? Vlastná skúsenosť ?
Hľadám dobrý servis. Keďže je záruka tak iba značkový môžem

Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk


Ja som kupil obe motorky v BSC a chodim len tam.
Mal som len raz problem, ked mi presponoval retaz, to som mu na parkovisku ukazal a hned to opravil.
Inak som velmi spokojny, reklamacie som riesil dve, na kazdej moto jednu. Obe reklamacie opravili bez problemov, uctovane 0 €

Rovno ti sem hodim kontakt, ale ak by si sa rozhodol tam ist, priprav sa, ze ta objedna o 2 tyzdne, maju tam dost naval teraz.
Minuly tyzden som tam mal moto na garancke.

Kontakty
Telefón: 0911 839 777
Email: servis@bikerscentrum.sk
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Motor, prevodovka

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť