AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Zizi79 » 12 Jún 2018, 12:45

Ja si myslím opak, :-), ale od toho je diskusia...
Ako sa zdá, ncckari z fora majú celkom v paži ísť 200 km na nezazivne a rozbite Slovensko, keď v rovnakej vzdialenosti majú tí západnejši Alpy. Ale to je len môj dojem za posledných 18 mesiacov.
Ako som hore písal dôvodov prečo neprísť je veľa, od cestovania až po rôzne akcie organizované po Slovensku. Každý má iné priority...
Mne sa posledná akcia páčila, super sme sa porozprávali a zasmiali. Zistili sme že Rudo nič nepapa, a ze pucckyho priateľka ma najkrajšie meno aké poznám :-). Bolo to presne v starom štýle NC zrazov.

Co sa týka organizácie akcie, zatiaľ nevidím žiadny záujem a teda ostanem pri klasike, halušky, steaky a hlavne cestovanie krížom krážom. A štandardne Alpina jar a jeseň.

Iba ma mrzí keď čítam príspevky typu, prečo sa nikde nechodí a nič sa neorganizuje. Ale srať na to, ved na zrušenej akcií sme ani foto nerobili lebo GDPR. .. :-) a ja som úplne zabudol fotit... :-)

Cas ukáže, možno sa to zmení...


Odoslané z XT1635-02 pomocou Tapatalku
I
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Supi » 12 Jún 2018, 14:12

Ak by bola akcia "Spoznavanie kras vychodneho Slovenska", s velkou pravdepodobnostou by som isiel. Vychodne Slovensko skoro vobec nepoznam a rad by som to zmenil.
Aj ked tento rok mi to asi nevyjde, ale buduci snad ano. ;)
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Femicko » 12 Jún 2018, 14:21

Pucky, ako sa vola Tvoja priatelka? Zizi nam dal asi vsetkym chrobaka do hlavy teraz :)
Obrázok užívateľa
Femicko
*****
*****
 
Príspevky: 438
Registrovaný: 12 Júl 2015, 21:01
Bydlisko: Trencianska Tepla
Motorka: Honda NC 750X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Ruidos » 12 Jún 2018, 14:23

Supi píše:Ak by bola akcia "Spoznavanie kras vychodneho Slovenska", s velkou pravdepodobnostou by som isiel. Vychodne Slovensko skoro vobec nepoznam a rad by som to zmenil.
Aj ked tento rok mi to asi nevyjde, ale buduci snad ano. ;)


Supi stále nemôžeš šoférovať ? Ani na total na kochačku ?


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Supi » 12 Jún 2018, 15:11

Jazdit by som uz zvladol. Mozno aj celkom sviznym tempom. Ale bolo by to odo mna velmi nezodpovedne.

Pohyblivost ruky je zatial obmedzena. Od buduceho tyzdna chodim na rehabilitacie. Zatial cvicim sam. Robim celkom pokroky - uz viem rozpazit a upazit. Zdvihnut ruku nad hlavu zatial neviem. Ale, Ak by som mal riesit krizovku, pripadne velmi prudko brzdit, nedopadlo by to dobre.

Tak isto si nemozem dovolit padnut. Klucna kost je na RTG snimku z minuleho tyzdna stale viditelne zlomena. Vacsina rebier je zlomenych tak, ze nedoliehaju a su medzi nimi dost velke medzery. Tie sa budu zrastat dost dlho - nijak sa nenapravia, musi sa vytvorit material medzi nimi a zrastu sa tak ako su. Ak by som teraz padol, vnutorne organy mi nic poriadne nechrani. Tazke by bola hlupost teraz sadnut na motorku.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Ruidos » 12 Jún 2018, 15:41

Až sa mi žalúdok točí keď to čítam.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod puccky1 » 12 Jún 2018, 18:15

Ja som neprisiel na tajnasa
V prvom mojom prispevku som pisal ze este neviem co bude ci budem mat cas ale ak tam pojdete budem sa snazit dobehnut aspon na pokec ( ak by som sa nahodou nachadzal vo Zvolene u prietelky s peknym menom ;) )
Nahodou som mal volno a kedze som planoval konecne prevetrat moto a cisto nahodou ma napadol smer Martin a po nakuknuti na forum a zisteni ze chalani idu do Vrutok tak bolo rozhodnute :)

Femicko vzdy ked idem niekam na stretko z fora tak si kontrolujem ako to prebieha ci sa nemeska alebo ci nenastala zmena ;)

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Mikino » 13 Jún 2018, 06:47

Supi ako pises, mas cas, toto daj najskor do poriadku a potom jazdi
Obrázok užívateľa
Mikino
****
****
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 30 Máj 2017, 15:31
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trenčín
Motorka: Honda NC 750X

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod georgoo » 13 Jún 2018, 12:38

Zizi79 píše:Richi, este v nedelu ráno sme boli traja, potom napisal Slavo ze sa pridá
- puccky a rudios prisli naslepo, femicko prisiel na salas hron takisto bez ohlasenia... :-), preto pisem ze ignore...
- mal som chut urobit nico v duchu STRANBERG u nas po vychode, nejake polsko alebo jahodna a dobsina... male akcie mali byt preverenim zaujmu...
- takze asi nie, ja chapem, teraz je kopec ineho moto programu, kazdy chce cestovat a byt s rodinou a ma kopec inych zaujmov (a ine motorky) - ja to respektujem
- ALE otvorenie sezony, zatvorenie sezony by sme mohli absolvovat spolu... PODLA MNA JE TO VELKA SKODA :-(


Prakticky vsetky zrazy co som organizoval boli na zapade SK a vzdy bola pomerne velka ucast z CZ. Jednoducho ak spravis zraz na vychode pride ti o to menej ludi.
Ak aj niekto chce prist z Prahy, Plzne, ... len na hranice to ma 450-500 km, jednoducho na vychod Slovenska nepride. Aj keby to bol viacdenny zraz, len cesta mu bude trvat jeden a pol dna. Musel by ist o 2 dni skor a 2 dni by sa vracal domov :(

Stramberk bol vzdy viac obsadeny NC s ceskou SPZ ako slovenske.

Ak by si chcel vacsi zraz, musis to spravit na zapade Slovenska aby sa ti dostavili aj ludia z CZ :)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Zizi79 » 13 Jún 2018, 12:42

To mne je jasne... :-)
- skôr mi je ľúto ze od minulého roka sme dá nevideli... Ved ci Terchová Zuberec Kováčová alebo Vrútky - vzdialenosť je plus mínus rovnaká... Myslím pre východ a západ Slovenska

Odoslané z XT1635-02 pomocou Tapatalku
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod georgoo » 13 Jún 2018, 12:59

Zizi79 píše:To mne je jasne... :-)
- skôr mi je ľúto ze od minulého roka sme dá nevideli... Ved ci Terchová Zuberec Kováčová alebo Vrútky - vzdialenosť je plus mínus rovnaká... Myslím pre východ a západ Slovenska
Odoslané z XT1635-02 pomocou Tapatalku


Mne je tiez luto, ze stara doba, ked sme sa casto stretavali na roznych akciách zaprasena niekde na policke. Je fajn, ze sa to snazis obnovit a nevzdavaj to, rob akcie :like:
Ja pisem teraz len za seba, pre mna je to zial daleko. Nakolko mam zdravotne problemy (nie pad z vlanajska) tak tolko km za jeden den nedam.
Musim na to ist pomaly a rozjazdit sa postupne.

Postupne by som sa rad vratil k organizovaniu trebárs Haluskovania.
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Zizi79 » 13 Jún 2018, 13:13

Ani autom nemôžeš prísť?? Joj hlúpo to vyznelo :-).

Odoslané z XT1635-02 pomocou Tapatalku
Naposledy upravil Zizi79 dňa 13 Jún 2018, 13:48, celkovo upravené 1
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod Ruidos » 13 Jún 2018, 13:42

Zizi :)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod georgoo » 13 Jún 2018, 15:51

Zizi79 píše:Ani autom nemôžeš prísť?? Joj hlúpo to vyznelo :-).
Odoslané z XT1635-02 pomocou Tapatalku


Autom mozem, ale to sa mi popravde nechce.
Skor ako sa mi nechce prist sa mi nechce zavidiet vam ako si uzivate a ja sa potim v plechovke :lol:

Ale nieco vymyslime a dame nejaku skupinovu fotku ;)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: AKCIA ZRUŠENÁ - Salaš HRON - Kováčová

Poslaťod keto » 15 Jún 2018, 09:08

Každému, kdo organizuje nějakou tu akci fandím a držím palce, vím co to obnáší udělat něco na více dní pro více lidí, takže každý organizátor má u mě palec nahoru :like: a pokud bude v mých možnostech, tak i mou výpomoc. Moc mě mrzí, že se přestal konat Štramberk, jelikož ten původně navázal na první NC srazy na Bumbálce a logicky tak nějak převzal štafetu a povýšil ji o další level výše. Myslím si, že dobrá účast by se opět dala očekávat na srazu na česko-slovenském pomezí, kvůli dostupnosti. Letos nebyla ani Šumava, kterou pořádal Petr, i když ta je zase daleko pro východoslovenské účastníky, ale byla taky vždy suprovní a slušně obsazená :like:.
Možná bychom se mohli v nějakém termínu sjet do Štramberku alespoň na jednu noc, udělali bychom výjezd na fotku na Bumbálku a pak sednout si na pokec u pivka, aby se dobrá tradice udržela ;)
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia