Držiak na mobil

(navigácia, pôzdra, držiaky, napájanie, ...)

Re: Držiak na mobil

Poslaťod ole18 » 12 Jún 2015, 09:37

No bol som vyzdvihnut ten drziak...najprv mi trvalo asi 10min kym som pochopil ze zacvaknutie je mega hrubou silou nie ako som bol zvyknuty z inych... drzi dobre, pevne neposkakuje za jazdy a da sa polohovat v 8mich smeroch...ale najvacsi kamen urazu je ako skoor ppri vsetkych ze cez slnecny den je to nepouzitelne... mozno vecer a ovoli folii na 100%tnom jase (ja mam lg g2)
[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/12/b288a2a9f955eeb09fe064b8cbdafb5e.jpg[/img]

[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/12/5e739e43e4ed5ac875e88c7ab6d8d722.jpg[/img]
.........OLE-18..........
-----------------------
| Obrázok |
-----------------------
Obrázok užívateľa
ole18
***
***
 
Príspevky: 69
Registrovaný: 12 Nov 2014, 18:16
Motorka: Honda NC 700X

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Frodo » 23 Júl 2015, 10:58

Tak jsem měl možnost vyzkoušet ten držák z eBay za 230,-. Vypadá téměř totožně jako tady psal ole18.
Prvních 100km zvládl v pohodě a to ikdyž jsem trefil pořádnou díru tak se ani nehnul. Viditelnost je dobrá i na slunci ale to je asi tím že mám AMOLED FullHD displej na Samsungu S5. Držák je taktéž polohovatelný v osmi směrech. Uchycení se mi zdá bytelné žádný tenoučký plast. Spíš si myslím že tento noname držák vezmou jiné firmy - nalepí na to své logo a prodají 3x tak dráž. Já jsem spokojený a rozhodně doporučuju.
Obrázok užívateľa
Frodo
****
****
 
Príspevky: 108
Registrovaný: 28 Jan 2015, 18:56
Motorka: Honda NC 700S

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Ruidos » 23 Feb 2018, 11:53

Tak ja som objednal totok z aliexpresu. Cena 10€, ale teda že maximálna spokojnosť. ObrázokObrázokObrázokObrázok

Telefón je ako v perinke. Uz len na moto nahodit


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Držiak na mobil

Poslaťod pcx » 23 Feb 2018, 12:22

@Ruidos, vyzerato naozaj dobre :like:
Aktual: Honda NC 700 Integra
EX: Honda PCX 125, Yamaha Xmax 250, Yamaha Xmax 400, Honda NC 700 X DCT, Yamaha Xmax 400 MomoDesign
Obrázok užívateľa
pcx
****
****
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 02 Mar 2017, 11:19
Bydlisko: Nitra, SK
Motorka: Honda NC 700X

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Orin » 23 Feb 2018, 12:50

Ruidos píše:Tak ja som objednal totok z aliexpresu. Cena 10€, ale teda že maximálna spokojnosť.

...
Telefón je ako v perinke. Uz len na moto nahodit


Přeju ti ať ti dobře slouží, já si ale něco podobného už na motorku nedám, pro mne už zásadně, jen a pouze buď zcela uzavřené pouzdro na pevné montáži, nebo telefon v kapse. Stačila jedna příčná nerovnost najetá v nijak vysoké rychlosti (cca 60km/h), a přestože jsem si myslel jak telefon pevně a přitom bezpečně drží, další půl hodiny jsem ho hledal v širokém okolí. Nakonec jsem ho našel, proletěl se cca 80 metrů, a byl jsem rád že byla použitelná SIMka a flashka, do nového telefonu který jsem bezprostředně poté kupoval...

Ale třeba ti bude dlouho a perfektně sloužit - rozhodně si nedělám nárok na to že se moje zkušenost musí shodovat s jinými. -)

Orin
Obrázok
Obrázok užívateľa
Orin
****
****
 
Príspevky: 238
Registrovaný: 18 Jan 2013, 13:35
Bydlisko: Blansko
Motorka: Honda NC 700X

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Ruidos » 23 Feb 2018, 13:03

Orin píše:[quote="Ruidos"]Tak ja som objednal totok z aliexpresu. Cena 10€, ale teda že maximálna spokojnosť.

...
Telefón je ako v perinke. Uz len na moto nahodit


Přeju ti ať ti dobře slouží, já si ale něco podobného už na motorku nedám, pro mne už zásadně, jen a pouze buď zcela uzavřené pouzdro na pevné montáži, nebo telefon v kapse. Stačila jedna příčná nerovnost najetá v nijak vysoké rychlosti (cca 60km/h), a přestože jsem si myslel jak telefon pevně a přitom bezpečně drží, ...

Orin[/quote]

Tohto som sa práveže obával, dlhšie som pozeral fóra a tento typ hodnotili na motorke veľmi vysoko. Je fakt veľmi masívny a zo spodu je šrob ktorý bráni tomu čo si popísal a hlavne rýchlej krádeže.taka poistka :) bude sa musieť niečo stať s riadidlami aby sa to púzdro uvoľnilo za jazdy. Veď uvidím, ak by to bolo zle tých 10€ nebude mrzieť :)Obrázok


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Mikino » 23 Feb 2018, 13:34

tak jak? je to dobre či na prd?
Obrázok užívateľa
Mikino
****
****
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 30 Máj 2017, 15:31
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trenčín
Motorka: Honda NC 750X

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Ruidos » 23 Feb 2018, 13:37

Mikino píše:tak jak? je to dobre či na prd?


Určite je. Ináč by ho toľko motorkárov nehodnotili dobre :)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Držiak na mobil

Poslaťod Effin » 23 Feb 2018, 17:17

Kolega má na Guzzině držák interphone pro iphone 5s a někdy mu to aktivuje siri jak to podrží home tlačítko.Prosím co v tom máš za iphone ? Můžeš hodit odkaz nebo název na Ali ? Za ty prachy moc pěkně to vypadá tedy
Díky moc
Effin
***
***
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 31 Júl 2015, 21:06
Motorka: Honda NC 750X

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Ruidos » 23 Feb 2018, 17:37

Effin píše:Kolega má na Guzzině držák interphone pro iphone 5s a někdy mu to aktivuje siri jak to podrží home tlačítko.Prosím co v tom máš za iphone ? Můžeš hodit odkaz nebo název na Ali ? Za ty prachy moc pěkně to vypadá tedy
Díky moc


Jasne. Dám foto aj z motorky nainštalované. V nastaveniach stačí deaktivovat Siri-home button. Mám iPhone 7, ale majú na akýkoľvek telefon.
Ja som kupoval o tohoto Look what I found on AliExpress
https://www.aliexpress.com/item/3271640 ... 03397.html
Nakupuj cez mobil, je to lacnejšie


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Držiak na mobil

Poslaťod georgoo » 24 Feb 2018, 00:45

Povodne som aj ja rozmyslal nad drziakom telefonu, ale ma to dve velke nevyhody:
- ak sa ti nahodou ten drziak povoli a telefon ti uleti, prides viac ako len o telefon
- ked sa niekde nedajboze vy.....tis, tak ti telefon odide s motorkou a ako si potom zavolas pomoc ?

len take dva postrehy :)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Ruidos » 24 Feb 2018, 07:03

georgoo píše:Povodne som aj ja rozmyslal nad drziakom telefonu, ale ma to dve velke nevyhody:
- ak sa ti nahodou ten drziak povoli a telefon ti uleti, prides viac ako len o telefon
- ked sa niekde nedajboze vy.....tis, tak ti telefon odide s motorkou a ako si potom zavolas pomoc ?

len take dva postrehy :)


Tak možné je všetko, ale neviem ako by sa mohol povoliť. Už som skúšal, ale drží.
Ak by som sa vytrepal musela by to byt brutal totalka. Ten obal je masívny, ale Dufam že k tomu nepríde


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Držiak na mobil

Poslaťod konkoltomas » 24 Feb 2018, 08:18

Ahoj Ruidos. Objednal som ho aj ja, tak som zvedavý. Preklikal som tam toho dosť a tento Tvoj sa mi najviac páčil.
Objednal som si aj túto zásuvku:
https://m.aliexpress.com/item/328378155 ... 2837815581
Čo hovoríte na tento SAE konektor?
Chcel by som nechať konektor v kufri a zásuvku na riadidlách, kde keď by som chcel nabíjať, tak by som potiahol kábel z kufra..
konkoltomas
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 11 Jan 2018, 21:34
Bydlisko: Zákamenné / Žilina
Motorka: Honda NC 750X

Re: Držiak na mobil

Poslaťod Ruidos » 24 Feb 2018, 10:00

konkoltomas píše:Ahoj Ruidos. Objednal som ho aj ja, tak som zvedavý. Preklikal som tam toho dosť a tento Tvoj sa mi najviac páčil.
Za tie peniaze ľutovať nebudes určite. Ako fakt som držal v poslednej dobe veľa puzdier a obalov, ale tento je medzi nimi topka. Ale vybral si pre svoj mobil hej ?.



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Držiak na mobil

Poslaťod konkoltomas » 24 Feb 2018, 11:45

Mobil som tam zadal, tak snáď príde podľa toho. Keď nie, tak tu bude inzerát :D. Ja som rozmýšľal nad púzdrom, kde by bol mobil akoby bez púzdra, kde sú len také nožičky.. išlo mi hlavne o to aby bolo v tom niečo vidno a nehrial by sa.
Mal som taký obyčajný obal kde sa to veľmi lesklo na slnku, ale tu vyzerá že to nieje taká fólia... uvidíme nieje to až tak peňazí...
Hlavne nech už môžem jazdiť lebo pokúpim doplnky, ktoré ani nebudem potrebovať... Som oneskorený a objavil som až teraz nakupovanie na AliExpress :D
konkoltomas
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 11 Jan 2018, 21:34
Bydlisko: Zákamenné / Žilina
Motorka: Honda NC 750X

PredchádzajúciĎalší

Späť na GPS, Mobil

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť