Koho som to videl?

Koho som to videl?

Poslaťod Salud » 07 Máj 2014, 19:25

Ahojte, určite sa väčšina z nás otočí a pozrie, keď okolo nás prefrčí nejaká motorka, ale keď je tá motorka NCčko, tak to je úplne iná radosť. No a občas sa mi pošťastí, že nejaké to NCčko vidím, no a prvé čo ma napadne je, kto to bol? Je to niekto z tohto fóra? Je to niekto, s kým by som mohol dať občas jazdu (samozrejme ak sa ten jazdec obavil v blízkosti mojho bydliska)?

No a preto sa pýtam. Kto prechádzal na čiernom Xku cez Modru (okres Pezinok) dňa 6.5.2014 o cca 16:45 hod?

Držte sa.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Jirka » 07 Máj 2014, 19:51

Já teda ne. :D
Obrázok užívateľa
Jirka
*******
*******
 
Príspevky: 925
Registrovaný: 17 Máj 2013, 20:49
Bydlisko: Nepomuk
Motorka: Honda NC 700X

Re: Koho som to videl?

Poslaťod yenkie » 07 Máj 2014, 19:51

Strieborne ixko prefrcalo Modrou ale 1. maja. To sme boli my s ladvinkou. Boli sme na Bireli na Jahodnej. To len tak, aby rec nestala :lol:


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Puggy » 07 Máj 2014, 20:20

Ani ja som to nebol, nemám X-ko a ani čierne. Ale keď sme už pri tom, kto bol v sobotu na Motogulashke v Belej? Biele S-ko (videl som ti tam kopu "zlepšovákov", čo to máš za bielu škatulku pod rámom?).
Prílohy
2014_05_.jpg
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Koho som to videl?

Poslaťod jezdec74 » 07 Máj 2014, 21:27

Já myslel, že jsem to mohl být já, ale byl jsem se kouknout v garáži a mám NC v červené barvě :lol: .... no tak já to tedy taky nebyl.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Koho som to videl?

Poslaťod PRx » 08 Máj 2014, 18:18

Ahoj pánové, také když potkám NC přemýšlím kdo to byl a jestli je tu na fóru??? Navrhuji proto vymyslet nějaké logo klubu - fóra NC a udělat samolepky pak se budem dobře poznávat a družit se o to víc :-D :-D :-D
Obrázok užívateľa
PRx
*****
*****
 
Príspevky: 339
Registrovaný: 12 Sep 2013, 10:29
Bydlisko: Plzeň ČR a Bojnice SR
Motorka: Honda NC 700S

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Salud » 08 Máj 2014, 20:47

1. Jirko, nevidel som ŠPZ a keďže z Nepomuk do Modry je to len cca 380 km, nevylučoval som, že by si to nemohol byť aj Ty :-).

2. Admin vedieť, že 1. mája pôjde cez Modru tak vzácny človek ako si Ty, budem stáť pri soche Ľudovíta Štúra v pozore a v pravej ruke držím dve cigánske, jednu pre teba a druhú pre pani manželku. V ľavej ruke by som držal v papierovom pohári pol litra kofoly a za behu by som Vám ju odovzdal, ako na Tour de France. No a na rozlúčenie by som zamával "šušťátkom", tak ako som to robil ako dieťa pre zabezpečenie trvalého mieru v duchu Československo-sovietského priateľstva :-).

3. Puggy, nechcel som to tu písať, ale najväčšiu radosť mám, keď vidím biele S-ko a neviem presne prečo... možno preto, že takú majú len veľký borci, ako sme napríklad my dvaja a ten kolega z Motogulashky v Belej :-) :-).

4. Jezdec74, si si istý, že máš červenú a nie čiernu? Skontroluj to radšej ešte raz, pre istotu :-)

5. PRx, dobrý nápad ;-)
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Salud » 08 Máj 2014, 20:54

Dnes som bol v Bojniciach (žiaľ na aute :-(, ale čo by človek nespravil pre rodinu). No a keď som odchádzal, tak okolo 14:30 hod, dorazili na parkovisko nad Bojnickým zámkom nejaké tie cruisre, nevšimol som si presne aké, lebo bolo s nimi biele X-ko :-), konkrétne z Galantského okresu. Pozdravujem týmto kolegu s Xkom :-). Dnes bolo pekné počasie a určite to bola príjemná jazda.

Držte sa chlapáci.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Floyd » 09 Máj 2014, 13:16

Ja som bol v Modre v nedeľu 04.05.2014 poobede na červenej X-ke
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Salud » 09 Máj 2014, 17:23

Floyd, davas casto trasu cez Modru? Ci chodis kolecko z BA, cez zahorie a spat domov cez Bukovu, Modra Pezinok... ?
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Floyd » 10 Máj 2014, 00:04

Ja mám moju motorečku evidovanú ako firemnú. Vzadu mám kufor Givi a odveziem naraz dosť veľa tovaru, ked naplním aj prednú časť - "nádrž".
Tak tomu bolo aj v nedeľu. Ale nemám problém výjsť si na výlet
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Salud » 11 Máj 2014, 19:35

Floyd píše:Ja mám moju motorečku evidovanú ako firemnú. Vzadu mám kufor Givi a odveziem naraz dosť veľa tovaru, ked naplním aj prednú časť - "nádrž".
Tak tomu bolo aj v nedeľu. Ale nemám problém výjsť si na výlet


To budeš asi jeden z mála, čo používa svoje NC ako služobný dopravný prostriedok :-). Gratulujem. Zrejme si to v práci užiješ dostatočne a nejazdíš vo voľnom čase. Ale ak sa raz náhodou rozhodneš isť na voľnú jazdu a šiel by si cez Modru, alebo Pezinok a nebudeš chcieť ísť sám, daj vedieť (ale nerob si násilie, len ak budeš chcieť). Drž sa.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Koho som to videl?

Poslaťod Floyd » 12 Máj 2014, 00:13

Nie som až tak pracovne vyťažený s motorkou, väčšinou používam auto. Ale kedykoľvek ako sa naskytne príležitosť, osedlám úžasný dvojkolesový stroj. Do mesta väčšinou malý skútrik Benelli. Daj tel. a pôjdem kúpiť vraj dobrý chlebík do Častej a cestou späť lokše v Grinave. Môj tel.: 0905/661291.
Už od zakúpenia NC sa mi zdá, že moc klepoce na voľnobeh, tak by som si to chcel porovnať,
lebo mám 3 týždne pred koncom záruky. A rád Ťa uvidím
Vďaka.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Koho som to videl?

Poslaťod jets » 12 Máj 2014, 08:06

já mám motorku taky firemní a dělám to přesně jako Floyd, standardně auto, ale jak je možnost - nemusím nic převážet a je hezké počasí tak na motorku a hurá na cesty :-). Akorát teda já s NC jezdím i po městě. Je to prostě spojení příjemného s užitečným
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Koho som to videl?

Poslaťod puccky1 » 12 Máj 2014, 10:50

Chlapi klepoce kazda NC aj moju som bol hned reklamovat a vyprevadili ma s usmevom ze takto tam chodi skoro kazdy kto si ju kupy a netreba sa bat je to ich zvlastny zvuk :-D

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Ďalší

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia