poser proužek

poser proužek

Poslaťod jets » 21 Jún 2015, 08:59

tento příspěvek Pucckyho:

Samozrejme to neplati ked sa ide niekto vyburit ako ja na dva dni do Rumunska
V tedy si myslim ze by nestihali pri mne ani supersporty ale cest vynimkam su aj motorkari co vedia tie motorky vyuzit ale bohuzial sa mi potvrdilo ze drviva vacsina ich ma len na predvadzanie vedia len pridavat plny plyn na pumpe alebo drzat plny plyn na rovinke

mě inspiroval k tomuto tématu. Jak jste na tom? Brousíte stupačky? Máte poser proužky zhoblované až na kraj?
Já se teda prásknu že je mám netknuté (asi 1 cm). Není to ani tak tím, že bych se bál, nebo neuměl, kdysi dávno jsem stupačky brousíval, ale tak nějak nemám ve svých letech už potřebu či co. Přirovnal bych to k lyžování, někdo aby si to užil potřebuje černou, mě stačí červená a užiju si to úplně stejně jako ti na černé. Su prostě kochací typ jako pan doktor z Vesničko má středisková :-)
Nějak nerozumím tomu honění se za větším náklonem, vyšší rychlostí atd. Podle mě proti gustu... a i kdyby někdo jezdil v zatáčkách tak že si úspěšně zlepšuje plošku na pneu tak co, když ho to tak baví tak proč ne...

osobně nechápu jak někdo může jet do zatáčky kde nevidí konec naplno a bez pudu sebezáchovy. Já třeba na Šumavě za jednou zatáčkou měl na silnici koně :-). Možná su už starý....
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: poser proužek

Poslaťod Luther » 21 Jún 2015, 09:19

pár krát jsem měl íznutý okraj gumy, ale většinou mi zbývá tak 0,5 cm k okraji gumy
Obrázok užívateľa
Luther
*****
*****
 
Príspevky: 421
Registrovaný: 17 Máj 2013, 18:05
Bydlisko: Návsí, CZ
Motorka: Honda NC 700S

Re: poser proužek

Poslaťod Pupi04 » 21 Jún 2015, 09:40

jets píše:tento příspěvek Pucckyho:

Samozrejme to neplati ked sa ide niekto vyburit ako ja na dva dni do Rumunska
V tedy si myslim ze by nestihali pri mne ani supersporty ale cest vynimkam su aj motorkari co vedia tie motorky vyuzit ale bohuzial sa mi potvrdilo ze drviva vacsina ich ma len na predvadzanie vedia len pridavat plny plyn na pumpe alebo drzat plny plyn na rovinke

mě inspiroval k tomuto tématu. Jak jste na tom? Brousíte stupačky? Máte poser proužky zhoblované až na kraj?
Já se teda prásknu že je mám netknuté (asi 1 cm). Není to ani tak tím, že bych se bál, nebo neuměl, kdysi dávno jsem stupačky brousíval, ale tak nějak nemám ve svých letech už potřebu či co. Přirovnal bych to k lyžování, někdo aby si to užil potřebuje černou, mě stačí červená a užiju si to úplně stejně jako ti na černé. Su prostě kochací typ jako pan doktor z Vesničko má středisková :-)
Nějak nerozumím tomu honění se za větším náklonem, vyšší rychlostí atd. Podle mě proti gustu... a i kdyby někdo jezdil v zatáčkách tak že si úspěšně zlepšuje plošku na pneu tak co, když ho to tak baví tak proč ne...

osobně nechápu jak někdo může jet do zatáčky kde nevidí konec naplno a bez pudu sebezáchovy. Já třeba na Šumavě za jednou zatáčkou měl na silnici koně :-). Možná su už starý....

Souhlasím ....
Mě se stalo něco podobného jen s tím rozdílem, že jsem za zatáčkou ve Švédsku měl soba...
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: poser proužek

Poslaťod puccky1 » 21 Jún 2015, 19:56

Jets ono je to aj o momentalnych pocitoch a naladach
Tak ja som dnes pred obedom startoval na vychod a aj ked prsalo vybral som sa krizom cez hory to znamena ze som siel takto
Dolná Ždaňa/Hriňová/Jelšava/Smolník/Košice/Spišské Podhradie/Čertovica /B Bystrica/ Dolná Ždaňa cca 550 km
Siel som tak dost sportovo menej turisticne a ani raz som si neskrtol asi tym ze skoro stale prsalo :lol: ale aj tak som prisiel domov vysmiaty
Ako uz pisal myslim Keto niekomu staci poser pasik Dva centimetre a je spokojny z jazdy a niekdo zodere vsetko a nebude spokojny ;)
Ja som bol dnes spokojny fajne som si zajazdil a ked si vymenim hlasice naklonov tak si ich zas rad skrtnem nech mam este vacsiu radost :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: poser proužek

Poslaťod jets » 21 Jún 2015, 20:07

tak tak, proti gustu.... jen mě občas zaráží takovéto že se podle toho posuzuje jaký kdo je (samozřejmě jen někdo). Pokud si užiješ 550km v dešti tak jsi opravdu maniak :-)
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: poser proužek

Poslaťod puccky1 » 21 Jún 2015, 20:11

No sem tam bolo aj slnko ale stale som si hovoril ze lepsie ako byt v praci :lol:
Kurna ale sem tam bola aj zima v horach bezne okolo 12 stuonov a najmenej som mal 8 hned som sa zastavil v BB ze uz reklamujem vyhrievane rukovate od 2.5. a stale nic tak som zvedavy co zajtra zistia som si nemyslel ze mi budu ruky v lete omrzat :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: poser proužek

Poslaťod jets » 21 Jún 2015, 20:19

jak to poznáš když NC nemá teploměr? jinak já vyhřívání zapínám už pod 15 :-)
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: poser proužek

Poslaťod puccky1 » 21 Jún 2015, 20:30

viewtopic.php?f=35&t=37&start=45
Tu ked si pozries na spodku posledny prispevok tak tam zbadas aj teplomer ma ho tu viacej ludi nie je origo ale ked vidis tie cisla tak to niekedy vie pekne zimu znasobit :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: poser proužek

Poslaťod keto » 22 Jún 2015, 02:04

Jo někdy se přistihnu,že se vyloženě loudám,to mi připomene,třeba to,když mě začne předjíždět fabie HTP :lol: no a někdy si zas říkám,že mi už moc místa v zatáčce ke štěrku na krajnici nezbylo :o pro mě je důležité, aby cesta byla zajimavá okolím a nejlíp pěkně klikatá s dobrým povrchem :like: Pokud jsi turista, tak se na poserproužek můžeš klidně vys... ;) To je záležitost okruhářů a tam to má nějakou vypovídací hodnotu a né při jízdě v běžném provozu,leda,že 2/3 kilomerů z ročního nájezdu brousíš šturec nebo šance nahoru a dolů :lol:
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: poser proužek

Poslaťod Luther » 23 Jún 2015, 08:05

No tak Keto vzal si mi to přesně z huby jak se říká!!! Nemám co dodat.
Obrázok užívateľa
Luther
*****
*****
 
Príspevky: 421
Registrovaný: 17 Máj 2013, 18:05
Bydlisko: Návsí, CZ
Motorka: Honda NC 700S


Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 32 hostia