Pár blbůstek 700S

Pár blbůstek 700S

Poslaťod Badyss » 27 Nov 2013, 11:14

Rád bych taky trochu přispěl několika minidoplňky na mojí moto po prvním roce. Nejspíš pro inspiraci přes zimu. Většinu jsem někde viděl, okopíroval a vyrobil.
Začal bych asi rozšířením zrcátek, protože už při jízdě z prodejny jsem přes svoje abnormálně široký ramena nic moc dozadu neviděl. A tak jsem vyrobil toto:
Obrázok
"Pouhé 3cm do šířky jsou opravdu znát.

Dále něco na navigaci. Bohužel se mi nějak nedaří ji používat za jízdy ( nemám jaksi čas na ní koukat).
Obrázok

Samozřejmě nesmí chybět zásuvka (fakt tam nepřekáží ani helmě). Přes pojistku přímo na baterku.
Obrázok

Dále se mi líbilo tohle:[url]http://www.rutan.cz/honda/nc-700sx/p:24311-Protektory-rám[/url]. Nevím, zda to něco zachrání, určitě není nad ochranný rám, ale
zatím to tam mám - samovýroba, hodim to ještě asi načerno.
ObrázokObrázok

I přes investici za zadní blatníček, který jako doplněk nevypadá nejhůře, ale moc toho bordelu nezachytí, jsem nalepil před zadní tlumič gumu
Obrázok

Ještě něco málo doplním, dochází mi čas.
Badyss
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 26 Jan 2013, 10:18
Motorka: Honda NC 700S

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod Badyss » 28 Nov 2013, 10:43

Chtěl jsem ještě něco málo doplnit do úvodního příspěvku, ale nikde nevidím tlačítko "edit" (nebo podobné), takže pokračuji zde.

Kdo vlastní (jako já) zadní blatníček s nápisem "pyramid" (uchycení na jednu sponu) a hledá zdroj chrastění při jízdě přes hrboly, dělá to právě on.
Nemá se totiž moc v lásce s krytem řetězu a dává to najevo.

Dále bych chtěl upozornit majitele centrálních stojanů - zkontrolujte si prosím dotažení dvou hlavních šroubů (do rámu). Rády (a ne málo) se povolují.
2x jsem je dotahoval, nakonec delší šrouby, pérovky a do závitu zalepit. A OK.

Ještě taková maličkost, pro nás s hlavním stojanem a malou garáží - našel jsem tohle : http://www.novelmoto.cz/novelmoto/eshop/18-1-Prislusenstvi/238-2-Stojany-zvedaky-a-manipulace/5/1593-Pojizdna-podlozka-pod-motocykl-Rothewald. Docela by se mi to hodilo. Možná začnu vyrábět, až tedy dohledám odpovídající kolečka.
Badyss
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 26 Jan 2013, 10:18
Motorka: Honda NC 700S

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jets » 28 Nov 2013, 10:53

jé, to je super prkotina :-), asi si to taky udělám, když renovuju motorky tak se to bude hodit... jinak kolečka seženeš normálně, jsou bržděné, nebržděné, podle nosnosti... milion typů
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod Badyss » 14 Dec 2013, 13:37

Nevím, kam tohle zařadit, ale občas kouknu na tuhle stránku: http://www.nc700.co.uk/index.php?/best-content/. Možná jí sem už někdo dával, v tuto chvíli je např. na konci odkaz na video seřízení ventilů, dále např. foto jak sundat závaží z řidítek atd. Asi stránku hodně z Vás zná, ale co kdyby...
Badyss
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 26 Jan 2013, 10:18
Motorka: Honda NC 700S

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jezdec74 » 15 Dec 2013, 17:38

Já zrovna dělám osvětlení kufru. Koncová světla už mám, ale ještě čekám na Led z Hongkongu pro brzdu.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod Badyss » 20 Dec 2013, 23:11

Když už se blíží ty Vánoce a já nemám moc rád jako dárek nějaký to překvapení, dělám si (většinou) radost sám a tak jsem si pořídil tohle :

Obrázok

Možná bych šel do nějakýho jinýho laufu, ale ten zvuk (youtube) mně dostal (a asi i cena). Moto mám celou černou, ani to nevypadá špatně.

Manželka sice trochu "držkuje", ale vítr na manžela nesmí moc foukat (co kdyby omarodil a neni už nejmladší), tak jsem kryt trochu nadzvedl :

Obrázok

Je to tento : http://www.motokufry-am.cz/motokufry/eshop/2-1-Vyber-dle-motocyklu/717-3-NC-700S-12/5/3162-Plexi-PUIG-Honda-NC-700-S-5991F
Rozmýšlel jsem o černém plexi, ale kouřové je tmavé dost.
Kvalita foto nic moc, ale z metru v garáži...
Badyss
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 26 Jan 2013, 10:18
Motorka: Honda NC 700S

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jezdec74 » 21 Dec 2013, 15:07

Tak jsem to dobastlil :P :

Obrázok


Obrázok
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod Badyss » 21 Dec 2013, 16:32

Kufřík máš teda pořádnej. A jestli ještě dobře vidim, ty světla jsou brzdovky ? Nebudeš s tim mít nějakej problém při pomahačské a chránicí kontrole ? :?: Přiznám se, tohle vidim poprvé, ostatně jako ten laufík.
Zvuk neni až tak brutální, čekal jsem děsivější. Jen tak jsem narychlo prolítnul google a cena by měla být někde okolo 550 dolarů, to kdyby byla cena koncová tady(což určitě nebude), neviděl bych to až tak nedostupně. Samozřejmě každý doplněk je drahý. Design motorky tenhle výfuk dost změní, docela by mně zajímalo na čem tam lauf drží, pak už jen uříznout držák pod stupačkou spolujezdce.
Badyss
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 26 Jan 2013, 10:18
Motorka: Honda NC 700S

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jezdec74 » 21 Dec 2013, 16:40

Brzdové je to prostřední, ty dvě krajní budou koncové. Aspoň tak to mám vymyšlené.
A jak to bude s příslušníky, to se uvidí. Nedělám to pro frajeřinu, ale bezpečnost (to však asi jako argument neuspěje, ale kdo ví).
Ten lauf jsem zatím více nestudoval, ale líbí se mi.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jets » 22 Dec 2013, 20:45

kurnik, vy jste tuneři jak hrom.... na kolik tě vyšly ty světla? o tom bych uvažoval taky, hlavně kvůli bezpečnosti.... já bych tam ale dal spíš blinkry než koncové světla
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jezdec74 » 23 Dec 2013, 19:19

jets píše:kurnik, vy jste tuneři jak hrom.... na kolik tě vyšly ty světla? o tom bych uvažoval taky, hlavně kvůli bezpečnosti.... já bych tam ale dal spíš blinkry než koncové světla


Není to nic drahého. Koupil jsem 5-ti metrový LED pás (cena cca 200 Kč), použil jsem jej na osvětlení kuchyně a zbytek na ten kufr. Ještě je třeba nějaké konektory a dvoulinku (to je pár korun) a to je vše :lol: . Blinkry jsem chtěl dát do bočních kufrů, ale protože to jsou červené odrazky, tak je to problém podsvítit oranžově :?: .
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jets » 24 Dec 2013, 12:53

já bych asi zapomněl pokaždé než sundám kufr rozpojit konektory :-), musel bych tam mít nějaké pevné které by se spojili tím jak tam dám kufr. Jak to máš udělané?
jets
****
****
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 28 Mar 2013, 15:29
Bydlisko: Břeclav
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jezdec74 » 24 Dec 2013, 13:20

Původně jsem to chtěl řešit přes dotykový spínač, ale prý se to rádo opaluje a pak to začíná blbnout. Vlastní zkušenost však nemám.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jurajpb » 18 Mar 2014, 23:02

prudký policajt može mať s tým problém, neviem, či je to len fotkou, ale tá farba viac oranžová /na bočné osvetlenie/ ako červená /na zadné /.
jurajpb
*
*
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 14 Apr 2013, 20:30
Motorka: Iná

Re: Pár blbůstek 700S

Poslaťod jezdec74 » 19 Mar 2014, 15:35

Na té fotce je to jiné než ve skutečnosti. Normálně je to červená barva.
A co se týká těch policajtů, nemám to pro parádu, ale pro svou bezpečnost :) . Rozumný to pochopí, blbovi to stejně nevysvětlím :lol: .
Ve svém i ve služebním autě mám kameru na čelním skle. Taky by tam neměla být, ale policajti mě staví každou chvíli, každý na ni koukne, ale nikdy mi nic neřekli. Taky bych se to snažil obhájit :) .
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Ďalší

Späť na Rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia