Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod BrAtKo » 19 Mar 2015, 15:53

Ahojte, v tomto vlakne si napiseme o narychlo organizovanych neplanovanych vyjazdoch so startom z BA a okolia.

Moj prvy vyjazd bude v sobotu za Misom do Starej Turej, idem odskusat to plexi od MRA nazivo, pocasie sa zatial rysuje na peknych 15C. Ak sa niekto bude chciet pridat po okreskach v zabehovom tempe so mnou, budem len rad, start zatial okolo 10hod.
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod georgoo » 19 Mar 2015, 18:27

BrAtKo píše:Ahojte, v tomto vlakne si napiseme o narychlo organizovanych neplanovanych vyjazdoch so startom z BA a okolia.


Bratm,
vlakno na "o narychlo organizovanych neplanovanych vyjazdoch so startom z BA a okolia" ako si to nazval, nehnevaj sa je ale uplny nezmysel :(

Ked chces organizovat vyjazd, zaloz si na jeden vyjazd jedno vlakno, do predmetu napis datum a kam sa pojde (alebo nejaky nazov zrazu).
Do prveho prispevku napis nejaku omacku co planujes.


Pozri si nejaky vlanajsie vlakno o prispevku. A potom ty ako organizator by si mal dolezite info priebezne aktualizovat v prvom prispevku.
Aby to bolo prehladne. Inak v tom vlakne budes mat taky bordel, ze polka ludi nepride v spravny den, alebo na spravne miesto a budes na zraze sam.
Ziadna kritika, len dobra rada :like:
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod puccky1 » 19 Mar 2015, 19:13

Bratm,
vlakno na "o narychlo organizovanych neplanovanych vyjazdoch so startom z BA a okolia" ako si to nazval, nehnevaj sa je ale uplny nezmysel :(

Ked chces organizovat vyjazd, zaloz si na jeden vyjazd jedno vlakno, do predmetu napis datum a kam sa pojde (alebo nejaky nazov zrazu).
Do prveho prispevku napis nejaku omacku co planujes.


Pozri si nejaky vlanajsie vlakno o prispevku. A potom ty ako organizator by si mal dolezite info priebezne aktualizovat v prvom prispevku.
Aby to bolo prehladne. Inak v tom vlakne budes mat taky bordel, ze polka ludi nepride v spravny den, alebo na spravne miesto a budes na zraze sam.
Ziadna kritika, len dobra rada :like:[/quote]
Georgo :like:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod BrAtKo » 19 Mar 2015, 19:14

Ok dik za konštruktívnu kritiku, mne sa toto osvedčilo celkom dobre na skutrfore proste ráno som vstal a išiel som sa o hodinu voziť tak som to sem capol a kto chcel ozval sa. Žiadne konkrétne stretko ci cieľ som nevedel este deň predtým. Proste naozaj na poslednú chvíľu a neorganizovane. Ja som vačšinou na cestách sám kľudne aj na niekoľko dni vypadnem a jazdím. Nie je to zraz nie je to stretko len proste idem a možno práve v rovnaký čas ma niekto tiež chuť vyraziť. Takto to treba chápať.

A jedna fotka dnes zo železnej studničky.
ImageUploadedByTapatalk1426790996.081883.jpg
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod keto » 19 Mar 2015, 20:29

kde je větší počet lidí bydlících v blízkém okolí,tak se takové vláno hodí,protože zase zakládat každé ráno,kdy se rozhodnu vyrazit na nějakou nezávaznou blíže neurčenou projížďku zakládat nové vlákno :roll: Zatím se to házelo třeba do pokecu o všetkom :)
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod yenkie » 19 Mar 2015, 20:35

BrAtKo kludne to sem laduj, ked bude masina, volno a pekne pocasie rad sa pridam :lol:


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod georgoo » 19 Mar 2015, 21:38

BrAtKo píše:Ok dik za konštruktívnu kritiku, mne sa toto osvedčilo celkom dobre na skutrfore proste ráno som vstal a išiel som sa o hodinu voziť tak som to sem capol a kto chcel ozval sa. Žiadne konkrétne stretko ci cieľ som nevedel este deň predtým. Proste naozaj na poslednú chvíľu a neorganizovane. Ja som vačšinou na cestách sám kľudne aj na niekoľko dni vypadnem a jazdím. Nie je to zraz nie je to stretko len proste idem a možno práve v rovnaký čas ma niekto tiež chuť vyraziť. Takto to treba chápať.

A jedna fotka dnes zo železnej studničky.


Ak to tak mas osvedcene, kludne to tak rob, ja ti zakazovat nic nechcem, alebo ta obmedzovat :)
Len sme tu take jedno vlakno raz mali a bol tam riadny bordel, tak sme zacali kazdy zraz, alebo stretko pisat zvlast :)
Ja taketo situacie vacsinou riesim telefonom :)

Este k foto, krasna moto, hlavne cisty novy motor, uplne inak vypada ako moj :)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod PRx » 19 Mar 2015, 22:44

K rychlým domluvam tu máme přeci CHAT :-) pro nové - je hned dole na titulní stránce ;-)
Obrázok užívateľa
PRx
*****
*****
 
Príspevky: 339
Registrovaný: 12 Sep 2013, 10:29
Bydlisko: Plzeň ČR a Bojnice SR
Motorka: Honda NC 700S

Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod BrAtKo » 19 Mar 2015, 23:00

Chat je neprakticky a v podstate sa skoro ani nepoužíva a spája len ľudí co su online v danej chvíli (kedysi som prevádzkoval niekoľko webov a adminoval zopár fór vrátane zahraničného a neujalo sa to). Ja dnes fungujem prevažne na tablete a mobile cez tapatalk. Toto vlakno si proste kto chce dá Subscribe a potom ked sa tu nieco sustne príde ti mail a pípne mobil že sa niekto v BA chystá von (toto pri systéme založenia nového vlákna nie je možné a človek co sem nechodí každú chvíľku sa nedozvie). Veď koho to neoslovilo nechá to bez povšimnutia a kto bude mat chuť pozrie sa sem. Mame možnosť voľby a kľudne si každý založte podľa potreby aj každú jazdu ako sólo vlakno. Skúsme teda uz to nechať tak nech slúži na co ma a uvidíme ci sa osvedčí. Všetkým ďakujem za komentáre a teším sa na každú jazdu nech uz je komunikovaná akokoľvek.
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod Richi » 20 Mar 2015, 20:33

Kto sa prida?
vyjazd zajtra zavcas rana cca o 11-tej
https://www.google.sk/maps/dir/Malacky/ ... m1!1b1!3e0
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod yenkie » 20 Mar 2015, 20:47

Kua ale provokujes :lol:


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod Richi » 20 Mar 2015, 21:39

Ved uz je teplo. Podte s nami na jednu z poslednych jazd NC-ckom
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod BrAtKo » 21 Mar 2015, 08:20

Richi čau volaj mi ked budeš na Myjave veď idem za Misom tu z fóra do Starej Turej ideš okolo skoro tak cinkni mám BT v helme.
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod BrAtKo » 22 Apr 2015, 07:33

Ahojte, davam do pozornosti jednu malu akciu - Po stopach zamorenej vody pod Vrakunou.
Prílohy
po_stopach.jpg
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Bratislava a okolie na poslednu chvilu

Poslaťod puccky1 » 23 Apr 2015, 20:36

Tento vikend 25 a 26.4. by som sa mal ocitnut v BA nemate v plane nejaky vyjazd ?
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Ďalší

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia