Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

(poistky, relé, batéria, ...)

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod Pito » 30 Mar 2016, 21:38

Myslel som na tych, ktory sa ocitli prave po problemoch s RK a mali uz DID. Ich moto su absolutne netknute :D :like:
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod Juanito » 30 Mar 2016, 21:52

Dovi, este donedavna som robil v autorizovanom servise ako prijimaci technik a ver, ze najhorsie roboty boli zvolavacky a garancie. papierovaciek ako nasratych, mechanik z toho nezarobil ani prd a technik s tym ma roboty dva krat tolko ako s normalnou zakazkou.
Juanito
*******
*******
 
Príspevky: 828
Registrovaný: 03 Jan 2016, 22:38
Motorka: Honda NC 750X

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod Femicko » 31 Mar 2016, 06:42

Chlapi, ja mam este jeden problem s mojim NC. Normalne, rano ked natankujem, tak nastartujem, vozim sa, vsetko v poriadku, akoze sa nic nedeje a potom zrazu, asi po 300km mi zacne blikat rezerva. Ako, vzdy ked dotankujem, tak to prestane robit, ale i tak ma to stve. Ten benzin sa snad niekde straca a ja tomu nerozumiem. Ved som nadrz dobre zavrel a z motorky mi nikde nekvapka .... aj vam to robi??? :? :?: :twisted:
Na to by tiez mohli spravit zvolavacku a pekne mi ten benzin tam dotankovat :lol:
Viem, ze je to mimo temu startovacieho rele, ale tento problem je vazny a pravidelne sa opakuje :)
Obrázok užívateľa
Femicko
*****
*****
 
Príspevky: 438
Registrovaný: 12 Júl 2015, 21:01
Bydlisko: Trencianska Tepla
Motorka: Honda NC 750X

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod BrAtKo » 31 Mar 2016, 07:19

Stanci nie mne to nerobi, ale rozvijat tuto debatu treba asi v inom vlakne prosim.
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod Stanci » 31 Mar 2016, 07:53

Bratko ja som nič nepísal :D ale ja napíšem K téme keď som druhý majtel A neviem či tam bolo relé vymenené ?
Obrázok užívateľa
Stanci
*****
*****
 
Príspevky: 415
Registrovaný: 06 Feb 2016, 21:39
Bydlisko: Jalovec
Motorka: Honda NC 700S

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod BrAtKo » 31 Mar 2016, 07:58

Tato tema ma na zaciatku aj popis, najma linku na web, kde si overis, ci sa ta to tyka. NAPISES TAM TVOJE VIN A ONO TI TO POVIE.
Naposledy upravil BrAtKo dňa 31 Mar 2016, 09:23, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod Stanci » 31 Mar 2016, 08:40

Takže moja 08/12 esko neplatí lebo od 2013-2015 ročník len pochopil som ? :D
Obrázok užívateľa
Stanci
*****
*****
 
Príspevky: 415
Registrovaný: 06 Feb 2016, 21:39
Bydlisko: Jalovec
Motorka: Honda NC 700S

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod Meky » 11 Aug 2016, 19:12

Ono je rozdíl autorizovaný servis Honda a autorizovaný servis Honda. Stylem jedna paní povídala jsem se dozvěděl o svolávačce na relé staréru. Psal jsem meil do Denaru v Mladé Boleslavi, poslal jsem i VIN. Druhý den mi přišla odpověď, že mne se to týká, dva dny předem mám zavolat, objednají relé a na počkání mi to vymění. Jelikož to mám do Denaru trošku z ruky, volil jsem autorizovaný servis v Krhové. Kolem 20.4. jsem tam měl jet na servis po 12 000 km. Asi kolem 10.4. jsem tam zajel, že se s nima domluvím, ať mi to při servise udělají najednou, no oni že neví, že to musí rozebrat a pak se uvidí, prostě neochota to zjistit hned. Tak jsem přijel na servis kde mi měnily olej a filtr oleje, no a zjistili, že výměna relé se mě týká. Relé že objednají a zavolají. Tak jsem čekal, týden, dva, po třetím týdnu tam volám jestli na mne nezapoměli, no a oni že Honda má nějakou změnu, že musím přijet zas, že to nafotí a pak se uvidí. Tak jsem zase jel 40 km tam a 40 km zpět. Opět rozebrali, nafotili relé, že ho objednají a zavolají. A zase, jeden týden, druhý, a opět po třetím týdnu tam volám, No, že relé ještě nemají a že neví kdy bude. Tak jsem volal a následně posílal VIN na zastoupení Hondy v ČR. Druhý den mi přišla z Hondy odpověď, že relé mají pro mne v Krhové připravené a můžu přijet. Dodnes mi není jasné, že jeden den v servisu relé není a neví se kdy bude a druhý den tam už je. Takže po dvou měsících mám relé vyměněné !!! Je vcelku možné, že servisy ze svolávaček nic nemájí, ale to není problém koncového zakazníka.Servisy si myslím vydělají dost na garančkách. Při servisu po 12 000 km za olej a filtr chtěli 2 300,- kč. Servis v Krhové je možná dobrý, ale přišli opět o jednoho zakazníka. Další servis ještě v záruce jedu do Denaru, pak po záruce se servisy Honda končím. :evil:
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod martas1 » 11 Aug 2016, 20:25

Bohužel v tomto případě naprosto stejná zkušenost. :(
Obrázok užívateľa
martas1
****
****
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 04 Jan 2015, 15:55
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Iná

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod Macek » 11 Aug 2016, 21:28

..to je furt dokola.. značkové servisy jsou ve většině zahlceny a ojebávají kde to jde.. tady stejně jako i mi, nepřímo odmítli, páč mají lukrativnější práce.. Krhová - šikovní, ale tolik práce že to stejně ojebávají a 550,- za hodinu práce je moc.. navíc v rámci této doby foukají kola a mažou řetěz.. (tak jebe jim?) běžná praxe je že současně děla servisak aj 3 motorky.. takže denně zarobi za 30 hodin práce.. nadupane že?.. Šenov.. tak tam jen sebevrazi a gembleři.. Frydek Mistek Fomi.. tam jsem byl měnit to rele.. bylo to i rychle a žádné sraní, ale co se tyka servisu zatim nemam zkušenosti.. teď tam chci s Runnerem na 1000km garanci a mam svuj olej a filtr.. tak jsem zvědav.. Jáchy má velmi dobré zkušenosti s Hondou v Brně Řečkovicích.. prej super přístup, nejsou drazí, můžeš mu čučet přes rameno a kvalita práce super.. furt si řikam esli si nesjedu tam.. za ty prachy za benal to stoji.. jinak 48tisic garance u NC je passe, udělam si sam.. ventily zvládne i neznačkový servis a řekl bych že i lépe..
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: Vypadá to na další svolávačku (startovacie rele)

Poslaťod jaryn67 » 12 Aug 2016, 11:48

Macku,nikde není psáno,že musíš jet na garanci do značkového servisu.Ptal jsem se na to a bylo mi řečeno,že můžeš jet klidně k soukromníkovi třeba do toho Kopru.Vyjde tě to podstatně levněji,dostaneš i razítko do servisky,akorát,když by náhodou došlo v rámci záruky k nějaké vadě,tak budou zkoumat,jestli za to nemůže ten daný technik.Což nechápu,protože když jsem viděl přístup mechanika v Šenově,tak toho by museli zavřít.
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na Elektroinštalácia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia