Čistenie bŕzd

(disky, platničky, čistenie, ...)

Re: Čistenie bŕzd

Poslaťod Pito » 24 Mar 2016, 22:14

Naco pumpovat? Nevidel som video, no ak ide o cistenie piestikov a ich rozpohybovanie, to bude podla mna najlepsie zhodit strmen a urobit to rucne..
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Čistenie bŕzd

Poslaťod Stanci » 24 Mar 2016, 22:18

ano je to normalne nerobil som to na moto ale na aute ide o to ze piestik zatlacil aby mu to slo lahsie a ty ked zatlcis piestiky dnu tak potom na prvy krat ci pcka alebo pedal zatlacis a nic musis bud nastlacat alebo nastupat :) stalo sa mi ze som si neodstupal a som sa rozbehol a som stupil a nic a som si az potom uvedomil a musel som rychlo zo 3 krat :)
Obrázok užívateľa
Stanci
*****
*****
 
Príspevky: 415
Registrovaný: 06 Feb 2016, 21:39
Bydlisko: Jalovec
Motorka: Honda NC 700S

Re: Čistenie bŕzd

Poslaťod puccky1 » 24 Mar 2016, 22:37

Tak ako pise Stanci vzdy po rozobrani brzd potom tu kapalinu tam treba napumpovat dokial packa nestvrdne !!!
To uz je znak ze su platnicky na mieste a budu hned brzdit ;) ked bude treba za jazdy pumpovat pred prekazkou sa uz tazko pumpuje hlavne ked je clovek vyplaseny ako puk a je vystraseny co to nebrzdi kym to pride do mozgu co sa stalo uz moze byt neskoro
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Čistenie bŕzd

Poslaťod hipisko » 25 Mar 2016, 01:08

ako ono to je dost podstatna informacia, kedze hura, po vycisteni idem otestovat brzdy a na prvom semafore to zapikujm do kamiona predo mnou, lebo stlacim packu nadoraz a nic sa nestane :-)))
Obrázok užívateľa
hipisko
****
****
 
Príspevky: 100
Registrovaný: 25 Feb 2016, 00:00
Bydlisko: Miloslavov
Motorka: Honda Integra 750

Re: Čistenie bŕzd

Poslaťod Stanci » 25 Mar 2016, 06:44

Ono stane sa O niečo bližšie máš už platničky ku kutucu :D ale ano v podstate nič :D je dobre to spraviť na mieste kým nestvrdne páčka (pedal) :)
Obrázok užívateľa
Stanci
*****
*****
 
Príspevky: 415
Registrovaný: 06 Feb 2016, 21:39
Bydlisko: Jalovec
Motorka: Honda NC 700S

Predchádzajúci

Späť na Brzdy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia