Trackito

(alarmy, zámky, reťaze, ...)

Re: Trackito

Poslaťod Pito » 23 Apr 2017, 10:28

Pokial viem ide o Vodafone. V tom linku co som sem dal su aj ine informacie, mimo ineho sa da zariadenie napojit aj externe. Ja velmi zvazujem, cinan je mozno lacnejsi, z praxe vsak co som cital ma vysoky odber a nemas tam podporu/aplikaciu. Prave to mi najviac imponuje na tomto lokatore, moznost ho na dialku prehladne ovladat v appke, pripadne ho zacat sledovat a nebyt odkazany iba na sledovanie polohy po urcitom case...
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod Pito » 23 Apr 2017, 11:33

https://www.youtube.com/watch?v=NV81I9sy6Do

Anglictina nic moc, ale rozumiet mu pekne. Hlavne rozumne vysvetluje jednotlive formy zabezpecenia moto.
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod Ruidos » 18 Nov 2017, 21:40

Pito píše:Zizi, jednoducho. Chcem tracker, nie cinsky, tento ma aj ceskych developerov a kompletny support vratane aktualizacii, riesenia problemov atd. Ma sikovnu aplikaciu, co povazujem za jednu z hlavnych vyhod, kde si vies nastavit parametre a vypnut/zapnut zariadenie na dialku, v pripade alarmu sledovat.

Akurat ja sa do toho moc nevyznam (v podstate vobec) tak som chcel pocut nazory pre a proti pripadne navrhnut alternativy, za co dakujem :like:


Pito aj si kúpil ?


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod Pito » 19 Nov 2017, 23:55

Ruidos nie. Mal som potom uplne ine starosti, tak nakup trackera necham na neskor.
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod Formervelor » 21 Nov 2017, 20:52

Ruidos, tak co sa tyka mojich skusenosti s Trackitom iba zakladne uzivatelske. SIM karta je integrovana (skoda). Pp zakupeni a prihlaseni si nastavis citlivost na pohyb, periodu sledovania, rezim spanku a periodu pravidelnych poloh. Modul mozes aj zdielat s inou osobou. Cez mobil (Trackito aplikaciu) riesis vsetky veci vratane zapinania a vypinania. Ak ho mas zapnute a niekto ti pohne s motorkou tak za niekolko sekund ti zacne zvonit alarm v mobile a pride email. Vyberies si ci chces zacat sledovat modul alebo ho vypnut (stalo sa mi, ze som zabudol vypnut modul ked som vyberal moto z garaze). Ked das sledovanie, ukazuke ti v pravidelnych intervaloch polohu na mape v mobile v aplikacii. V spojeni s kotucovim zamkom s alarmom sa mi spi lepsie. Co sa tyka vydrze baterie ta je zavisla od mastavenia a pouzivania. Pokial je iba zapnute a nesnimas polohy za jazdy, tak vydrzi viac ako mesiac aj viac. Zalezi na nastaveni.
Obrázok užívateľa
Formervelor
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 09 Dec 2016, 22:38
Motorka: Honda NC 750X

Re: Trackito

Poslaťod Ruidos » 21 Nov 2017, 20:55

Formervelor píše:Ruidos, tak co sa tyka mojich skusenosti s Trackitom iba zakladne uzivatelske. SIM karta je integrovana (skoda). Pp zakupeni a prihlaseni si nastavis citlivost na pohyb, periodu sledovania, rezim spanku a periodu pravidelnych poloh. Modul mozes aj zdielat s inou osobou. Cez mobil (Trackito aplikaciu) riesis vsetky veci vratane zapinania a vypinania. Ak ho mas zapnute a niekto ti pohne s motorkou tak za niekolko sekund ti zacne zvonit alarm v mobile a pride email. Vyberies si ci chces zacat sledovat modul alebo ho vypnut (stalo sa mi, ze som zabudol vypnut modul ked som vyberal moto z garaze). Ked das sledovanie, ukazuke ti v pravidelnych intervaloch polohu na mape v mobile v aplikacii. V spojeni s kotucovim zamkom s alarmom sa mi spi lepsie. Co sa tyka vydrze baterie ta je zavisla od mastavenia a pouzivania. Pokial je iba zapnute a nesnimas polohy za jazdy, tak vydrzi viac ako mesiac aj viac. Zalezi na nastaveni.


Jo Dik za info. A čo stojí cely špas ?


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod Formervelor » 22 Nov 2017, 05:51

Pozri v google. Na mall.sk ho maju za 129€. Mas v tom predplatene sluzby na rok. Dalsi rok si dobijes tusim ze za 25€.
Obrázok užívateľa
Formervelor
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 09 Dec 2016, 22:38
Motorka: Honda NC 750X

Re: Trackito

Poslaťod Ruidos » 22 Nov 2017, 06:00

Formervelor píše:Pozri v google. Na mall.sk ho maju za 129€. Mas v tom predplatene sluzby na rok. Dalsi rok si dobijes tusim ze za 25€.


:) nerozumieš mi. Toto všetko máš v cenníku toviem, mna zaujma náklady koľko platíš. Písal si že to máš a kľudne spavas, tak som len chcel vedieť koľko sú reálne náklady po počiatočnej investícii.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod puccky1 » 22 Nov 2017, 06:36

Ruidos comu nerozumies ty?
Ja sa o to nezaujimam ale zrozumitelne napisal kolko stoji vstupna investicia plus kolko musis dalej platit kazdy rok aby to bolo funkcne
Ake dalsie naklady este ocakavas?

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Trackito

Poslaťod Ruidos » 22 Nov 2017, 14:23

puccky1 píše:Ruidos comu nerozumies ty?
Ja sa o to nezaujimam ale zrozumitelne napisal kolko stoji vstupna investicia plus kolko musis dalej platit kazdy rok aby to bolo funkcne
Ake dalsie naklady este ocakavas?

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku


Práve tomu koľko platí reálne následne roky. Je tam predplatené pár MB a potom sú ďalšie spoplatnené, mne sa jedna o to že ak mám sledovacie zariadenie tak sa nebudem obmedzovať a nebudem znižovať frekvenciu sledovania lebo to sú ďalšie a ďalšie MB. Preto som sa pýtal, ako reálne to používa a aké sú reálne náklady po roku, ak to využíva na 100%. Čím častejšie lokalizuje tým viac MB. Reálne neviem koľko dát toto obnáša. A ak to používa snáď vie povedať koľko ho teraz stoja náklady keď mu motorka stojí teraz v garazi. Ide len o info


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod acada » 22 Nov 2017, 16:30

Nemam este osobni zkusenosti s timhle, ale pisou ze rocni tarif je 590CZK. A podle jejich specifikace to neni tak uplne tracker, ale alarm s moznosti zapnout si tracker. IMHO je to tak, ze pokud mas motku ve sve moci, tak je tenhle bazmek vypnuty (s nejakou minimalni rezii na baterky a zadnym GSM provozem). Odchazis od motky, aktivujes ten alarm. Pokud se nic nedeje (zadny impulz z G-senzoru ani nic jineho), tak pristroj jen spi. Jakmile se neco zacne dit, posle ti alarm push zpravu a ty pak muzes zapnout trackovani. Pak samozrejme posila zpravy o pozici na server v intervalu jaky zadas. Co vsude pisou, tak na tenhle rezim ty 3MB za mesic co mas v tom tarifu postacuji.
Obrázok užívateľa
acada
***
***
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 12 Máj 2017, 11:22
Motorka: Honda NC 750X

Re: Trackito

Poslaťod Ruidos » 22 Nov 2017, 17:19

acada píše:Nemam este osobni zkusenosti s timhle, ale pisou ze rocni tarif je 590CZK. A podle jejich specifikace to neni tak uplne tracker, ale alarm s moznosti zapnout si tracker. IMHO je to tak, ze pokud mas motku ve sve moci, tak je tenhle bazmek vypnuty (s nejakou minimalni rezii na baterky a zadnym GSM provozem). Odchazis od motky, aktivujes ten alarm. Pokud se nic nedeje (zadny impulz z G-senzoru ani nic jineho), tak pristroj jen spi. Jakmile se neco zacne dit, posle ti alarm push zpravu a ty pak muzes zapnout trackovani. Pak samozrejme posila zpravy o pozici na server v intervalu jaky zadas. Co vsude pisou, tak na tenhle rezim ty 3MB za mesic co mas v tom tarifu postacuji.


Super. Dáva to logiku. Dik, ale mohol napísať aké má náklady po roku :)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod Formervelor » 22 Nov 2017, 19:11

Acada to popisal spravne. Na to co potrebujem je predplateny balik dat az az. Nepriblizil som sa ani k polovici. Takze u mna dodatocne naklady 0€. Je to uz vysvetlene dostatocne? Predpokladam ze 99% ludi nevyuzije viac ako je predplateny balik dat. To zvysne 1% ho zrejme bude vyuzivat aj na to, na co nie je prednostne urcene.
Obrázok užívateľa
Formervelor
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 09 Dec 2016, 22:38
Motorka: Honda NC 750X

Re: Trackito

Poslaťod Ruidos » 22 Nov 2017, 19:44

Formervelor píše:Acada to popisal spravne. Na to co potrebujem je predplateny balik dat az az. Nepriblizil som sa ani k polovici. Takze u mna dodatocne naklady 0€. Je to uz vysvetlene dostatocne? Predpokladam ze 99% ludi nevyuzije viac ako je predplateny balik dat. To zvysne 1% ho zrejme bude vyuzivat aj na to, na co nie je prednostne urcene.


Dik za info


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Trackito

Poslaťod acada » 23 Nov 2017, 10:46

Me to docela zaujalo tez. Takze pokud nekecaji a vydrz baterky je takova, jak pisou (a i z tehle diskuze jsem pochopil, ze asi je) tak do toho pujdu. Napisu si Jeziskovi :D
Obrázok užívateľa
acada
***
***
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 12 Máj 2017, 11:22
Motorka: Honda NC 750X

Predchádzajúci

Späť na Zabezpečenie motorky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť