Montaz drziaku GPS / mobilu

(navigácia, pôzdra, držiaky, napájanie, ...)

Re: Montaz drziaku GPS / mobilu

Poslaťod wolodo » 21 Okt 2016, 21:19

A neexistuje nahodou nejaky drziak, ktory sa uchytava podobne ako tie lacne cinske okolo rurky na riadidlach, len s tym rozdielom, ze by sa uchytil cez tu stredovu priecku s logm honda? Zaexperimentoval som teraz s takou hrazdickou, ale vyzera to hnusne (venujem za pivo :) )
Obrázok užívateľa
wolodo
***
***
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 03 Apr 2016, 22:40
Motorka: Honda NC 750X

Re: Montaz drziaku GPS / mobilu

Poslaťod tima » 22 Okt 2016, 06:08

Milujem motorky, milujem prírodu, a hlavne milujem svoju manželku ... a preto milujem, keď to môžem mať všetko naraz :)
HONDA NC750X DCT MATTE PEARL GLARE WHITE 2016 - moja snežienka
Obrázok užívateľa
tima
*****
*****
 
Príspevky: 431
Registrovaný: 28 Jún 2015, 19:18
Bydlisko: Zlate Moravce
Motorka: Honda NC 750X

Re: Montaz drziaku GPS / mobilu

Poslaťod wolodo » 22 Okt 2016, 07:43

Ahaa, no pekne take nieco by bolo fajn. Akkurat, to sa nehanbia pytat za to vyse 100 eur? Nehorazne.
Obrázok užívateľa
wolodo
***
***
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 03 Apr 2016, 22:40
Motorka: Honda NC 750X

Re: Montaz drziaku GPS / mobilu

Poslaťod tima » 22 Okt 2016, 08:09

To vieš ... fašisti ... nehanbia sa ... i keď zas nieje všetko tak, napr. bandaska na benzín stojí 15€ a je naozaj na benzín (pevná, robustná), bandaska od GIVI stojí 18€, udávajú že na benzín a je pri tom na olej (úplne iný, tenký materiál), RAM držiak, ktorý som si objednal stojí 10€, všade inde som ho videl 12-15€, lodné vaky majú tiež najlacnejšie (našiel som síce aj lacnejšie, ale to z lodným vakom nemá nič spoločné), tak že je to rôzne, ale hlavne je to špička v motopríslušenstve.
No a na druhej strane, majú všetko dobre vyriešené, tak že ak si šikovný, môžeš si to vyrobiť aj sám a nemusíš vymýšľať vymyslené (ja to tiež tak robím) :) ... samozrejme nie všetko vyrobíš doma !!!
Milujem motorky, milujem prírodu, a hlavne milujem svoju manželku ... a preto milujem, keď to môžem mať všetko naraz :)
HONDA NC750X DCT MATTE PEARL GLARE WHITE 2016 - moja snežienka
Obrázok užívateľa
tima
*****
*****
 
Príspevky: 431
Registrovaný: 28 Jún 2015, 19:18
Bydlisko: Zlate Moravce
Motorka: Honda NC 750X

Re: Montaz drziaku GPS / mobilu

Poslaťod pcx » 24 Nov 2017, 18:43

Ked uz pouzivate rozne druhy drziakov, ci uz na mobil alebo gps, tak ako mate vyriesenie nabijani/dobijanie?
Mate vyvedene vodeodolnunkoncovku niekde do blizkosti drziaku, alebo normalne kabel z mobilu/gps vedie do falosnej nadrze kde mate 12V zasuvku? Ak to mate do nadrze tak nepresekne to ten kabel? Resp. neni potom ohrozena vodotesnost odkladacej schranky? Nezateka tam?
Chapete ma o co sa cil snazim ze ano... :-)
Aktual: Honda NC 700 Integra
EX: Honda PCX 125, Yamaha Xmax 250, Yamaha Xmax 400, Honda NC 700 X DCT, Yamaha Xmax 400 MomoDesign
Obrázok užívateľa
pcx
****
****
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 02 Mar 2017, 11:19
Bydlisko: Nitra, SK
Motorka: Honda NC 700X

Re: Montaz drziaku GPS / mobilu

Poslaťod puccky1 » 24 Nov 2017, 19:29

K navigacii mam dotiahnuty origo kabel ktory mam napojeny od 12v zasuvky ktoru mam urobenu cez vypinac vo fake nadrzi a zasuvku mam na riadidlach uz ju nepouzivam
Vsetky kable idu poza fake nadrz vnutri mam len vypinac a druhu 12 voltovu zasuvku ktora je napojena na priamo
Spociatku som navigaciu alebo telefon napajal cez zasuvku na riadidlach ale v dazdi som ju normalne napojil cez zasuvku vo fake nadrzi kabel som vyviedol na spodu a nenatieklo mi dnu

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Montaz drziaku GPS / mobilu

Poslaťod pcx » 24 Nov 2017, 19:49

puccky1 píše:...ale v dazdi som ju normalne napojil cez zasuvku vo fake nadrzi kabel som vyviedol na spodu a nenatieklo mi dnu...

vynikajuco, dakujem za info :like:
Aktual: Honda NC 700 Integra
EX: Honda PCX 125, Yamaha Xmax 250, Yamaha Xmax 400, Honda NC 700 X DCT, Yamaha Xmax 400 MomoDesign
Obrázok užívateľa
pcx
****
****
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 02 Mar 2017, 11:19
Bydlisko: Nitra, SK
Motorka: Honda NC 700X

Predchádzajúci

Späť na GPS, Mobil

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia