GPS tracker alarm so predpl.SIM - poradte

(navigácia, pôzdra, držiaky, napájanie, ...)

Re: GPS tracker alarm so predpl.SIM - poradte

Poslaťod Fredy » 26 Apr 2024, 01:14

BrAtKo píše:Ahoj, dotaz najma na @Fredy, s odstupom casu ma zaujima tvoja skusenost so SizzaApp. Je to zatial asi to najvyhodnejsie zariadenie na trhu, kedze nepyta uz ziadne dalsie poplatky, defakto celosvetove pokrytie 4G/2G GSM dat, vyrobene v Litve a dvojrocna zaruka.


Zdar, s odstupom času sú stále tie isté dve nevýhody - cena a spotreba batérie. Je to otravné nabíjať a nechávať pripojené. Keďže zase tak moc nejazdím. Ale cez zimu som to riešil hodinami na zásuvke s programom 2x za týždeň na 1,5h nabíjať. Neviem, čo to spravilo s baterkou, ale prijde mi že prišla o trochu kapacity (ale nemeral som to) :D A tak som to tento rok pri odzimovaní dal na stranu a ešte nezapojil. Ale momentálne som v bezpečnej garáži, kde sa nebojím, že by ju niekto ukradol.
Nepríjemnosť 1 - falošný poplach pri strate GPS (asi), alebo cez to prebehla myš alebo čo... Každopádne výjazd o 22:30 do garáže na kontrolu a trošku nervy.
Nepríjemnosť 2 - Pád mi ale appka nenahlásila, tak neviem kde sa stala chyba... ale bol to malý pád, na blate na polygóne som moto položil asi v 5 km/h.
A ešte jedna nepríjemnosť - operátor mi začala blokovať sms v ČR. Chodia mi len push notifikácie. Mimo ČR to funguje bez problémov (vyskúšané v A, DE, SR, HR).

Inak aplikácia sa o veľa zlepšila, pracujú na tom dosť. Napríklad reallife tracking cez odkaz (Mapy.cz to spustili tento rok) fungovalo bezchybne minulý rok, takže ma rodina kontrolovala, kde sa zrovna poflakujem na moto :D
Fredy
**
**
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 01 Jún 2019, 19:26
Motorka: Honda NC 700X

Re: GPS tracker alarm so predpl.SIM - poradte

Poslaťod Zizi79 » 27 Apr 2024, 07:05

ano - otazka na majitelov SizzApp - toto mi je jasne ako to funguje vseobecne - zaujima ma ako to funguje na SizzApp

- bike angel vies uspat a zobudit na dialku cize v spaicom rezime ziadne nabijanie
- bike angel staci MT s bluetooth ziadne dalsie klce a vysielace
- trackink na 1*
- apka slabsia ale to je riesitelne...

samozrejme SizzApp je "zadara" to je super
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1557
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: GPS tracker alarm so predpl.SIM - poradte

Poslaťod Fredy » 28 Apr 2024, 20:33

Zizi79 píše:ano - otazka na majitelov SizzApp - toto mi je jasne ako to funguje vseobecne - zaujima ma ako to funguje na SizzApp

- bike angel vies uspat a zobudit na dialku cize v spaicom rezime ziadne nabijanie
- bike angel staci MT s bluetooth ziadne dalsie klce a vysielace
- trackink na 1*
- apka slabsia ale to je riesitelne...

samozrejme SizzApp je "zadara" to je super


- povodne ziadne uspanie nebolo, pridali to minuly rok s tym, ze by to malo znizit odber z baterie. Vysledok som popravde nezaznamenal, ale ani som to nemeral. Uz som mal naucene, ze pri zaparkovani som pripojil kontakt nabijacky. :lol:
- BT sa nepouziva, len 4G internet. Myslim, ze nema ani BT modul. Bolo by to fajn. Konkurencia vie, ze ked je mobil v dosahu cez BT tak pohyb neodosiela ako varovanie. SA odosiela vsetko nez nastartujes.
- tracking zalezi od GPS - zalezi, kde sa pohybujes.
- apka sa vyvíja, od doby kedy som to kupil postupila rozhodne k lepsiemu, ale neviem co od toho cakas :P
Naposledy upravil Fredy dňa 02 Máj 2024, 00:09, celkovo upravené 1
Fredy
**
**
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 01 Jún 2019, 19:26
Motorka: Honda NC 700X

Re: GPS tracker alarm so predpl.SIM - poradte

Poslaťod Zizi79 » 30 Apr 2024, 12:24

- super je ze sa da na dialku VYPNUT
- cakam aspon to co BIKEANGEL... ale asi to skusim... 38€ rocne doma na benzin...
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1557
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na GPS, Mobil

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia