Výfuk

(koncovky, zvody, ...)

Výfuk

Poslaťod radu » 13 Júl 2014, 21:47

pokračovanie
"mivv"
Prílohy
H046LRB_NC700.jpg
H046L7_a.jpg
H046L7_b.jpg
Obrázok užívateľa
radu
******
******
 
Príspevky: 570
Registrovaný: 25 Okt 2013, 09:34
Bydlisko: Lučenec
Motorka: Honda NC 750X

Re: Výfuk

Poslaťod cmeliak » 24 Aug 2014, 07:21

Nema z vas niekto Akrapoviča? Mal by mat pekne hlboky zvuk a podla vyrobcu zlepsuje parametre. Ak ho niekto z Vas ma, viete poradit kde ho obstarat a ci je homologizovany v EU ?
cmeliak
**
**
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 18 Aug 2014, 11:20
Bydlisko: Košice
Motorka: Honda NC 700S

Re: Výfuk

Poslaťod puccky1 » 24 Aug 2014, 07:45

cmeliak píše:Nema z vas niekto Akrapoviča? Mal by mat pekne hlboky zvuk a podla vyrobcu zlepsuje parametre. Ak ho niekto z Vas ma, viete poradit kde ho obstarat a ci je homologizovany v EU ?

Ano homologovane su ale len do chvile kym z neho nevyberes DB killer co urobi skoro kazdy :lol: a preto ja mam nehomologovany vyfuk :lol:
A inak stacila mi necela minuta googlenia a hned som nasiel to to tak len pekne googli a hladaj :lol:
http://www.eres-racing.sk/moto-vyfuky-p ... s-h7so1-ht
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Výfuk

Poslaťod radu » 24 Aug 2014, 07:52

krivka výkonu výfuku originál / akrapovič na NC 700/750

http://az79640.vo.msecnd.net/akrapovicb ... 6d6d67.pdf
Obrázok užívateľa
radu
******
******
 
Príspevky: 570
Registrovaný: 25 Okt 2013, 09:34
Bydlisko: Lučenec
Motorka: Honda NC 750X

Re: Výfuk

Poslaťod cmeliak » 24 Aug 2014, 08:53

Vdaka! Tu krivku som videl , a link na obstaranie je super, taku cenu som nikde nenasiel :)
cmeliak
**
**
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 18 Aug 2014, 11:20
Bydlisko: Košice
Motorka: Honda NC 700S

Re: Výfuk

Poslaťod puccky1 » 24 Aug 2014, 09:13

No na moj v kus cena privysoka za tu cenu by som si spravil radsej peknu motodovolenku
Inak pocul som ten vyfuk na Maurovej Integre mal tam aj tlmic tak to nebolo nic hlucne akura sa mi zdal troska hlbsi zvuk .
No ja mam vyfuk Dan Moto kupil som ho bez tlmica po nahodeni som bol vysmiaty ako leco nadherny hlboky zvuk no krasa pocuvat ale nie na dlho
Pocuvat to chvilu na volnobeh je jedna vec a jazdit s tym 8 hodin za den druha dost rychlo to zacalo byt otravne tak som musel dat nakoniec vyrobit koncovku a riadne ho utlmit a samozrejme ten zvuk uz teraz nie je tak hlboky
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Výfuk

Poslaťod radu » 24 Aug 2014, 10:09

Ak to chcete posúdiť len podľa zvuku z PC

http://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/ ... yearId=577

mám dosť kvalitnú zvukovú kartu a repráky, ale ten zvuku Akrapa je len trošku hlbší, nič moc za tie prachy. Neviem posúdiť výkon. Nie je to žiadny killer. :roll:
Obrázok užívateľa
radu
******
******
 
Príspevky: 570
Registrovaný: 25 Okt 2013, 09:34
Bydlisko: Lučenec
Motorka: Honda NC 750X

Re: Výfuk

Poslaťod Alesko » 24 Aug 2014, 10:14

Puccky1 prosim Ta pridaj foto, ten vyfuk ma zaujima.
Obrázok užívateľa
Alesko
*****
*****
 
Príspevky: 353
Registrovaný: 17 Feb 2013, 19:17
Bydlisko: Liptovsky Mikulas
Motorka: Honda NC 700X

Re: Výfuk

Poslaťod puccky1 » 24 Aug 2014, 10:23

radu píše:Ak to chcete posúdiť len podľa zvuku z PC

http://www.akrapovic.com/#!/motorcycle/ ... yearId=577

mám dosť kvalitnú zvukovú kartu a repráky, ale ten zvuku Akrapa je len trošku hlbší, nič moc za tie prachy. Neviem posúdiť výkon. Nie je to žiadny killer. :roll:

Ked chce niekto vykon tak musi vymenit NC za Crostourera a nie vyfuk keby sa aj niekomu nahodou niakym sposobom podarilo pridat 20 koni tak aj tak to bude malo
Apropo mne otvoreny vyfuk znizil vykon nie zvysil!!! Zvukovo sa to mozno zda ze ide lepsie ale ja sa osrat nedam jedine co som odpozoroval ze ide lepsie od spodu na nizke otacky ale vo vyssich naopak straca vykon
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Výfuk

Poslaťod cmeliak » 24 Aug 2014, 12:08

je jasne, ze vyfuk nemenim pre zvysenie vykonu. Ale ten povodny od vyrobcu sa mi zda tichy, mam dojem ze vsetkych ostatnych pocut viac. Samozrejme nechcem nieco velmi hlucne, ale byt pocuty zvysuje bezpecnost.

puccky1 nemas video?
cmeliak
**
**
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 18 Aug 2014, 11:20
Bydlisko: Košice
Motorka: Honda NC 700S

Re: Výfuk

Poslaťod puccky1 » 24 Aug 2014, 12:33

cmeliak píše:je jasne, ze vyfuk nemenim pre zvysenie vykonu. Ale ten povodny od vyrobcu sa mi zda tichy, mam dojem ze vsetkych ostatnych pocut viac. Samozrejme nechcem nieco velmi hlucne, ale byt pocuty zvysuje bezpecnost.

puccky1 nemas video?

nemam ale na nete ich najdes no zvuk sa mi ani nahodou nezhoduje :lol: to treba pocut na zivo !!!
https://www.youtube.com/watch?v=KUj-5tx8R5Y
Celkom sa mi pacil zvuk Puggyho myslim ze ma Arrow ale mal ho tiez bez DB killera ked som ho pocul ale v tedy je pre mna moc hlucny
Tak isto ako aj moj bez DB killera tak ja ti nevim :lol: tazka to volba :lol:
Ja by som potreboval nieco medzi ani hlucny ani tichy :lol:
Nech kupis akukolvek znacku pokial ma splnat homologizaciu tak hlucny nebude ani jeden :lol:
Len bude mat troska hlbsi zvuk co mne za cca 600 € Akrapovic nestoji a bez DB kilera mozem mat aj bez homologizacie :lol:
Tak teraz som z volbou asi velmo nepomohol co? alebo pomohol a par ludi usetri a kupi radsej nieco ine? :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Výfuk

Poslaťod cmeliak » 24 Aug 2014, 15:35

s tou cenou mas pravdu. Dnes som tomu venoval trocha casu a aj vdaka tebe, puccky 1, sa mi v tejto teme rozjasnuje :)
cmeliak
**
**
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 18 Aug 2014, 11:20
Bydlisko: Košice
Motorka: Honda NC 700S

Re: Výfuk

Poslaťod jezdec74 » 24 Aug 2014, 17:07

Puccky, to jsi popsal naprosto výstižně :like: k tomu není naprosto co dodat a nezbývá než souhlasit.
Fakt je, že když jsem slyšel Puggyho výfuk, tak mě to dostalo, ten zvuk je bóóóóží, sám nad ním uvažuji, ale stojí to na penězích.
Na druhé straně je pravda, že ten laďák je plus jen co se zvuku týče, jiné klady to nemá ....... ale ten zvuk :like: :like: :like:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Výfuk

Poslaťod puccky1 » 24 Aug 2014, 17:32

Puggy prisiel medzi poslednymi na Bumbalku a pravdu povediac som zistil ze je to on az ked zastal pri nas :lol:
Bolo ho pocut uz od hlavnej cesty ale ani vo sne ma nemapadlo ze sa to k nam blizi NC-cka az ked zastal pri nas :shock:
Ten zvuk ze :like:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Výfuk

Poslaťod Puggy » 24 Aug 2014, 21:05

Hosi, vidno ze ste uz vsetci skuseni bikeri, vsetko co pisete je pravda: ziadny narast vykonu necitim, ako pise puccky1 jazdit s tym 5 hodin pekne lezie na nervy (tiez jazdim bez DBK). Ja som si ten vyfuk zabezpecil z jedineho dovodu - ten original sa mi jednoducho nepaci, pripomina mi nejaky fukaci hudobny nastroj, asi trubku :roll:
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výfuk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia