Chrániče páčok Acerbis

(blastre, chraniče, páčky, výhrev, ...)

Chrániče páčok Acerbis

Poslaťod yenkie » 25 Jan 2013, 09:28

Acerbis Dual Guards Road.
Prílohy
DSC02714.jpg
fee08625.jpg
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Chrániče páčok Acerbis

Poslaťod Supi » 26 Sep 2013, 10:02

Tiez aktualne intenzivne hladam vhodne chranice pacok. Problem je, ze mam Puig plexi a zatial som nenasiel chranice, ktore by s nim "spolupracovali". Vsetky v style SW-Motech budu pri toceni narazat do stitu.
Takze asi skoncim pri tych Acerbis chranicoch. Tu sa trochu obavam montaze - zevraj sa dost komplikovane odstranuje vnutrajsok riaditok.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Chrániče páčok Acerbis

Poslaťod Supi » 23 Okt 2013, 20:39

Skusenosti s ruckami Acebis - su uzke, od vetra chrania, ale urcite nie tak dobre ako sirsie SW Motech, Barkbusters a pod. Ich vyhodou je, ze sa daju pouzit v podstate s akymkolvek plexi stitom.

Pri vyssich rychlostiach nevibruju, ako bolo vyssie spominane. Co ale vibruje su riaditka. Hondacke original zavazia velmi dobre eliminovali vibracie motorky. Acerbis chranice su dodavane s 3mi roznymi zavaziami. Ked som ich montoval, dal som stredne zavazia. Zo zaciatku sa mi zdalo vsetko OK, ale pri dlhsich jazdach konstantou rychlostou som si uvedomil, ze riaditka jemne vibruju. Po hodinovej jazde mi jemne brnelo v rukach. Zavazia som vymenil za tazsie. S nimi je to o dost lepsie, ale original zavaziam sa to asi stale nevyrovna.
Prílohy
Oxford1.jpg
acerbis1.jpg
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná


Späť na Rúčky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia