Deflektor na plexi - lapac musiek

(väčšie plexi, deflektory, ...)

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod Richi » 26 Máj 2016, 23:04

Toto je síce za 69, ale je to cele plexi nie len deflektor
https://www.louis.at/artikel/puig-toure ... r=10009788
Uvažujem nad ním ale príde mi na Afriku také divné :?
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod Juanito » 26 Máj 2016, 23:08

Na tom druhom obrazku to stredne nie je uplne zle
Juanito
*******
*******
 
Príspevky: 828
Registrovaný: 03 Jan 2016, 22:38
Motorka: Honda NC 750X

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod ZVeriatko » 24 Jún 2016, 07:56

Inšpiroval ma The Bandit príspevkom spred roku.
a výsledok :

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
ZVeriatko
***
***
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 29 Feb 2016, 14:45
Bydlisko: Zvolen
Motorka: Honda NC 750X

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod BrAtKo » 24 Jún 2016, 08:47

Ahoj mam to aj ja doma ale nakoniec som od montáže upustil. Tak som zvedavý na skúsenosti na ceste najmä ak ho vysunies a bude sa do toho opierať vzduch ci ti to nevyvali to plexi pod tým. Na jeseň to možno prehodnotim a osadim. V lete mi vyhovuje ze na mňa fuka vzduch.
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1408
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod ZVeriatko » 24 Jún 2016, 09:19

Ten vzduch fuka stale, u NC750X ide prud vzduchu cez otvor popri prednej vidlici pred uniboxom a ten fuka stale na hrud. Co sa tyka odklonu vzduchu ponad prilbu, tak vzduch prudi vyssie, len vcera bolo tak horuco , ze ani musky nelietali tak neviem posudit. Rychlost som skusil , v pohode 160km/h.po dialnici a stit drzal. Je montovany nie na original plexi od Hondy, ale na GIVI. Do 120km/h.som mal aj vyklopenu prilbu a da sa. Skor je problem v tom, ze sa neda spustit nizsie,co by malo asi viacej aerodynamicky vyznam pre obtekanie, lebo potom AIRFLOW pri plnom vytoceni riaditok zachytava o spatne zrkadlo. Mal som aj deflektor MRA, ten ale nema taku velku kontaktnu plochu uvidim,co to spravi na spotrebe. Na konci jula ideme Rumunsko tak som zvedavy. Chcel som ho uz teraz na trip do Skandinavie ,ale nechcem kazit partiu tak pojdem na skutry ,tam som nahodil ten MRA deflektor a je to spica, ale aj plexi na Yamahe mam turisticke, takze to je uplne iny level.
Obrázok užívateľa
ZVeriatko
***
***
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 29 Feb 2016, 14:45
Bydlisko: Zvolen
Motorka: Honda NC 750X

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod HonzaR » 24 Jún 2016, 10:43

Mám to takhle na Integře rok a čtvrt a funguje to dobře.
Obrázok užívateľa
HonzaR
*****
*****
 
Príspevky: 310
Registrovaný: 23 Mar 2015, 08:54
Bydlisko: Praha
Motorka: Iná

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod Floyd » 24 Jún 2016, 13:08

ZVeriatko píše:Ten vzduch fuka stale, u NC750X ide prud vzduchu cez otvor popri prednej vidlici pred uniboxom a ten fuka stale na hrud. Co sa tyka odklonu vzduchu ponad prilbu, tak vzduch prudi vyssie, len vcera bolo tak horuco , ze ani musky nelietali tak neviem posudit. Rychlost som skusil , v pohode 160km/h.po dialnici a stit drzal. Je montovany nie na original plexi od Hondy, ale na GIVI. Do 120km/h.som mal aj vyklopenu prilbu a da sa. Skor je problem v tom, ze sa neda spustit nizsie,co by malo asi viacej aerodynamicky vyznam pre obtekanie, lebo potom AIRFLOW pri plnom vytoceni riaditok zachytava o spatne zrkadlo. Mal som aj deflektor MRA, ten ale nema taku velku kontaktnu plochu uvidim,co to spravi na spotrebe. Na konci jula ideme Rumunsko tak som zvedavy. Chcel som ho uz teraz na trip do Skandinavie ,ale nechcem kazit partiu tak pojdem na skutry ,tam som nahodil ten MRA deflektor a je to spica, ale aj plexi na Yamahe mam turisticke, takze to je uplne iny level.


ZVeriatko, a ktorý typ MRA pasuje na novú NC 2016 ?
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod ZVeriatko » 24 Jún 2016, 14:56

Ked pridem domov tak pozriem,ale nie je to az take OK, tie uchyty deflektoru su uplne po krajoch vrchnej casti plexi stitu od GIVI
Obrázok užívateľa
ZVeriatko
***
***
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 29 Feb 2016, 14:45
Bydlisko: Zvolen
Motorka: Honda NC 750X

Re: Deflektor na plexi - lapac musiek

Poslaťod jaraf » 02 Dec 2016, 19:51

Možná už to tady někdy bylo zmíněno, ale mám pro Vás tip na jeden zajímavý deflektor za cca 700 Kč: https://goo.gl/Uds3e5. Jak jsem zjistil až později, jedná se o klon Givi Shield.

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je velmi dobře zpracován a ve spojení s originálním Honda Touring plexi drží a funguje výborně. Jestli mně dřív na dálnici chtěla uletět hlava a bez špuntů to nešlo, s tímto kouskem je jízda pohodička (měřím 183 cm). Kdo chce za málo peněz hodně muziky, doporučuji...za 10 dní jsem ho měl doma.

Při montáži doporučuji pojistit šroubky lepidlem na závity, aby se časem nevytřásly.
Obrázok
Obrázok užívateľa
jaraf
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 26 Apr 2016, 12:02
Motorka: Honda NC 750X

Predchádzajúci

Späť na Plexi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia