Bočné tašky na NC750S

Re: Bočné tašky na NC750S

Poslaťod leso » 01 Feb 2020, 17:49

ano nasiel,PL1146 od givi.no nemam chut sa pozerat na ozrutny drziak na kufre...org.na brasne nieje nic,overene v honde,a doporucene to nechat bez drziaka,ved tasky su uspôsobene na úchyt bez drziaka.takze sa vyrobí malá opora pre brasne,a bude to vyriesene.
Obrázok užívateľa
leso
**
**
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 04 Dec 2019, 19:56
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Bočné tašky na NC750S

Poslaťod Meky » 02 Feb 2020, 21:24

Leso, hmm, v Hondě jsi ověřoval zda Honda má v nabídce podpěry brašen, když Honda žádné brašny jako doplněk nemá. :(
PL 1146 jsou držáky pro kufry. TST 1146 by měly být pro tašky.
Doporučené nechat tak, jsou prý na to přizpůsobené, hmm, to ti řekli v Hondě ? :o Tak jo, nech to tak, bez jakékoliv podpěry, jak jsem psal minule, brašny nemám, ale určitě bez podpěr, jakýchkoliv bych to nenechal, volně se pohybující brašny přehozené přes sedlo, nebo pod sedlem, nevím, třeba v zatáčkách, to může být opravdu zajímavé. :) Pokud si dáš tu práci, třeba na googlu najdeš i zajímavější podpěry brašen, třeba ve stylu origo spodního úchytu kufru od Hondy, když se ti již zmiňované nelíbí a nechceš se na ně dívat.
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: Bočné tašky na NC750S

Poslaťod vladimir » 03 Feb 2020, 13:46

ja som minulý rok kupoval bočné kufre a tiež som nevedel aké držiaky na to treba.. zašiel som do motopredajne v MA a tam ženská hneď mi to našla.. aj sa opýtala či chcem tú montážnu sadu len na bočné kufre alebo aj na zadný.. že bola taká šikovná tak som aj tie kufre objednal u nich.. netrvalo ani týždeň a baba sa ozvala aby so si preto prišiel..
vladimir
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 429
Registrovaný: 30 Júl 2017, 07:20
Bydlisko: Rohožník na Záhorí
Motorka: Honda NC 750S

Re: Bočné tašky na NC750S

Poslaťod leso » 03 Feb 2020, 21:09

meky dik za nazor,ono to zase tak nedrzi ze by to malo byt v zatackach volne pohybujuce sa... a co sa tyka predajcu,neponukli ani givi,nehladal som len honda drziak.TST1146 bude asi najblizsie k tomu co potrebujem,no aj tie su tvarovane a presne prisposobene na brasne ST 601.
Obrázok užívateľa
leso
**
**
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 04 Dec 2019, 19:56
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Bočné tašky na NC750S

Poslaťod Femicko » 04 Feb 2020, 14:13

Leso, asi Ta nepotesim. Ja mam tie drziaky od givi, ale namontovat na model 2016 a vyssie to nejde, ani s montaznou sadou ... alebo som len ja lavy a neschopny :roll: :roll: :roll:
Ak by niekto chcel tie drziaky, tak aj s montaznou sadou ich rad predam ... len mi zavadzaju v garazi. Cena by mohla byt 50€.
PS: Ako som mal bocne brasne na S-ku, tak tam som mal original topcase honda a tie jeho drziaky pekne podopierali aj bocne brasne. Teraz mam topcase givi monolock a tam to uz nepodopiera ... no a este som na tejto novej nemal bocne tasky namontovane, takze neviem, ako to drzi ;)
Obrázok užívateľa
Femicko
*****
*****
 
Príspevky: 438
Registrovaný: 12 Júl 2015, 21:01
Bydlisko: Trencianska Tepla
Motorka: Honda NC 750X

Re: Bočné tašky na NC750S

Poslaťod leso » 04 Feb 2020, 18:27

dik femicko,ja mam top case od givi a podopiera to fajn,len sa stym treba vyhrat,za jazdy to bude tiez urcite ok,no chcem tam mat aj nejaku tu podperu,vyzera to na domacu vyrobu. a ty vlastne ktory typ drziaku mas navyse??
Obrázok užívateľa
leso
**
**
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 04 Dec 2019, 19:56
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na Tašky, brašne, taknvaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia