MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

(bunda, nohavice, ladviňák, ...)

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod georgoo » 13 Dec 2014, 14:46

Mikiny a tricka mam uz u seba :)

Supiho ostala u Floyda, ostatne budem posielat pondelok :)

Kedze mame pred Vianocami, tak nebudem posielat ani opisovat ake su, bude to prekvapenie :)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod puccky1 » 13 Dec 2014, 17:07

georgoo píše:Mikiny a tricka mam uz u seba :)

Supiho ostala u Floyda, ostatne budem posielat pondelok :)

Kedze mame pred Vianocami, tak nebudem posielat ani opisovat ake su, bude to prekvapenie :)

Jeeee konecne pride jezisko :lol: :like:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Pupi04 » 13 Dec 2014, 19:24

georgoo píše:Mikiny a tricka mam uz u seba :)

Supiho ostala u Floyda, ostatne budem posielat pondelok :)

Kedze mame pred Vianocami, tak nebudem posielat ani opisovat ake su, bude to prekvapenie :)

... a já jsem si myslel, když "ten nahoře" ví, že mám rád hnědou, co dostanu a ejhle :shock: ona to bude mikina tričko :lol:
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod georgoo » 16 Dec 2014, 17:47

Info:

SK balicky odisli vcera :)
CZ som odniesol na postu dnes :)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod puccky1 » 17 Dec 2014, 15:37

Mikina a tricka uspesne dorazili len ma troska sklamala vyska goliera je dost nizky o proti tym ktore mam chcel som ju hlavne na jazdenie v zime tak uz sa tesim na zimny test ked vyzdraviem pojdem otestuvat
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Macek » 18 Dec 2014, 13:53

..tak kluci zrovna před minutou jsem obdržel balik.. a shodou okolnosti jedu fčil do Ostravy.. kdo je doma, kdo je v Ově, komu to mám hned zebrat sebu? :D
..nebudu to hrotit, zitra začnu s odesilanim, počitanim a otravovanim všech zainteresovanych.. muj telefon kdyby něco 603398905..
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Floyd » 19 Dec 2014, 11:07

puccky1 píše:Mikina a tricka uspesne dorazili len ma troska sklamala vyska goliera je dost nizky o proti tym ktore mam chcel som ju hlavne na jazdenie v zime tak uz sa tesim na zimny test ked vyzdraviem pojdem otestuvat


puccky1, na to sa predsa používa nákrčník, ktorý je ale drahší, ako mikina (a je bez potlače nášho krásneho loga)
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod puccky1 » 19 Dec 2014, 13:06

puccky1, na to sa predsa používa nákrčník, ktorý je ale drahší, ako mikina (a je bez potlače nášho krásneho loga)

Floyd ja velmo dobre viem co je nakrcnik a myslim ze mam dokonca nepromokavy a stal niakych 15 € :lol:
Ja som nepovedal ze mikina je draha co sa tyka ceny ja som spokojny jedine ta vyska goliera ma zarazila tak som isiel hned skusat moje ostatne mikiny ci sa mi to len zda ale nezdalo sa.
Pri vsetkej ucte k tebe a vsetkym ostatnym co byvaju v tvojom okoli nie je jazdenie v zime ako v zime
ked je v BA 12 az 15 stupnov u nas je neraz 2 az 5 stupnov a ja sa chcem tiez vozit co najdlhsie nie len chlapci z nizin.
Ja som uz na konci oktobra zazival mrazy ked ty si este nevedel kde mas teplu vlozku do motobundy :lol: .
Chod si zajazdit ked bude teplota aspon okolo 0 a sprav aspon 300 km a potom povedz ze ta ten nakrcnik ani troska nechladil.
Ja jazdim v kadiakych teplotach a neraz aj v minusovych tak ja som za kazdu jednu vrstvu vdacny a kombinacia mikina a nakrcnik mi celkom vyhovuje a preto som si aj objednaval tuto mikinu.
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Pavel » 19 Dec 2014, 13:18

Já už mám taky doma mikinu a tričko, velikosti mi sedí, tak jsem spokojený. Ježíšek Macek mi jí dovezl, nejezdí na saních, ale v červené Oktávce, tak třeba dorazí i k dalším v okolí :like:
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Floyd » 19 Dec 2014, 14:35

puccky1 píše:puccky1, na to sa predsa používa nákrčník, ktorý je ale drahší, ako mikina (a je bez potlače nášho krásneho loga)

Floyd ja velmo dobre viem co je nakrcnik a myslim ze mam dokonca nepromokavy a stal niakych 15 € :lol:
Ja som nepovedal ze mikina je draha co sa tyka ceny ja som spokojny jedine ta vyska goliera ma zarazila tak som isiel hned skusat moje ostatne mikiny ci sa mi to len zda ale nezdalo sa.
Pri vsetkej ucte k tebe a vsetkym ostatnym co byvaju v tvojom okoli nie je jazdenie v zime ako v zime
ked je v BA 12 az 15 stupnov u nas je neraz 2 az 5 stupnov a ja sa chcem tiez vozit co najdlhsie nie len chlapci z nizin.
Ja som uz na konci oktobra zazival mrazy ked ty si este nevedel kde mas teplu vlozku do motobundy :lol: .
Chod si zajazdit ked bude teplota aspon okolo 0 a sprav aspon 300 km a potom povedz ze ta ten nakrcnik ani troska nechladil.
Ja jazdim v kadiakych teplotach a neraz aj v minusovych tak ja som za kazdu jednu vrstvu vdacny a kombinacia mikina a nakrcnik mi celkom vyhovuje a preto som si aj objednaval tuto mikinu.


puccky1, ja mám nákrčník Dainese za cenu 50,00 €, maximálna spokojnosť. Ak chceš, mikinu môžeš kľudne vrátiť,
aspoň bude mať nejaký bezdák radosť, ked mu je venujem.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod puccky1 » 19 Dec 2014, 17:12

puccky1, ja mám nákrčník Dainese za cenu 50,00 €, maximálna spokojnosť. Ak chceš, mikinu môžeš kľudne vrátiť,
aspoň bude mať nejaký bezdák radosť, ked mu je venujem.

Floyd nechcem sa tu natahovat uz som tyzden chory stale ma boli hlava a teplota nechce klesnut pod 37 tak ti to skusim vysvetlit po lopate
Viem ze vsetky veci mas Dainese a povedal si mi aj preco lebo Valentino Rossi
Ale maj na pamati ze nie kazdy byva v "hlavnej dedine" a nie kazdy zaraba tak aby si mohol kupit znackove veci.
Ja dodnes splacam uver na motorku a tak za 50 € si kupim radsej dve mikiny a nakrcnik ako jeden nakrcink.
K mikine som mal len jedinnu vyhradu a to golier a povedal som ze to otestujem nie ze ju nechcem tak neviem co riesis s vracanim.
Neviem ako ostatny ale ja som si ju kupil na zimne jazdenie a nie na sedenie v obyvacke tak prepac ze som sa ozval na margo goliera.
Ak mas velmo silne nutkanie obdarovat na vianoce niakeho bezdomovca tak ti ju mozem poslat na spat ale ja byvam v takej chudobnej dedine
kde ani postu nemame a budem sa musiet natahovat po vedlasich dedanich aby si bol spokojny a v tomto stave sa mi to ozaj nechce aj benzin je drahy aj postovne volaco stoji a momentalne nemam peniaze na zvys ale co by som nespravil pre kamosa :lol:
Bol by som rad keby sme tuto kapitolu uz uzavreli idu vianoce treba sa tesit :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Floyd » 20 Dec 2014, 00:17

Nechcem vôbec do Teba rýpať a vôbec nezarábam tak, ako sa Ti zdá, že v hlavnej dedine. Proste makám, aj ked už väčšina ľudí už dávno spí. Tričká a mikiny som robil pre nás NC-čkárov s nulovým navýšením, t.j.mal som s tým len prácu. Samozrejme by som bol rád, aby všetci boli spokojní. Ak skutočne mikinu nechceš, nemám problém s vrátením. BTW: Peniaze za tričká a mikiny ešte na 98 % nemám, ale to nie je problém Georgea. Tak sa rozhodni ako myslíš.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Alesko » 20 Dec 2014, 09:12

Puccky1 ,ja ti zelam skore uzdravenie. A mikinu si daj aku chces. Ja som si radsej mikinu neobjednaval. Myslim si ze tricka ,ciapky su fajn. Ale naco nosit vsetko ,a vsetci rovnake. Este ze motorky su rozne farby. Aj doplnky si kazdy kupi podla svojho gusta.To je moj nazor. A vsetkym NCkarom prajem krasne vianoce.
Obrázok užívateľa
Alesko
*****
*****
 
Príspevky: 353
Registrovaný: 17 Feb 2013, 19:17
Bydlisko: Liptovsky Mikulas
Motorka: Honda NC 700X

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Macek » 21 Dec 2014, 20:50

kdo z ČR má u mě mikiny a trika a doposud mi nenapsal doručovací adresu nebo se jinak nedomluvil na převzetí, tak pište do SZ.. :like:
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: MIKINA - OTAZKY - OZNAMY

Poslaťod Salud » 21 Dec 2014, 22:31

Floyd, ja som s mikinou spokojny. Vrela vdaka za pracu a super cenu.
Georgo a tebe dakujem za koordinaciu tejto akcie a dovoz mikiny az ku mne domov.
Drzte sa.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Telo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia