Prilba Sena s kontrolou hluku

(prilba, šatky, kukly, ...)

Re: Prilba Sena s kontrolou hluku

Poslaťod Supi » 06 Nov 2016, 14:14

Pito píše:Jasne, to bez debaty. Ja som mal vzdy vysoke turisticke plexi pred sebou, cize to neberiem tak tragicky, ako ludia na nahacoch :) Dokonca ani LS2 za 50eur nebola vyrazne hlucna, preto som zrejme nebol ani moc spokojny s rpha max evo, kedze jazdim vzdy za stenou z plexi...


Paradoxne mozu byt niektore prilby na nahacoch tichsie ako za turistickym plexi stitom. Rozne stity vytvaraju rozne turbulencie, na ktore prilby nie su konstruovane.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Prilba Sena s kontrolou hluku

Poslaťod Floyd » 06 Nov 2016, 15:45

Ja som kúpil štuple v obchode s ochrannými pracovnými prostriedkami. Také mäkké jednorazové, vzal som ich tuším 50 párov a zaplatil už neviem, okolo 5,00 €. Lebo keby som mal také profí, ako má Supi, tak ich po dvoch-troch jazdách ako sa poznám určite stratím.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Prilba Sena s kontrolou hluku

Poslaťod Pito » 06 Nov 2016, 18:06

Supi píše:Paradoxne mozu byt niektore prilby na nahacoch tichsie ako za turistickym plexi stitom. Rozne stity vytvaraju rozne turbulencie, na ktore prilby nie su konstruovane.


Jasne Supi. Vela heliem je konstruovanych na isty typ moto. Vela integralok je robenych na priamy napor a preto by sa mohli za velkym turistickym plexi vytvarajucim rozne turbulencie zvlastne chovat.
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na Hlava

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia