Prezuvanie pneu

Re: Prezuvanie pneu

Poslaťod Pavel » 02 Jún 2018, 08:38

Já budu taky měnit obě najednou, mám je stejně sjeté rovnoměrně, tak není co řešit, sada stojí kolem 4.000,-Kč za Michelin PR2, dvousměs, pěkný vzorek a slušný nájezd, třeba PR5 se mi nelíbí vzhledově.
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: Prezuvanie pneu

Poslaťod vladimir » 02 Jún 2018, 11:20

tééda.. všetkým to vychádza len mne nie.. lebo som kúpil motorku z jednou novou pneu a druhá bola tak napoly zjetá..
vladimir
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 429
Registrovaný: 30 Júl 2017, 07:20
Bydlisko: Rohožník na Záhorí
Motorka: Honda NC 750S

Re: Prezuvanie pneu

Poslaťod Meky » 02 Jún 2018, 14:48

No, mě to nevycházelo. Dost si myslím záleží i na tvrdosti pneu, jo, měkké se sjedou možná tak nějak asi stejně, pokud vezmeme v potaz stejný styl jízdy. Já měl na PR 4 na tři zadní, dvě přední. Měnil jsem vždy tak při hloubce vzorku 2 mm. Teď mám jiné, tak je jasné, že jsem dal novou sadu. Až přijde příště čas, vyhodnotím a zvážím zda sadu nebo jen sjetou, řekl bych, že je to dilema. Jistě, lepší by bylo měnit sadu, ale mě se sjede dříve zadní guma. Jistě, někdo může namítnout rozdílnou hloubku vzorku. U nové sady, když se zadní sjíždí více, jsou po čase vzorky stejně rozdílné. Takže, nějaký můj závěr, ať si to každý vyhodnotí dle svého uvážení a mění kdy chce a co chce.. ;)
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Predchádzajúci

Späť na Pneumatiky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia