Givi Trekker

Re: Givi Trekker

Poslaťod HonzaR » 01 Nov 2017, 18:02

Tohle je starý typ orig. kufru Honda 40l, který by měl pasovat bez plotny:

honda kufr.jpg
honda kufr.jpg (5.81 KiB) Zobrazené 435 krát
Obrázok užívateľa
HonzaR
*****
*****
 
Príspevky: 310
Registrovaný: 23 Mar 2015, 08:54
Bydlisko: Praha
Motorka: Iná

Re: Givi Trekker

Poslaťod dottore » 02 Nov 2017, 15:11

no pockaj skusim to sme vlozit presne ten typ co mam ja a na toto mi treba patnu - keby som ho chcel aj predavat tak bez platne je nanic
Prílohy
honda-painted-40l-top-case.jpg
dottore
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 21 Mar 2014, 20:51
Bydlisko: Lúka
Motorka: Honda NC 750X

Re: Givi Trekker

Poslaťod dottore » 02 Nov 2017, 15:12

alebo ... keby sa dala oddelit ta platna co je na tom nosici a na uchytentie givackej dorobit volaky zazrak -
dottore
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 21 Mar 2014, 20:51
Bydlisko: Lúka
Motorka: Honda NC 750X

Re: Givi Trekker

Poslaťod HonzaR » 02 Nov 2017, 15:21

No, snad jsem správně vstřebal tvé informace. Jestli máš ten samý nosič, jako já a ten červený kufr s takovou tou "boulí" uprostřed (pokud si pamatuju správně 48l), tak to by na sebe mělo také pasovat bez plotny, protože obojí je orig. Honda, ze stejné doby. První Integry z roku 2012 měly právě tento kufr a nosič.
Obrázok užívateľa
HonzaR
*****
*****
 
Príspevky: 310
Registrovaný: 23 Mar 2015, 08:54
Bydlisko: Praha
Motorka: Iná

Re: Givi Trekker

Poslaťod dottore » 21 Nov 2017, 19:18

the thing is ... mam teraz dva kufre - motorku mam tak urobenu ako ty - givi trekker chcem pouzivat na dennej baze - t.j. ked budem dochadzat do prace - je sice velikansky - ale aspon sa do nemho naprace dobry naklup, alebo co treba - ten origo kufor - co som postol, ja ho mam v bielej farbe by som chcel nechat ako pridavny na cety , vylety , ktorych ja az tak vela nerobim - ale teraz v albansku som mal rucksack - a po 2000 km som mal siju ako beton - preto spekulujem ze nico dam vyrobit , aby som obe kufre moho dat zaseba - na miesto spolujazca - kedze s ladbinku, ani ladvninaka nemavam vobec - pomaly spekuluje akoze velmi zlhka ako to asi bude, tresp malo vyzerat , a ci to bude nejaka modularna kostrukcia - ci tam necham ten povodny drziak hondacky a od naho sa budem odpichovat - absolut nemam ani predstavu .
Thats it
a vcil zacnu blbe komenty -
dottore
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 21 Mar 2014, 20:51
Bydlisko: Lúka
Motorka: Honda NC 750X

Re: Givi Trekker

Poslaťod Richi » 21 Nov 2017, 23:24

Tu nie si na motoride alebo na motorkari!! Tu blbé komenty nečakaj!
Tu prídu iba konštruktívne príspevky :-)
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Givi Trekker

Poslaťod HonzaR » 22 Nov 2017, 09:29

Já bych to řešil asi takto: Rozhodl bych se, který ze dvou kufrů si ponechám, druhý prodal a pořídil boční kufry. Jestli hodláš cestovat, byť jednou ročně, určitě budeš za boční kufry rád. Já to vyřešil brašnami a občas si nadávám, že jsem nepořídil rovnou kufry (v dešti, nebo když musím na chvíli od mašiny pryč).
Obrázok užívateľa
HonzaR
*****
*****
 
Príspevky: 310
Registrovaný: 23 Mar 2015, 08:54
Bydlisko: Praha
Motorka: Iná

Re: Givi Trekker

Poslaťod Formervelor » 22 Nov 2017, 20:25

Spravne pises HonzaR.
Obrázok užívateľa
Formervelor
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 09 Dec 2016, 22:38
Motorka: Honda NC 750X

Re: Givi Trekker

Poslaťod georgoo » 23 Nov 2017, 21:16

dottore píše:the thing is ... mam teraz dva kufre - motorku mam tak urobenu ako ty - givi trekker chcem pouzivat na dennej baze - t.j. ked budem dochadzat do prace - je sice velikansky - ale aspon sa do nemho naprace dobry naklup, alebo co treba - ten origo kufor - co som postol, ja ho mam v bielej farbe by som chcel nechat ako pridavny na cety , vylety , ktorych ja az tak vela nerobim - ale teraz v albansku som mal rucksack - a po 2000 km som mal siju ako beton - preto spekulujem ze nico dam vyrobit , aby som obe kufre moho dat zaseba - na miesto spolujazca - kedze s ladbinku, ani ladvninaka nemavam vobec - pomaly spekuluje akoze velmi zlhka ako to asi bude, tresp malo vyzerat , a ci to bude nejaka modularna kostrukcia - ci tam necham ten povodny drziak hondacky a od naho sa budem odpichovat - absolut nemam ani predstavu .
Thats it
a vcil zacnu blbe komenty -


Kombinaciu za seba by som vobec neriesil, skomplikujes si len pristup k nadrzi ;) navyse to bude vyzerat vseliako.
Moj navrh, nechaj si Trekkra, originalu sa zbav. Trekker je lepsi aj odolnejsi ako origo kufor. Drziak aj platna sa da kupit, nestoji to nejako strasne vela.
Kup si k tomu bocne drziaky givi a mozes si spravit nieco taketo ;)
https://postimg.org/image/johxpgf9x/
Na fotkach nieje NC, ale na NC som to mal tak isto. Variabilne a prakticke. Pri pade mi kufre givi zachranili pol motorky ;) odniesol si to len drziak kufrov.
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: Givi Trekker

Poslaťod dottore » 15 Apr 2018, 22:42

caute - no vidim , ze su tu aj normalni ludia v tejto krajine - dakujem za to . ano dumal som ze poslavit dva kufre za seba bude naprd - koli tankovaniu - a bocne kufre - sice by to nebilo odveci - ale zas skladovat tie opachy cely rok koli tyzdnu mi pride trocha odveci - trekkera si necham a ten hondacky kufor asi strelim niekomu , kto sa ulakomi , ale zialbohu bez platne tu origo hondacku si necham, lebo je velice solidnej konstrukcie - kamos ma nosic givi na kufor na integre a uz mu 3x praskol - no urobene ako z kvetu makoveho - a za take prachy ... bleh .
ked to bude hotove tak vam to postnem.
Gandalf dostal novy kufor aj koncovku vyfuku na vianoce ... :) :) :)
dottore
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 21 Mar 2014, 20:51
Bydlisko: Lúka
Motorka: Honda NC 750X

Re: Givi Trekker

Poslaťod dottore » 21 Apr 2018, 17:20

dakujem vam este raz sa superr pomoc a spatnu vazbu
viber image.jpg
trocha mi redlo ked som vrtal ten fabrický nosic za 150 euro ci kolko to stoji . takze sme sa po 6 rokoch vynovili ... pohladnite
Prílohy
topka.jpg
dottore
***
***
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 21 Mar 2014, 20:51
Bydlisko: Lúka
Motorka: Honda NC 750X

Re: Givi Trekker

Poslaťod Mikino » 21 Apr 2018, 17:34

dottore, veľké, áno, ale keď poslúži, nerieš, je to ako potrebuješ
Obrázok užívateľa
Mikino
****
****
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 30 Máj 2017, 15:31
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trenčín
Motorka: Honda NC 750X

Re: Givi Trekker

Poslaťod Ruidos » 21 Apr 2018, 18:01

dottore píše:dakujem vam este raz sa superr pomoc a spatnu vazbu
viber image.jpg
trocha mi redlo ked som vrtal ten fabrický nosic za 150 euro ci kolko to stoji . takze sme sa po 6 rokoch vynovili ... pohladnite



Pekná


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Givi Trekker

Poslaťod kopernik » 05 Jan 2019, 19:50

Ahojte.

Mam NC750X 2018 a chcel by som kupit bocne kufre (len bocne - 66l musi stacit na vylet ;) ).
Zatial vyhravaju Trekker 33.
Len by som sa rad uistil - "staci" mi toto?
kufre - http://www.norcobikes.sk/trk33pack2trekker-par-kufre-givi-monokey-p-6405.html
nosic - http://www.norcobikes.sk/pl1146-bocny-nosic-givi-monokey-nc750xs-p-9008.html
montazny kit - http://www.norcobikes.sk/1146kit-spec-uchyt-givi-nc750xs-p-9010.html

Mate niekto skusenosti? Pripadne viete poradit ine?

Vopred dakujem za radu.
kopernik
**
**
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 03 Jún 2018, 17:37
Motorka: Honda NC 750X

Re: Givi Trekker

Poslaťod yenkie » 05 Jan 2019, 20:28

Ja mam tieto kufre. Vsetky tri. Za mna spokojnost. Neviem na co ich chces ty vyuzivat, no za mna tolko. Jazdim vyhradne z polovickou. Uz dlhorocne. A mame to zauzivane tak, ze kazdy ma svoj bocny kufor. Do velkeho vrchneho balime spolocne veci. Mame na nom aj zahradku, ked ideme na dlho dobalujeme do kozeneho vaku ktory upevnujeme na nu.
Takze asi tak...

Odoslané z Redmi 6 pomocou Tapatalku
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kufre

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia