Aktivita.

Aktivita.

Poslaťod Puggy » 17 Máj 2013, 14:49

Nazdar bikeri, zdá sa mi, že to tu na fóre voľajako stíchlo. To nemáme žiadne poznatky, zážitky, úspechy alebo sklamania? Alebo jazdíme a nie je čas na písanie.
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Aktivita.

Poslaťod yenkie » 17 Máj 2013, 18:48

Asi to bude tak ako píšeš. V zime je času habadej, tak je tu veselšie. Keď sa oteplí jazdíme alebo sa venujeme ďalším svojim aktivitám. Teda aspoň ja určite. Možno by nebolo na škodu spraviť nejaké mini stretko aby sme sa spoznali. Tu u nás to nemá význam, jazdenie žiadna sláva, samé rovinky, žiadne kopce zo zákrutami. Ak by sa niekto na niečo podujal, bolo by dobre.
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Aktivita.

Poslaťod puccky1 » 17 Máj 2013, 19:53

No ja veru mam casu malo aj na pisanie aj na jazdenie ale aj tak som uz stihol najazit 4500 km od konca februara ale za posledny mesiac je to bieda stale len makam a peniaze stale na ucet nechodia :( ale dnes mi vrabce cvirikali ze uz je faktura zaplatena tak od zajtra mozem zas co to pojazdit :D
ked uz budem mat za co tankovat .
Chcem vyrazit niekde na Liptovsku Maru alebo Oravsku priehradu neprida sa niekto v nedelu alebo v sobotu po obede popripade ak ma niekto iny navrh ?
Admin u nas su pekne cesty klukate ale samy vymol :( ale zas na Sturci alebo v okoli Stiavnice sa da pekne vyblaznit :lol: a vymole su uz len adrenalinovy bonus :D
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Aktivita.

Poslaťod Salud » 19 Máj 2013, 21:34

Sem na forum sa chodim pozriet docela pravidelne a prispevkov je tu naozaj pomenej. Nic vsak nezazlievam, lebo tiez sem moc neprispievam a musim sa priznat, ze este menej jazdim. Jazdim tak malo, ze mi to uz aj doma vycitaju. S hanbou musim uviest, ze tento rok som najazdil cca 180 km :oops: . Ano km som uviedol spravne.
Musim najprv zbehnut do servisu, nech mi tam skontroluju/vymenia retaz a potom sa pokusim k celej veci pristupovat zodpovednejsie :? . K nejakemu spolocnemu vyjazdu by som sam sa rad pridal. Cital som tu o dvoch vyjazdoch Zilina - Olomouc a Ruzomberok - Orava, ktore sa uskutocnili tento vikend. No dopravit sa len k startu oboch vyletov by bol pre moje netrenovane telo sok s nutnostou rehabilitacie pod dohladom statnej osetrovatelky :lol: . Forum sledujem pravidelne, tak sa pokusim k vam pridat aj na ceste, ak to pojde.

Drzte sa.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Aktivita.

Poslaťod puccky1 » 20 Máj 2013, 19:38

Salud ja mam moto novu tak jazdim viac menej este stale :D ale uz sa budem musiet troska brzdit treba aj doma co to porobkat.
Od februara mam najazdene presne 5100 km ale ti poviem ze ked som prisiel z Oravy domov co bolo bez 400 metrov presne 400 km
hodil som sprchu sadol pred telku a za hodinu ma tak zmorila unava ze som popri telke pochrapkaval :lol: a bol som KO
Normalne nechapem ako som mohol dat na jeden sup Litomysl co bolo 680 km iba na tri zastavky jedna tankovanie 5 minut , druha prebratie stojanu pre ktory som bol tiez 5 minut a tretia vyzliekanie z nepremoku po skoro 400 km jazdy v dazdi ohrievanie na slniecku :D a krrrrmenie cca 15 minut.
Ale zas na druhej strane Litomysl som spravil za 10 hodin a oravu za 8 hodin tak som bol asi unaveny s tej Oravskej kochacky :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X


Späť na Vaše pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť