návrh pro admina

Re: návrh pro admina

Poslaťod jezdec74 » 07 Aug 2014, 08:20

To je pravda, že tady začínal být pěkný "bordel", ale byla sranda.
Teď to vypadá, že tu začínají někteří machrovat a pokud se to nějak neukočíruje, tak to půjde do kytek.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: návrh pro admina

Poslaťod Richi » 07 Aug 2014, 08:29

:like: :like:
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2942
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: návrh pro admina

Poslaťod THeBaNDiT » 07 Aug 2014, 08:38

Každé fórum má nejaký svoj cieľ. A ak to nemá byť fórum pre pár ľudí a organizovanie ich akcií, tak aspoň aký-taký poriadok je nutný. Ináč sa potenciálny nový člen otočí na opätku, keď zistí, že i keď našiel tému presne k tomu, čo ho zaujíma a čo potrebuje, tak v téme je z jej šiestich strán 5 strán offtopicu. ;)

Neviem, prečo sa zdvihla taká vlna nevôle, veď moderátorom bude niekto z vás... :) Nie nejaká nová externá osoba... :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: návrh pro admina

Poslaťod puccky1 » 07 Aug 2014, 10:28

THeBaNDiT píše:Každé fórum má nejaký svoj cieľ. A ak to nemá byť fórum pre pár ľudí a organizovanie ich akcií, tak aspoň aký-taký poriadok je nutný. Ináč sa potenciálny nový člen otočí na opätku, keď zistí, že i keď našiel tému presne k tomu, čo ho zaujíma a čo potrebuje, tak v téme je z jej šiestich strán 5 strán offtopicu. ;)

Neviem, prečo sa zdvihla taká vlna nevôle, veď moderátorom bude niekto z vás... :) Nie nejaká nová externá osoba... :)

Preco niekto z vas????? Mohol si napisat niekto z nas nevyhnes sa tomu
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: návrh pro admina

Poslaťod THeBaNDiT » 07 Aug 2014, 10:54

preto som písal "niekto z vás", aby si niekto nemyslel, že mám záujem o moderátorskú stoličku... :) Ak aj pominiem to, že by som na moderovanie tohto fóra ako moderátor iného fóra nemal čas, tak lepšie bude, ak bude moderátorom niekto, s kým sa väčšina aktívnych členov pozná osobne... ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: návrh pro admina

Poslaťod puccky1 » 07 Aug 2014, 15:12

THeBaNDiT píše:preto som písal "niekto z vás", aby si niekto nemyslel, že mám záujem o moderátorskú stoličku... :) Ak aj pominiem to, že by som na moderovanie tohto fóra ako moderátor iného fóra nemal čas, tak lepšie bude, ak bude moderátorom niekto, s kým sa väčšina aktívnych členov pozná osobne... ;)

Takze si doslova povedal buzerujte sa navzajom vy co sa poznate osobne aj tak sa da
Este dodam ze ked bude zasadnutie rady starsich tak sa kludne moze pridat hoci kto staci len dobre citat a potom sa pridat nebojte halusky sa ujdu vsetkym nie sa potom vyhovarat ze vrchnost tak rozhodla a mi to tak nechceme kazdy si moze povedat svoj nazor a najlepsie osobne.
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: návrh pro admina

Poslaťod THeBaNDiT » 07 Aug 2014, 15:33

ale ved moderovanie nie je o buzerovani... Obrázok Proste ked vznikne nejaky offtopic, ktory stoji za samostatnu temu, moderator predmetne prispevky presunie do samostatnej temy a vhodne ju pomenuje... Obrázok A diskusia pokracuje v oboch temach o tom, o com ma. Obrázok Nevidim na tom absolutne nic zle... prave naopak.


Moderatorom na fore sa vacsinou stava clovek, ktory je na fore uz tak ci tak autoritou... pozna sa s ostatnymi aktivnymi clenmi, ma s nimi dobre vztahy, je zodpovednou osobou... a to, ze sa stane moderatorom, bude nimi bez problemov akceptovane. :) Potom nevznikaju ziadne rozbroje, isto nie medzi tymi najstarsimi... :) Preto som pisal, ze ak by sa tu niekto mal stat moderatorom, tak nech je to niekto, koho vy - na zrazoch sa ucastniaci - poznate. A ktoreho rozhodnutia budete akceptovat a jeho pracu respektovat. :)


Byt moderatorom ma plusy aj minusy - je to sluzba foru. Casto nedocenena. Je to clovek, ktory udrziava na fore poriadok, a to ako v temach ako takych, tak i v pripade nedorozumeni medzi clenmi. Nieco ako upratovac a policajt v jednom. :D


Zatial na tomto fore nie je vela clenov, ale ti novi su zvacsa rozumni chlapi (o tom NC je). U nas na scooter fore sme mali kazdy rok plno 15-rocnych pubertiakov, ktori robili na fore nezriedka neporiadok. Zakladali nove temy bez toho, aby hladali. Zakladali duplicitne temy. Nazvy topicov boli nic nehovoriace. V zlych sekciach... A ked ich ostatni clenovia slovne napomenuli, tak este boli drzi a vulgarni. Pytam sa, kto potom zakroci?? Administrator je len jeden. Moderatori su tam presne od toho. Premazu, popresuvaju, drzost pripadne aj potrestaju, aby sa to neopakovalo. :) Anarchia nefunguje.


Takze opakujem, moderatorom by sa mal stat niekto, s kym budete suhlasit, a kto ma vasu doveru, ze svoj post nebude zneuzivat, ale naopak prispeje foru svojim kuskom prace. :) A vsetci (alebo aspon vacsina) budu spokojni, a cena benzinu pojde dole. :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: návrh pro admina

Poslaťod puccky1 » 07 Aug 2014, 17:20

Pekne si to napisal radost citat
Uz len najst tych dobrovolnilov
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

návrh pro admina

Poslaťod yenkie » 07 Aug 2014, 19:29

Takze skusim este raz ja, ked uz mi ani na tej dovolenke nedate pokoj :lol:

Myslienka poriadku na fore ako tu bola prednesena je pekna a bude v buducnosti realizovana v dvoch sekciach"
- technickej "Motocykle" cize tam ostanu len a len prispevky tykajuce sa tematu (opravy, rady, navody, pomoc atd., )
- v sekcii "Bazar" kde je tiez bordel a tu ostanu len prispevky tykajuce sa predaja, kupy a vymeny

Takze to zosumarizujem, technicka cast a bazar bude postupne vycistena od spamu, off topicu a pod. Ci uz zmazanim alebo premiestnenim prispevkov ktore s danou temou nemaju co robit. Ci uz to spravim ja alebo moderatori ktori by sa pripadne prihlasili je uplne jedno.
V sekcii Pokec o vsetkom, vase motocykle a Akcie a zrazy sa nic menit nebude, tu si klaboste kolko len chcete.
Zaroven Vas vsetkych poprosim, zdrzte sa uz vzajomneho napadania a osocovania, bol by som rad ak by sa tu vratila naspet rodinna atmosfera.

Dakujem za porozumenie a prajem vsetkym Vam vela dalsich prijemnych chvil stravenych na tomto fore
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: návrh pro admina

Poslaťod keto » 07 Aug 2014, 19:51

admin píše:Takze skusim este raz ja, ked uz mi ani na tej dovolenke nedate pokoj :lol:

Myslienka poriadku na fore ako tu bola prednesena je pekna a bude v buducnosti realizovana v dvoch sekciach"
- technickej "Motocykle" cize tam ostanu len a len prispevky tykajuce sa tematu (opravy, rady, navody, pomoc atd., )
- v sekcii "Bazar" kde je tiez bordel a tu ostanu len prispevky tykajuce sa predaja, kupy a vymeny

Takze to zosumarizujem, technicka cast a bazar bude postupne vycistena od spamu, off topicu a pod. Ci uz zmazanim alebo premiestnenim prispevkov ktore s danou temou nemaju co robit. Ci uz to spravim ja alebo moderatori ktori by sa pripadne prihlasili je uplne jedno.
V sekcii Pokec o vsetkom a Akcie a zrazy sa nic menit nebude, tu si klaboste kolko len chcete.
Zaroven Vas vsetkych poprosim, zdrzte sa uz vzajomneho napadania a osocovania, bol by som rad ak by sa tu vratila naspet rodinna atmosfera.

Dakujem za porozumenie a prajem vsetkym Vam vela dalsich prijemnych chvil stravenych na tomto fore

:like: pod to se můžu jen podepsat :like:
PS: jen bych se chtěl zeptat zda je to nějak moc technicky náročné v nově založeném tématu, hned v prvním editovaném příspšvku, vložit anketu.
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: návrh pro admina

Poslaťod georgoo » 07 Aug 2014, 19:57

admin píše:Takze skusim este raz ja, ked uz mi ani na tej dovolenke nedate pokoj :lol:

Myslienka poriadku na fore ako tu bola prednesena je pekna a bude v buducnosti realizovana v dvoch sekciach"
- technickej "Motocykle" cize tam ostanu len a len prispevky tykajuce sa tematu (opravy, rady, navody, pomoc atd., )
- v sekcii "Bazar" kde je tiez bordel a tu ostanu len prispevky tykajuce sa predaja, kupy a vymeny

Takze to zosumarizujem, technicka cast a bazar bude postupne vycistena od spamu, off topicu a pod. Ci uz zmazanim alebo premiestnenim prispevkov ktore s danou temou nemaju co robit. Ci uz to spravim ja alebo moderatori ktori by sa pripadne prihlasili je uplne jedno.
V sekcii Pokec o vsetkom, vase motocykle a Akcie a zrazy sa nic menit nebude, tu si klaboste kolko len chcete.
Zaroven Vas vsetkych poprosim, zdrzte sa uz vzajomneho napadania a osocovania, bol by som rad ak by sa tu vratila naspet rodinna atmosfera.

Dakujem za porozumenie a prajem vsetkym Vam vela dalsich prijemnych chvil stravenych na tomto fore


:like:
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: návrh pro admina

Poslaťod jezdec74 » 07 Aug 2014, 20:20

Admin, teď užívej dovolenou a nekaž si ji ;) . Ono se to zase určitě do té rodinné atmosféry vrátí. Udělá se pár změn, všichni si na ně zvykneme a je to :like:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: návrh pro admina

Poslaťod Salud » 07 Aug 2014, 21:10

Moderátorom, by mala byť osoba, ktorá sem chodí najčastejšie a dáva najviac príspevkov. Tieto dva body hovoria o tom, že takýto človek má najväčší prehľad na tomto fóre. Potom by mala byť takáto osoba dostatočne rýchla a to nie len pri práci, ale aj na motorke. Rýchlosť je dôležitá preto, lebo tých somarín tu popíšeme mnoho a komótny človek, by tie somariny nestíhal mazať. No a čo sa týka tej rýchlosti na motorke, tak ak nejakého člena/členov takýto moderátor svojou pilnosťou naserie a potom prípade na zraz, nemal by ho nikto dobehnúť, pre istotu. Nech rozmýšľam ako rozmýšľam za SR ma napadá len Puccky1, ten má na to všetky predpoklady. Kto podporí môjho kandidáta.

Prepáč Puccky, že som sa Ťa najprv neopýtal (halušky na mňa). :D

PS: Puccky nech je Ti ako motivácia do kandidovania to, že hneď ako sa zhostíš svojej osudom predurčenej role moderátora, môžeš tento môj príspevok zmazať ako prvý. :lol:
Naposledy upravil Salud dňa 07 Aug 2014, 21:12, celkovo upravené 1
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: návrh pro admina

Poslaťod Alesko » 07 Aug 2014, 21:12

Myslim si ze by to mala robit osoba bez natlaku ,dobrovolne.
Obrázok užívateľa
Alesko
*****
*****
 
Príspevky: 353
Registrovaný: 17 Feb 2013, 19:17
Bydlisko: Liptovsky Mikulas
Motorka: Honda NC 700X

Re: návrh pro admina

Poslaťod jezdec74 » 07 Aug 2014, 21:27

Puccky, máš také můj hlas :like:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia