návrh pro admina

Re: návrh pro admina

Poslaťod yenkie » 24 Mar 2015, 10:36

Richi píše:A to akoze na "starej" nepojdes???
To zartujes ??!? :D

Kamo, ta je uz vysoko nalestena a zaplachtovana a caka na noveho majitela :lol: A jak sa poznam, pri mojom stasti, urcite by som ju niekde polozil :lol: Naco pokusat stastie :lol:
Ale to uz ideme hodne mimo temu, pokracovat mozme inde


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: návrh pro admina

Poslaťod Orin » 24 Mar 2015, 10:44

Pavel píše:Já chci taky přispět, to je jasná věc, že provoz a otrava s některými tady(tím myslím sebe :) )něco stojí, ale chtěl jsem to předat osobně na nějakém srazu, když jen bankovní převod peněz z ČR do SK stojí necelých 300,-Kč. Hned při první příležitosti zasponzorujem:)


Zalezi jakou banku pouzivas :-) Osobne posilam na Slovensko bez problemu, a zadarmo... :-)

Ale je pravda, ze jsem na sponzoring zapomnel, stydim se, a jdu to hned napravit.

Orin
Obrázok
Obrázok užívateľa
Orin
****
****
 
Príspevky: 238
Registrovaný: 18 Jan 2013, 13:35
Bydlisko: Blansko
Motorka: Honda NC 700X

Re: návrh pro admina

Poslaťod Pavel » 24 Mar 2015, 10:52

Platba Ondjejovi proběhla přes Poštovní spořitelnu a i přes Českou spořitelnu platím hodně. Platila mi to známá, já to ani neumím převádět, to není moje parketa, slyšel jsem, že třeba FIO banka to má mít bezplatně, ale fakt nevím jak to je, Uvažuji změnu banky, u ČS jen platím a skoro za nic
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: návrh pro admina

Poslaťod Orin » 24 Mar 2015, 11:31

Pavel píše:Platba Ondjejovi proběhla přes Poštovní spořitelnu a i přes Českou spořitelnu platím hodně. Platila mi to známá, já to ani neumím převádět, to není moje parketa, slyšel jsem, že třeba FIO banka to má mít bezplatně, ale fakt nevím jak to je, Uvažuji změnu banky, u ČS jen platím a skoro za nic


Jo jo, ja mam prave Fio, a zatim jsem za platby na SK neplatil ani korunu... Nejsem jejich agent ani u nich nepracuju, ale muzu doporucit...

Orin
Obrázok
Obrázok užívateľa
Orin
****
****
 
Príspevky: 238
Registrovaný: 18 Jan 2013, 13:35
Bydlisko: Blansko
Motorka: Honda NC 700X

Predchádzajúci

Späť na Vaše pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť