Design fora

Design fora

Poslaťod pajo » 20 Jún 2014, 09:11

Caute,
mam len malu pripomienku, pre niekoho mozno blbost ale to cierne pozadie a hnedooranzove pismo, linky atd je uplne hrozna kombinacia, vobec nic na monitore nevidim, tazko sa to cita, texty si musim zvacsovat... neda sa s tym nieco spravit pls?
Palo
honda NC700S ABS, Givi padaky, Givi topcase + bocne kufre, MRA stit, oxford hefty, hlavny stojan
pajo
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 12 Mar 2013, 09:27
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 700S

Re: Design fora

Poslaťod pajo » 20 Jún 2014, 11:02

btw teraz pozeram ze na fone to vyzera relativne ok, aj ked aktivne ramiky do ktorych sa pise treba hladat, citat sa vsak da...ale na kalibrovanom monitore mam fakt problem :(
honda NC700S ABS, Givi padaky, Givi topcase + bocne kufre, MRA stit, oxford hefty, hlavny stojan
pajo
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 12 Mar 2013, 09:27
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 700S

Re: Design fora

Poslaťod yenkie » 23 Jún 2014, 16:27

Snazim sa promptne riesit pripomienky uzivatelov, ale zatial som nespozoroval na ziadnom monitore, ci uz v praci, doma, na ntb ziaden z uvedenych problemov.
Co sa tyka "krasy" len tolko... v tychto farbach forum vzniklo a v tychto pofici aj nadalej... neda sa menit farby podla toho ako si kto zmysli.
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Design fora

Poslaťod Puggy » 23 Jún 2014, 20:34

pajo píše:Caute,
mam len malu pripomienku, pre niekoho mozno blbost ale to cierne pozadie a hnedooranzove pismo, linky atd je uplne hrozna kombinacia, vobec nic na monitore nevidim, tazko sa to cita, texty si musim zvacsovat... neda sa s tym nieco spravit pls?
Palo

Podstata fóra spočíva v niečom úplne inom a nie či je čierne, hnedé alebo oranžové pozadie. Ak chceš farbičky, logni si www.tomajery.com, budeš určite spokojný :shock:
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Design fora

Poslaťod pajo » 24 Jún 2014, 14:16

tak ja vam neviem, necakal som odpoved v takomto tone, mozno sa mylim ale je mierne zosmiesnujuci az arogantny...ale ok... pointa nie je v tom co sa mi paci alebo nie, ale v tom ze tato kombinacie je tak nestastna ze nic nevidim, a to podotykam ze mam asi narozdiel od vacsiny vas profesionalne kalibrovany monitor na grafiku a s takouto necitatelnostou webu som sa este jakziv nestretol. na matnom monitore zle, na lesklom okrem svojho fejsu nevidim uz absolutne nic. vid fotky a moj printscreen. takze znova, nemal som pripomienku k farbickam ani krase, ale k praktickej stranke veci, kvoli ktorej na tuto stranku chodim dost nerad a este menej rad prispievam, aj ked by som mozno mal cim. kuknite si napr. rovnaky nick na hondaclub.sk, alebo cz
pajo
Prílohy
Snímka obrazovky 2014-06-24 o 15.06.59.jpg
fotka 2.jpg
fotka 1.jpg
honda NC700S ABS, Givi padaky, Givi topcase + bocne kufre, MRA stit, oxford hefty, hlavny stojan
pajo
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 12 Mar 2013, 09:27
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 700S

Re: Design fora

Poslaťod yenkie » 24 Jún 2014, 15:08

Nechcel som zosmiesnit, konstruktivnym navrhom sa nebranim. Ak bude navrhov ze farby su necitatelne prerobim to, ale kvoli jednemu urcite nie. Max dorobim jednu bledu temu aby si mohol kazdy vybrat. Ale to az bude viac casu. Sezona je na ine veci...


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Design fora

Poslaťod puccky1 » 24 Jún 2014, 16:09

Teda ako ja nechcem rypat ale ja mam obycajny notebook aj obycajny telefon a vidim dobre a tie foto co som videl su ako so zleho fotaku :-) vidim to tak ze problem robi asi tvoja kalibracia ked ledva precitas svoj fejs . Nam co nepouzivame kalibrovane monitori to zobrazuje dobre tak bude len tam problem ze vsetci pouzivame veci tak ako su nastavene od vyroby. Ps: ja tento problem urcite nevyriesim ved ja si ani avatara neviem nastavit ;-)

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Design fora

Poslaťod Richi » 24 Jún 2014, 22:54

Pripajam sa k nazoru admina a pucckyho
90% citam forum na tablete bez problemov
10% na roznych (nekalibrovanych) monitoroch v praci a tiez bez problemov

...pouzi smartphone
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Design fora

Poslaťod Puggy » 24 Jún 2014, 23:01

Ja teda s textom tiež nemám žiadny problém ;) a to už nie som žiadny mládenec.
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Design fora

Poslaťod pajo » 25 Jún 2014, 07:20

ok, nic som nepovedal... asi nema zmysel vysvetlovat, hlavne ked uz nie ste najmladsi :) (tiez mi taha na 40 takze bez urazky)... ak si na monitore vyslaham kontrast a jas tiez vidim dobre, takto su zvycajne nastavene monitory a telky z vyroby pre "bombasticky efekt krasnych farieb".. kto nic nevie o kalibracii, jej dovodoch a sposoboch, radsej nech sa zdrzi. aj ten kto nevie ze cierny podklad sa napriklad pouziva aj v niektorych appkach pre fony s nazvom "zrkadlo", alebo ked mate doma kvalitnu telku ktora ma fakt cierny displej a je vypnuta tak sa v nej moze vasa polka malovat. presne tento efekt mam ja, na ciernom podklade vidim vsetko okolo seba, zrejme preto lebo ciernu mam nakalibrovanuiu fakt ciernu a nie nejaku vyblitu sedociernu na ktorej tento efekt nepoznat. navyse mam 1080p monitor a aj fullhd vystup z compu, zrejme tu je zadefinovany tenky font a ciary a pri tomto rozliseni disp. maju u mna tak tenulinke linky ze v podklade zanikaju. na ipade sa mi javia ovela hrubsie a citatelnejsie. ja myslim ze som dal konstruktivnu pripomienku, pouzivanie tabletu a mobilu pre mna na pisanie na nejake forum ktore k zivotu vlastne vobec nepotrebujem je v mojom veku dost otravne, takze o taketo rady nestojim, hlavne ked sedim cely den za kompom a vsetko riesim z neho. nemam potrebu sa este mimo kompu otravovat s tabletom a fonom. ku kvalite fotaku sa uz ani nevyjadrujem, isteze som to nefotil zrkadlovkou a neupravoval vo photoshope, ale to co vidite je realita. ale ok, serte na to, opat som z poslednych dvoch prispevkov citil len ironiu a aroganciu, o to fakt nestojim. chapem ze vam to funguje, ale nebudem si kvoli foru rozladovat obraz, ani znizovat rozlisenie, ani kupovat horsi hardware aby som zapadol ku vsetkym ktori to maju v pohode :) radsej tymto koncim.
honda NC700S ABS, Givi padaky, Givi topcase + bocne kufre, MRA stit, oxford hefty, hlavny stojan
pajo
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 12 Mar 2013, 09:27
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 700S

Re: Design fora

Poslaťod Puggy » 25 Jún 2014, 13:52

pajo, ak ti to pomôže tak sa ospravedlňujem, ale ironicky som to nemyslel. Je fakt, že na tvojich fotkách nevidím nič, ale to je to posledné, čo by ma trápilo. Sry, nič som nepovedal a ty máš právo svoj názor povedať :oops: .
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Design fora

Poslaťod puccky1 » 25 Jún 2014, 15:24

Ja som to tiez nemyslel ironicky aj ked sa to mozno zda ja tie smajliky davam len tak na odlahcenie :-) ako viem ta pochopit je to asi take nieco ako ked som po niekolkych rokoch nastartoval stary comp a myslel som si ze mam pokazeny monitor :-) tak som zavolal mojho domaceho it manazera nech to nastavy tak sa mi s chuti zasmial ze lepsie to uz nebude a ja do dnes tomu nemozem uverit ze som sa na to dokazal pozerat niekolko rokov a vtedy som nezvladol ani minutu skoro som prisiel o oci a to to bude asi to iste ked si zvyknuty na niaky standart tak potom co nam ostatnym je dobre tebe nestaci. Len tolko moj pohlad na vec a nemyslim ze admin s tym bude nieco robit je to amaterske forum bez reklam a bohatych sponzorov a ja som rad aspon za take ake je. To napriklad motoride.sk by malo byt na profesionalnej urovni a tiez sa stale nan vsetci stazuju a admin (awia) s tym niak doteraz nic nespravil :-)

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Design fora

Poslaťod jezdec74 » 25 Jún 2014, 19:32

Pajo, nejdříve jsem k tomu nechtěl reagovat, ale pár řádků si neodpustím.
Napsal jsi dotaz na fórum, admin Ti odpověděl a Ty sis to začal brát jako nějaký útok na Tvou osobu.
Potom Ti tu napsal Puggy a puccky1 svůj názor a to ses skoro urazil. Teda nechápu proč.
Admina osobně neznám, ale založil toto fórum a udělal nám tím všem velkou službu, proto by bylo dobré jeho názor respektovat.
Má s tím tady dost práce a jako všichni určitě taky bojuje s nedostatkem času a přesto to pro všechny určitě rád dělá a to zadarmo, což by asi nikdo nedělal.
A co se týče Puggyho a pucckyho1, ty znám osobně už od prvního srazu a jsou to naprosto pohodoví lidé, které vždy rád zase uvidím.
Určitě to nemysleli zle, za to ručím a hlavně se Ti už omluvili. Nesmíš se hned urážet.
Jsme všichni rádi, že nás tady přibývá a určitě si nikdo nějaké rozbroje nepřeje, jsme přeci dospělí lidé.
Jestli bych Ti mohl poradit, přijeď na další sraz, většinu lidí z tohoto fóra tam uvidíš a seznámíš se s nimi a jsem přesvědčen na 100%, že to potom bude úplně jiné.

Tito NC lidé jsou totiž všichni nejbáječnější.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Design fora

Poslaťod Salud » 25 Jún 2014, 20:26

Na tomto fore sa mi pacilo, ze tu nikto nikoho neosocuje a nikto tu nikoho neponizuje a pod. To co sa tu udialo je pevne verim, len mala odchylka od standardu s tym, ze nikto nikoho nechcel urazit. Ono niekedy ten pisany text moze skreslit nasu informaciu. Urcite vsetci chapeme, ze jedna informacia moze zmenit vyznam podla toho aku intonaciu pouzijeme. No a v pisanom texte je to o to tazsie, ze nevieme nasu informaciu obohatit o melodiu reci a tak dat tej informacii potrebnu emociu.

S par ludmi z tohto fora som sa stretol a boli to fajn ludia. Ked si tu napisal Pajo, tak som sa potesil, ze v moje blizkosti je niekto s Skom a veril som, ze sa tuto sezonu stretneme. Urcite si si tu vsimol tu dominanciu X-iek. Ked som sa s niekym z tohto fora stretol, tak nikto nemal S-ko. No a na poslednom vyjazde sa na moje S-ko pozerali, ako na nejake UFO :-). Dufam, ze pochopis, ze tvoja aktivna ucast je tu viac ako potrebna, tak sa na nas nevykasli, za toto male nedorozumenie.

V jednom filme som pocul, ze slova ublizuju, tak si musime vsetci davat pozor na to co a komu piseme :-).

Drzte sa vsetci a Pajo, tesim sa na stretnutie.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Design fora

Poslaťod pajo » 26 Jún 2014, 11:32

v pohode chlapi, nie som urazlivy typ, len som napisal ako som vnimal niektore odpovede po adminovi. ano mozno len nemoznost pocut intonaciu a farbu tonu ma zmiatla a vyvolala vo mne nie moc dobry pocit, konrete od puggyho daco o tom ze ak chcem farbicky mam si niekam kliknut :D takze sa zaroven tiez ospravedlnujem za zlu interpretaciu a budem sa tesit na pripadne stretnutie ;)
honda NC700S ABS, Givi padaky, Givi topcase + bocne kufre, MRA stit, oxford hefty, hlavny stojan
pajo
**
**
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 12 Mar 2013, 09:27
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 700S

Ďalší

Späť na Vaše pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia