Nový administrátor

Nový administrátor

Poslaťod yenkie » 04 Máj 2016, 09:28

Takže draci v krátkosti

Vzhľadom k môjmu veľkému vyťaženiu pri ktorom sa nestíham plnohodnotne venovať tomuto fóru som sa dohodol s Richim, a tento bol tak ochotný, že to tu bude kočírovať sám. Samozrejme, majiteľom fóra a hlavným adminom zostávam ja, no všetky požiadavky ak sa dá smerujte naňho. Má presne tie isté oprávnenia ako ja.

Dúfam, že túto funkciu nezneužije a bude sa o fórum príkladne starať. Ak by aj nie, alebo by vám moc ubližoval, väčšina z vás ho pozná osobne a podaktorí dokonca vedia aj kde býva. V tom prípade odporúčam osobný kontakt :lol:
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Nový administrátor

Poslaťod Richi » 19 Máj 2016, 21:25

Páni, zhostil som sa svojej novej funkcie :D , prešiel chybové logy a odstránil väčšinu identifikovaných konfliktov.
Spravil som aj nejaké vylepšenia ako napríklad otváranie odkazov na novej záložke. V najbližších dňoch sa ešte chystám vykonať aktualizáciu jadra fóra. O termíne vás budem vopred informovať. (fórum bude krátkodobo nedostupné)

Verím že vykonané úpravy zmierenia výskyt chybových hlásení na vašich prehliadačoch ;)
Ak sa nejaké chyby vyskytnú, informujte ma o tom prosím
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná


Späť na Informácie od vedenia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia