kúpim súčiastku

Pravidlá fóra
Je to bezplatná občianska inzercia, poprosím firmy a podobne aby si tu z toho nerobili biznis.
Nespamujte do inzerátov, všetko toto bude zmazané.
Ďakujem, admin

kúpim súčiastku

Poslaťod balky » 10 Apr 2020, 15:29

Ahoj, kupim tieto dve suciastky, podarilo sa mi to dodrbať. Podarilo sa mi zalomit ten srob. Skusim ho vybrat von, aj ked neviem ci sa mi to podari. Kukal som parts depot a drahe je to ako opium...ak by sa niekomu povalovalo toto doma (aj ked pochybujem)...na obidvoch foto je to sučiastka č. 3
Prílohy
foto B.jpg
sučiastka c. 3
foto A.jpg
sučiastka c. 3
balky
**
**
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Máj 2019, 14:55
Motorka: Honda NC 750X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod puccky1 » 10 Apr 2020, 17:04

Ty si urval tu skrutku?
By som neveril ze sa to aj da skor by som si myslel ze strhnes zavit a nie ze sa zlomi.
Ked vies cenu tak ju daj do placu pre vystrahu ostatnich.

Ta druha vec ten plech na kryte od retaze ten si co zodral?

Myslim ze tieto dve veci asi len tak nezozenies.
Na alegre pl. som videl vela veci na NC ale toto co zhanas nie skor cely motor a take veci ale skrutku asi tazko najdes obavam sa ze budes musiet siahnut hlbsie do penazenky a objednat nove

Odoslané z ONEPLUS A5000 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod balky » 10 Apr 2020, 18:51

skrutka samotna stoji cca 10 euro, len asi ju tazko zozeniem...skrutka sa mi zalomila ked som dotahoval kryt na ventiloch, som steloval ventily a šup...a zalomil sa...musim nejako vytiahnut tu zalomenu cast...a ta druha vec sa mi neviem ako zohla, skladal som kryt po cisteni retaze a neviek ako sa to zohlo a retaz sa mi do toho akosi zakusla...asi som dreveny, moja chyba...ten plech stoji cca 40 euro, nic strasne, ale neviem ci to kupim...takze tak...clovek sa uci na svojich chybach...ale videl som na ceskej stranke pouzite suciastky, tak skusim tam
balky
**
**
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Máj 2019, 14:55
Motorka: Honda NC 750X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod Meky » 11 Apr 2020, 18:56

No, Martine, když se daří, tak se daří. Těžko budeš shánět tyto dvě věci, snad z nějaké bouračky. Do staršího šroubu bych nešel, 10 euro není taková hrůza. Sice na faceboku už ti nějaké rady dali, jako odleptat kyselinou dusičnou, odvrtat, atp :) . Já bych se přikláněl k variantě navrtat a pokusit to vytahovákem vyšroubovat. Pokud si na to netroufáš, skus odborníky, nevím však, zda budou ochotni se s tím dupat. Mnoho zdaru ;)
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod puccky1 » 11 Apr 2020, 19:03

No ja by som to tiez skusil vyvrtat a potom tym slimakom co ma opacny zavyt skusil nakrutit cize vykrutit.
Ja iny system vytahovania zlomenej skrutky nepoznam.

Odoslané z ONEPLUS A5000 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod balky » 11 Apr 2020, 20:57

Ten plech na kryt retaze som zohnal pouzitu v Cechach za 500 kč...(tam tusim mate vsetko ☺)...a skrutku sa mi podarilo ako tak odvrtat, objednal som novu na partsdepot.cz , tak sa pokusim ju tam nejako dostat, ale bufem musiet z tej skrutky trochu urezat, lebo celu ju tam nedostanem...tak snad sa podari...☺
balky
**
**
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Máj 2019, 14:55
Motorka: Honda NC 750X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod puccky1 » 12 Apr 2020, 06:35

Teraz som nepochopil co si vlastne urobil.
Tu zalomenu skrutku si vybral ci nie?
Nerozumiem preco chces novu skratcovat.

Odoslané z ONEPLUS A5000 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod balky » 12 Apr 2020, 08:11

nepodarilo sa mi celu tu zalomenu skrutku vybrat von, pri odvrtavani mi tam asi kusok zostal..cize nova skrutka nevlezie cela dnu...tak z nej skratim, aby som mohol dotiahnut víko na blok motora...myslim ze to pojde, skratim ju max.o 3-4mm...snad som to zrozuminetlne napisal a chapeme sa ☺
Naposledy upravil balky dňa 12 Apr 2020, 08:14, celkovo upravené 1
balky
**
**
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Máj 2019, 14:55
Motorka: Honda NC 750X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod puccky1 » 12 Apr 2020, 08:13

Ja ze si do nej navrtal dieru a vytiahol celu tym vytahovacim slimakom neviem ako sa to odborne vola.

Odoslané z ONEPLUS A5000 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod balky » 12 Apr 2020, 08:31

viem co myslis...ale nepodarilo sa mi do toho navrtat dieru, je to pomerne tenka skrutka ..
balky
**
**
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Máj 2019, 14:55
Motorka: Honda NC 750X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod puccky1 » 12 Apr 2020, 08:38

Cize ak spravne chapem ty si tu skrutku nevybral a ostala vnutri a nad nou ostal kusok zavitu do ktoreho to chces nakrutit?
Ale to by tam potom vosla aj ta ulomenanak na nej zostal.zavit ci nieco nechapem?
Lebo neviem si predstavit ako by si odvrtal kusok skrutky aby si neporusil zavit.
Nech je ako chce snad sa ti to podari poskladat a ten dekel netreba nejak silno tahat tak by to mohlo drzat.

A zapamataj si len ten kto nic nerobi nic nepokazi

Odoslané z ONEPLUS A5000 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod balky » 12 Apr 2020, 08:49

nevybral, ostal tam kusok...ta ulomena za zlomila tesne pri konci a nezostal tam skoro ziadny zavit...sam nechapem ako, ale zavit v hlave zostal, neposkodil som ho vrtanim...strusku po vrtani som vyfukal kompresorom, kusok zlomenej skrutky tam zostal, ale je tam este dost miesta na novu skrutku...mas pravdu, netreba to víko moc dotahovat...tak snad to pojde, musim pockat kym dojde nova skrutka a idem na to
balky
**
**
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Máj 2019, 14:55
Motorka: Honda NC 750X

Re: kúpim súčiastku

Poslaťod balky » 16 Máj 2020, 15:28

Moto opravená...na súčiastku som čakal cca mesiac...:) ventily naštelované, všetko funguje tak ako má :D :like: ...
balky
**
**
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Máj 2019, 14:55
Motorka: Honda NC 750X


Späť na Kúpim

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia