A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod Macek » 21 Apr 2015, 21:29

..kluci nevim jak mam reagovat na tuto situaci.. nejdřiv jsem byl nasrany a vytočeny, peníze, čas, nervy.. teď se mi to rozleželo a teprv mi opravdu došlo, že sem se mohl zabít kvuli take chybě.. Kačka mohla byt sirota a Jája je konečně těhotna.. dal nedomyšlim..nafocene a natočene to mam, ale to ti nikdo neuvěří dokud neryješ držkou asfalt.. tohle byla posledni moje garančka, příště si měním vše sám, ventily si kontrolu zaplatim extra no.. a eště ušetřim.. dejte a dávejte si bacha, bo zabit nas mužou i na dalku..
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod jezdec74 » 21 Apr 2015, 21:36

Macku, Macku, někdo je hold nepoučitelný :shock:
Na Šenov se tu nadává od začátku (nemám vlastní zkušenost) a Ty jdeš hlavou proti zdi ;)
Každopádně je to na 2 věci, že takto v dnešní době může nějaký servis pracovat a hlavně, že ještě má zákazníky (teda jestli už nejsi jediný).
Na druhé straně je taková informace užitečná ostatním.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod keto » 21 Apr 2015, 23:36

Nevím jestli to je součást každé garančky,nebo to v Krhové dělají pro jistotu,ale po skončení prací jede mechanik motorku krátce projet,to kdyby udělali měli by o problém míň a ty by sis ušetřil nervy a čas :roll: :cry: Jak jsem měl ještě tu čínskou pajdu,tak jsem ji měl taktéž v servisu na reklamační opravu,kdy mi spadl řetěz a poničilo to hliníkový kryt motoru a zapalování,no a když jsem si vyzvedl motorku a ujel nějakých 100 metrů tak se mi rajblo zadní kolo a já stál na fleku,stát se to na velké mašině, tak by to zavánělo slušným pádem,od té doby, než moto někde zavezu,tak minimálně lustruju servis na netu ;)
Na druhou stranu dobře,že si to někde nezahodil a taky neuvařil,ono by se to těžko dokazovalo,že to zadrbali oni :cry:
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod Macek » 22 Apr 2015, 01:10

..mi tvrdil, že to zkoušeli.. pry 15 minut to jelo na stojanu na volnoběh.. a pry vše v pořádku.. když jsem tam dojel, motka stála už venku na parkovišti.. když jsem odjižděl, tak jsem si pod motorkou všiml dvou malych fličku mastnych a eště jsem se po 10 m točil a jel se zpatky podivat, esli to bylo z moji a co to bylo.. a to nekecam, fakt sem se vracel.. šesty smysl asi.. ale pak jsem usoudil, že to muže byt z jakekoli mašiny co tam běžně staví jako vystavku i komisni prodej.. a tak jsem jel.. jsem zvědav co mi na to zitra povi, esli se aspoň omluvi, nebo nabidnou revanž.. (ne že bych po nich eště něco chtěl) zitra dam echo a podle toho jak dopadnu to zveřejnim na motorkaře a s fotkama hezky a videjoo.. třeba se ale uklidnim a necham to byt.. nerad dělam lidem zlosti..

p.s. Tome normalně bych jel do Krhove, ale maji narvane a ja to potřeboval hned.. ale zvažoval jsem to, počkat si.. to viš že teď lituju..
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod jaryn67 » 22 Apr 2015, 05:08

No jestli to necháš jen tak,tak se mnou nespíš.To přeci těm hajzlům nemůže furt procházet.Hezky to pošli Hondě.Krhová je super,ale bohužel se musíš objednávat a to asi o něčem svědčí.V Šenově ten mladý se zdá být dobrý tak na kola,furt tam měl nějaké rozdělané.
A vůbec,dost bylo Šenova,nebudu si kazit den.
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod jaryn67 » 22 Apr 2015, 09:26

Task jsem byl tak naštvaný i za Tebe a bohužel se mně to drží i dneska,no a tak jsem do té Hondy napsal sám,pokud budou chtít fotky,tak mi je doufám pošleš a já je přepošlu.
2.png
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod keto » 22 Apr 2015, 09:30

servis,který má furt plno,i to o něčen svědčí :lol: a to nemám na mysli,že dělají reklamace svých oprav :lol: spíš často dávají do kupy mašiny co dodrbali rádoby opraváři ;)
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod Macek » 22 Apr 2015, 11:29

..Jardo ty Robine Hoode. :D :D
teď jsem vstal po noční a vypada to že jsi divočil vic než ja.. teď teprve tam jedu a uvidim co mi povi.. mohls eště počkat jak dopadnu, to bude rozhodující.. určitě Tě ale v ničem nenecham, a na Honda Fest fotky určitě taky vezmu.. a už nejanči famfuline.. :like: :D ;)
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod Macek » 22 Apr 2015, 12:31

..tak momentalně stojim pul hodiny před prodejnou, trefil sem obědovou pauzu.. a z dlouhe chvile jsem sundal předni kryt pod chladičem a zjistil jsem že nádržka je téměř prázdná.. než jsem tu dojel, eště cosik ukaplo..
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod Macek » 22 Apr 2015, 14:11

..tak hotove zarobene.. omluvili se, asi 3x.. samizřejmě to každou chvíli pan majitel zlehčoval, tak jsem ho vždycky opravil.. důvod proč se tak stalo, byl pry ten, že zrovna když chladič nasazoval, tak přišly motorky a musel jit pomahat skladat..takže nakonec zahadny mechanik nemotora je sam pan majitel.. furt mě chvalil, že jsem to dobře vyhodnotil, a že je dobře že jsem nespadl a že je to samozřejmě jeho chyba.. do nadržky mi dolel směs a pry skoro nic neuteklo, jen štamprle.. mam fotku prazdne nadržky ovšem :) nakonec, že mi to umyjou, tak to vystříkal motul odmašťovadlem, vzal hadicu a vyplachl vodou, podal mi ruku, poděkoval a pak nezbylo, než se sbalit a jet.. až na to zlehčování byl pokorný a uslužny.. na revanž mam pac a pusu.. co jsem čekal že? když včera za přívěšek HONDA za 80,- jsem dal kilo.. ;) asi muj posledni sponzorsky dar Auto Toníkovi.. a doufam že jsem Jardovi nezkazil zbytek dne bobiškovi.. :D :like:
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod jaryn67 » 22 Apr 2015, 17:32

Nic nenafukuju,jen mě to tam prostě sere,já měl taky problémy a teď musím kvůli nim kupovat dokonce řetěz,ale jak jsem už psal,je toho víc.To samé se mi stalo,když jsem reklamoval i to řazení.Prý to není možné a ty jeho kydy kolem.Sakra,už jsem se zase rozčílil. :x
Ale teď jsem zjistil,že mi přišel email z Hondy,chtějí na mne telefonický kontakt.Takže žádné fotky na Honda Fest,ale hezky mi je asi pošleš mejlem.Já jim dám,hajzlům.Vždyť jsem mohl málem ztratit spolunocležníka :o .Ale to,že se Honda ozvala tak rychle asi o něčem svědčí a je vidět,že jim to není jedno.Já se teď jen můžu bít do hlavy,že jsem to taky nefotil.
A ten přívěšek s tím olejem jsi mu měl hodit do ksichtu,já bych Ti to klidně zaplatil.
Jestli tam ještě někdy pojedeš,tak ti nohy a ruce dolámu :lol: :lol: A to platí i pro ostatní :lol: :like:
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod jezdec74 » 22 Apr 2015, 19:40

Jardo, dobře jsi to napsal :like: Na jednu stranu člověk nechce dělat zle, ale v takovém případě, kdy jde o peníze, zdraví nebo dokonce život, tak je třeba se ozvat. Přece se nedají jen zavírat oči nad takovým přístupem :evil:
Taky beru značku Honda za kvalitu a takoví to dobré jméno jen kazí.
Hlavně nás ostatní informuj, jak se celá záležitost vyvíjí :shock:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod Pupi04 » 23 Apr 2015, 08:31

Jaryne, máš recht. Já bych to osobně taky nenechal u ledu. Souhlasím s tebou a samozřejmě i s Tomem. To, že jsme na konci řetězce, ještě neznamená, že musím držet hubu a krok :!:
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod Macek » 23 Apr 2015, 21:55

..fotky po garančce ZDE
jméno nc heslo klub
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: A teraz vazne - Garancna prehliadka ...

Poslaťod Richi » 23 Apr 2015, 22:19

Ja ten chladiaci system na NC nechapem.
Ako to, ze expanzna nadrz ne nizsie ako najvyssi bod sustavy?
Ako to, ze cez takto nezapojenu hadicu vytieklo "tak malo" kvapaliny?
(odpoj hadicu ku chladicu na skodovke a vyfrka ti cely objem hned po otvoreni termostatu)
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2943
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 76 hostia