Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Re: Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Poslaťod Ruidos » 03 Feb 2016, 17:05

:like:
admin píše:No, konecne som si nasiel chvilu casu a preluskal material co mi poslal predajca (fotky, videa, manual a pod) a dospel som k nasledovnemu zaveru. Hento zariadenie netreba testovat. Podla mna je to absolutna blbost. Tak ako pisali chalani hore. Zariadeniam typu Scottoiler a pod. sa nemoze rovnat. Pracuje totizto na sposobe klasickej injekcnej striekacky. Nadobka na riaditkach, z nej hadicka k rozete. V nadobke olej. Naplnite olej po okraj a tym ze kazdych trebars 300 km pootocite viecko o 1/4 otazky v nadobke vytvorite tlak a ten vytlaci olej cez hadicku na rozetu. Tym ze je malinky priemer hadicky, olej nevystrekne to naraz, ale kvapka to urcitu dobu na retaz. Teda treba davat pozor, ked zastavim trebars na krizovatke, treba viecko rychlo povolit, inak bude olej furt davkovat na rozetu a po vas na vozovke zostane kaluz oleja :lol: Takze ziadna automatika, musite si sledovat kilaky a z casu na cas pristreknut olej na retaz.

Uzavrem to. Skoda odplastovavat mojho novuckeho V-Stroma aby som tam hento montoval. Myslim ze aj Richi by mi to otrieskal o hlavu, keby musel vonavucku Africu rozoberat. Alebo by ho vysmial servis, keby im hento doniesol namontovat :lol:

Dalsia vec, cena. Nasiel som rozne ceny u predajcov v rozpati 130-170,-€. To je podla mna na hentaky jednoduchy system premrstene.

A za posledne. Forum ako take ma s toho kulove. Robilo by sa to bezplatne, a este aj z reklamou na fore. Jedine co by niekto s toho nieco mal som ja a jeden z vas. A klasika, museli by sme to chvalit :lol:

:like:

Takze kaslem na to, hento sa mi nechce ani montovat ani testovat. Ak ma niekto iny nazor, moze oslovit predajcu a testovat na vlastne triko. Predpokladam, ze predajca uprene sleduje tuto temu a z mojho nazoru asi nebude nadseny, ale co uz. Nie zo vsetkeho co mi niekto ponukne zadarmo sa pose...em.

Ale nezatracujem ani nehanim tento system. Ak si niekto mysli ze je gut, nech sa paci, veselo do toho. To co som napisal hore je len moj nazor.
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Poslaťod Pito » 03 Feb 2016, 19:04

Maxiku, staci kuknut na Ali, stavim sa ze to tam najdes. Ja som sa na to ani nezameriaval, takyto system na moto nechcem...
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Poslaťod puccky1 » 03 Feb 2016, 20:38

Mne sa zas ta manualnost paci :lol:
Jedine co sa mi na tom nepaci je cena a aj preto rozmyslam ako to doma vyrobim na motorcek a obcasne dam na retaz obstrek :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Poslaťod Pito » 03 Feb 2016, 22:47

Puccky, tak to sa pusti rovno do fake e-scottoilera :D Ak budes potrebovat pomoc, ci material ozvi sa. Rad kutim, aj ked to nie je pre mna :D
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Poslaťod puccky1 » 04 Feb 2016, 21:10

Ked ste vsetci tak proti nasim vyrobkom a vsetci preferujete vo velkom cinu a aliho tak mozete teda testovat toto :lol: :lol: :lol:

http://www.aliexpress.com/item/new-Moto ... eb201556_2
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Poslaťod Pito » 04 Feb 2016, 22:10

Vidis, to som ani nenasiel. Keby som nemal elaskon uz, tak by som sa na to podujal. Minimalne vylepsit tu nevzhladnu paku a pouzivat to normalne...
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Poslaťod puccky1 » 05 Feb 2016, 21:11

:lol: To mi len kolega poslal som mu hovoril ked tak kazdy den objednava s ciny nech pozrie ake tam maju mazace :lol:
Stryco Ali ma ozaj vsetko :lol:
Co sa tyka funkcnosti to uz je druha vec ;)
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Testovanie zariadenia na mazanie retaze-dotaz

Poslaťod Pito » 05 Feb 2016, 21:16

Jasne ze Ali ma vsetko... Oni Ti aj surodenca zadovazia, ak vlozis vhodnu poznamku, aj europan to bude :D
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia