Kto ma chut prevziat forum???

Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 25 Nov 2015, 09:06

Takze draci, nema niekto chut v tom pokracovat? Mam spustu roznych inych aktivit a jaksi mi uz nezostava moc casu na forum.
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 25 Nov 2015, 16:04

Sorry, bolo to v spatnom fore, nemohli ste sem pisat. Uz je to OK...
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod puccky1 » 25 Nov 2015, 20:45

Takze nam to tu pomaly konci?
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 25 Nov 2015, 20:53

Ak sa do konca roka nerozhodnete (nedohodnete), forum zanika...sorry. Alebo zozente sponzora ktory bude platit faktury a zivot ide dalej :lol:
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Pupi04 » 25 Nov 2015, 21:43

Tak už asi tuším, jak to dopadne :(
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Richi » 25 Nov 2015, 21:50

Aj ja uz tusim ako to dopadne
Faktury zaplatim ja, Georgoo s Pucckym budu povyseni na adminov a s Jankom sa dohodneme na presmerovani pripadnych sponzorskych prispevkov

...a zivot ide dalej...
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 25 Nov 2015, 21:56

Ok Richi, nevidim v tom problem...faktury budu chodit na tvoj mejl, chlani budu admini, cislo sponzorskeho uctu sa prepise na tvoj a zivot ide dalej :lol: Vyriesene .... :lol:
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod jaryn67 » 26 Nov 2015, 04:43

A my budeme dál sponzoři,jenom peníze půjdou jinam.
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Zizi79 » 26 Nov 2015, 07:52

Rad fórum podporím... Dajte účet a kolko treba poslať...

Odoslané z E5823 pomocou Tapatalku
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Pavel » 26 Nov 2015, 11:57

Richi píše:Aj ja uz tusim ako to dopadne
Faktury zaplatim ja, Georgoo s Pucckym budu povyseni na adminov a s Jankom sa dohodneme na presmerovani pripadnych sponzorskych prispevkov

...a zivot ide dalej...


Toto je správný názor muže :like: Fórum je třeba udržet, ale půjde to. Jen musí více lidí přispívat každým rokem. Já jsem letos přispěl a nedělá mi problém přispět zase. Kdyby tady většina z nás přispěla ročně třeba jen 10 Euro(což je cena benzínu za jednu delší vyjížďku), tak by to mělo na provoz stačit. Nikoho ten příspěvek nezrujnuje, naprosta většina z nás je pracujících a fórum má rádo. Kdo si koupí novou motorku(má na to), pak dokoupí doplňky a najede hodně kilometrů jen tak pro zábavu na výletech, dále má na srazy, tak bude zcela jistě mít i na tento příspěvek k zachování fóra.
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Pupi04 » 26 Nov 2015, 12:41

Samozřejmě, že přidám i já :D . V tom problém nemám. Horší by bylo förum převzít. To by asi nedopadlo dobře :lol:
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod yenkie » 26 Nov 2015, 13:14

Ono, nechcem aby to debilne vyznelo, ale ak sa vyzbiera plusminus 50,-€ tak sa tym vlastne zaplatia naklady za prevadzku fora na dalsi rok. Takze teoreticky, ak nechcete aby som vytvaral na fore nejake zlozite zlepsenia a podobne (lebo fakt neni moc casu) tak moze forum zotrvacnostou ficat dalej. Samozrejme spravu fora z mojej strany robit neni problem, to je nic.

Dufam ze to nechapete zle, ale secko je o prachoch. Najlepsie by bolo ak by sa nasiel nejaky sponzor ktory by si sem dal nejaku tu reklamu (banner a pod) a za to by platil prevadzku fora a bolo by po problemoch. Takto to mam aj na druhom fore (a to tiez ked strati sponzora ponuknem dalej, a to je inak velke a naklady su niekolkonasobne vysie). Ale zatial sa taky sponzor tu nenasiel, a ucty sa platiti musia. Jasne, je nespravodlive, aby to tu platila hrstka ludi a ostatni sa "viezli", no treba sa nad tym povzniest. Inak sa to asi neda.

Na druhej strane, zase ma chapte, nemazme si med popod fuzy, encecko masinku uz nemam, takze z mojej strany neni uz taky zapal ako kedysi :lol:
A je mi trapne, kazdy rok tu zakladat temu a v nej zobrat o prachy. Z toho mi je nagrc. Aj zalozenie tejto temy ma stalo hodne usilia. Zalozil som ju niekolko krat, ale vzdy som ju zmazal. Az doteraz...

Takze, sem s vasimi nazormi, aj taketo veci sa zial musia na motofore niekedy riesit :)
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Pavel » 26 Nov 2015, 13:52

Admine, plně se ztotožňují s Tebou a chápu to, máš ve všem pravdu. Až mi je líto, k čemu jsi se musel odhodlat. Já třeba nemám ponětí kolik stojí ročně provoz takového fóra, ale už nyní je jasné, že by se mělo trochu více a pravidelněji přispívat a to i od těch, co pořád svítí modře a jezdí na různé srazy i píšou tady příspěvky("tedy tvrdého jádra NC"), kteří ještě nedali ani korunu(a přitom se nejedná o chudáčky). Pokud se tady nevybere od těch, co by taky měli přispět, tak to zatáhnu já, aby jsme nezanikli. Nevím do kdy se těch 50 Euro má vybrat. Uvidíme jak se zachovají jiní :like: FLOYD to tady kdysi dobře napsal, pro ještě někteří nesvítíte červeně. Vždyť nejde o velké částky, tak se nad tím chlapi zamyslete a pokud je někdo ve finanční tísni, tak já to doplatím
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod Supi » 26 Nov 2015, 17:09

Navrhy:
- kazdy rok sa logo "Sponzor" v avatare vymaze. Takto sa vytvori taky jemny psychologicky tlak, aby ludia prispievali pravidelne.
- Paypal logo by mohlo byt niekde na viditelnejsom mieste. Aby ludom pripomenulo, ze mozu prispiet :) ....... moj pripad - kedysi, ked sa prvy krat riesili prispevky, som prispel trochou. Nasledne som to pustil z hlavy.
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Kto ma chut prevziat forum???

Poslaťod puccky1 » 26 Nov 2015, 22:40

admin píše:Ono, nechcem aby to debilne vyznelo, ale ak sa vyzbiera plusminus 50,-€ tak sa tym vlastne zaplatia naklady za prevadzku fora na dalsi rok. Takze teoreticky, ak nechcete aby som vytvaral na fore nejake zlozite zlepsenia a podobne (lebo fakt neni moc casu) tak moze forum zotrvacnostou ficat dalej. Samozrejme spravu fora z mojej strany robit neni problem, to je nic.

Dufam ze to nechapete zle, ale secko je o prachoch. Najlepsie by bolo ak by sa nasiel nejaky sponzor ktory by si sem dal nejaku tu reklamu (banner a pod) a za to by platil prevadzku fora a bolo by po problemoch. Takto to mam aj na druhom fore (a to tiez ked strati sponzora ponuknem dalej, a to je inak velke a naklady su niekolkonasobne vysie). Ale zatial sa taky sponzor tu nenasiel, a ucty sa platiti musia. Jasne, je nespravodlive, aby to tu platila hrstka ludi a ostatni sa "viezli", no treba sa nad tym povzniest. Inak sa to asi neda.

Na druhej strane, zase ma chapte, nemazme si med popod fuzy, encecko masinku uz nemam, takze z mojej strany neni uz taky zapal ako kedysi :lol:
A je mi trapne, kazdy rok tu zakladat temu a v nej zobrat o prachy. Z toho mi je nagrc. Aj zalozenie tejto temy ma stalo hodne usilia. Zalozil som ju niekolko krat, ale vzdy som ju zmazal. Az doteraz...

Takze, sem s vasimi nazormi, aj taketo veci sa zial musia na motofore niekedy riesit :)

Janci myslim ze drviva vacsina ludi tohto fora ta chape nie sme male deti aj ked sa tak obcas spravame :lol:
Priznam sa ze som toto tak troska ocakaval od chvile ked si sa rozhodol kupit stroma jazdis aj stvorkolky no proste je toho vela a casu malo no a v konecnom dosledku to prvotne ocarenie po ktorom si od samej radosti zalozil aj toto forum uz davno opadlo ;)
Pavel píše:Admine, plně se ztotožňují s Tebou a chápu to, máš ve všem pravdu. Až mi je líto, k čemu jsi se musel odhodlat. Já třeba nemám ponětí kolik stojí ročně provoz takového fóra, ale už nyní je jasné, že by se mělo trochu více a pravidelněji přispívat a to i od těch, co pořád svítí modře a jezdí na různé srazy i píšou tady příspěvky("tedy tvrdého jádra NC"), kteří ještě nedali ani korunu(a přitom se nejedná o chudáčky). Pokud se tady nevybere od těch, co by taky měli přispět, tak to zatáhnu já, aby jsme nezanikli. Nevím do kdy se těch 50 Euro má vybrat. Uvidíme jak se zachovají jiní :like: FLOYD to tady kdysi dobře napsal, pro ještě někteří nesvítíte červeně. Vždyť nejde o velké částky, tak se nad tím chlapi zamyslete a pokud je někdo ve finanční tísni, tak já to doplatím

Presne tak staci poslat male ciastky ja som tusim svojho casu poslal tiez len 10 alebo 20 € viac to urcite nebolo ale ratal som s tym ze tak urobia viaceri :lol:
Zizi79 píše:Rad fórum podporím... Dajte účet a kolko treba poslať...

Odoslané z E5823 pomocou Tapatalku

Ucet by mal byt napisany v sekcii sponzorovanie fora ak tam nieje tak su tam iste instrukcie co treba urobit a suma je dobrovolna
Doplnenie: je to od hora stvrty riadok Reklama, sponzorovanie a podpora fóra
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Ďalší

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia