Pokuty

Pokuty

Poslaťod Richi » 14 Júl 2014, 07:34

Ahojte,
Dnes na krizovatke ma (aj ostatnych plechovkarov) predbehol motorkar. Pri manevri presiel cez sikme rovnobezne srafovanie oddelujuce jazdne pruhy. Oproti iduci policajti sa na majakoch cez rucnu otocili a uz pred dalsou krizovatkou ho riesili

A co vy? Dostali ste uz na motorke pokutu?
Ak ano, tak za co?
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Pokuty

Poslaťod puccky1 » 14 Júl 2014, 08:35

Mna za 30 000 km este nezastavili a dufam ze dalsich 30 000 km ani nezastavia ;)
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokuty

Poslaťod firebolt » 14 Júl 2014, 08:56

už ma pár krát zastavili a dostal som aj pokutu ale to už bolo dávno. Už jazdím ostražitejšie a pomalšie. :-)
firebolt
**
**
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 30 Apr 2013, 16:18
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokuty

Poslaťod Orin » 14 Júl 2014, 09:15

Zatim jen jedna, na stabilnim radaru (jsem blbec, vim ze tam je, ale proste jsem potreboval predjet a neuvedomil jsem si to) - bez bodu. Jinak malem v Rakousku za 72 na 50ce, ale zacarnilo mne ze jsem sebou nemal 25E, jen 100, a mistni pomahaci a chranici nemeli drobne ani karetni terminal :-D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Orin
****
****
 
Príspevky: 238
Registrovaný: 18 Jan 2013, 13:35
Bydlisko: Blansko
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokuty

Poslaťod Richi » 14 Júl 2014, 10:05

Orin píše:Zatim jen jedna, na stabilnim radaru (jsem blbec, vim ze tam je, ale proste jsem potreboval predjet a neuvedomil jsem si to) - bez bodu. Jinak malem v Rakousku za 72 na 50ce, ale zacarnilo mne ze jsem sebou nemal 25E, jen 100, a mistni pomahaci a chranici nemeli drobne ani karetni terminal :-D


tak to sa Ti na Slovensku urcite nestane
ked nemas na pokutu, doklady nechas hliadke a ides k najblizsiemu bankomatu po bubaky :!:
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Pokuty

Poslaťod ladislavmlynar » 14 Júl 2014, 10:19

no ja tiež bez pokút......dúfam že to tak aj ostane....... :-)
Obrázok užívateľa
ladislavmlynar
****
****
 
Príspevky: 137
Registrovaný: 18 Jún 2014, 02:12
Bydlisko: Solčany okr. Topolčany Sk,Norsko Lillestrom
Motorka: Iná

Re: Pokuty

Poslaťod pavel315 » 15 Júl 2014, 09:50

Ja mám šťastie na policajtov 3 krát zastavenie z toho 2x pokuta prvá za objehanie na plnej a druhá za stopku :-S
pavel315
***
***
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Jún 2014, 08:36
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokuty

Poslaťod keto » 15 Júl 2014, 10:41

pavel315 píše:Ja mám šťastie na policajtov 3 krát zastavenie z toho 2x pokuta prvá za objehanie na plnej a druhá za stopku :-S

tak to abych si začal dávat bacha :o já myslel,že tyhle pravidla platí jen pro plechovkáře :lol: :lol: :lol:
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: Pokuty

Poslaťod Floyd » 15 Júl 2014, 13:21

Mňa zastavili dve policajtky. Pýtal som sa ich, že aký dôvod mali zastavovať ma. Oni zostali také prekvapené, že
si stihli pozrieť len občiansky preukaz a poslali ma preč.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Pokuty

Poslaťod jezdec74 » 15 Júl 2014, 16:39

Floyd píše:Mňa zastavili dve policajtky. Pýtal som sa ich, že aký dôvod mali zastavovať ma. Oni zostali také prekvapené, že
si stihli pozrieť len občiansky preukaz a poslali ma preč.


Já mám na motorce zatím štěstí a v autě, když pokuta tak za rychlost, nevím jak to :o :o
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Pokuty

Poslaťod Salud » 15 Júl 2014, 17:05

Floyd píše:Mňa zastavili dve policajtky. Pýtal som sa ich, že aký dôvod mali zastavovať ma. Oni zostali také prekvapené, že
si stihli pozrieť len občiansky preukaz a poslali ma preč.


Ahoj Floyd, rad ta opat po dlhej dobe citam. Uz som si myslel, ze si presedlal na inu motoroku (ak sa dobre pamatam, tak si spominal, ze ides s kamosmi opacit ine motoroky). Dufam, ze sa este stretneme na nejakom vyjazde?

Drz sa.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Pokuty

Poslaťod Salud » 15 Júl 2014, 17:44

Priatelia, tak jednu pokutu za rychlost som na motorke dostal aj ja. Inak sa snazi davat bacha, ale to neplati, ked idem s Pucckym (ti ktori ste s nim uz isli, viete o com hovorim :-)). Ale zasa ked ide clovek s Pucckym, tak sa zasa nemusi obavat pokuty za rychlost, lebo Puccky ide vzdy prvy (tazko je ho predbehnut), a tak je velka pravdepodobnost, ze to najprv pojme Puccky :lol:

No a teraz k tej mojej pokute napise par riadkov, pretoze potom uznate opodstatnenost tej pokuty, respektive uznate, ze moja svizna jazda bola nevynutna. To uznanie ocakavam najma od bohatierov, ktori sa zucastnili haluskoveho vyjazdu minuly vikend.

Bolo to este v roku 2012 (motorecka bola este nova). Jeden moj kolega z Popradu mi nosil obcas Zincicu od jedneho jeho kamarata bacu. Ta zincica bola vzdy znamenita a ked mi ju kolega priniesol, tak som vzdy poziadal moju vyssiu moc, aby spravila v sobotu bryndzove halusky. No a onoho osudneho tyzdna som zabudol moju zincicu v praci. V sobotu uz chystala vyssia moc halusky a ja som si ako predjedlo siel naliat za hrncek zincice. Otvorim chladnicku a zincice nikde!!! Ako spravny chlap som najprv nepravom obvinil moju vyssiu moc, ze mi zincicku spreneveril. No opat stacil len jeden pohlad vyssej moci, aby som opat nasiel chybu v sebe :-). No a hned som si spomenul, ze zincica oddychuje v praci v chladnicke. No a tak som rychlo osedlal moje NC a letel som po zincicu. Namerali ma v Bratislave (miesto 50 som siel 70). Ked som panom policajtom vyrozpraval svoju tragediu, tak sa "zlutovali" a dali mi pokutu v tej najnizsej sadzbe, vraj, aby mi aj na benzin zostalo, ze ked jazdim rychlejsie, tak aj motorka musi viac zrat. Tak som tuto pokutu prijal s uctivim podakovanim as prislubom, ze vo svojej vecernej modlitbe spomeniem aj pana policajneho prezidenta. No a na koniec spomeniem, ze som domov prisiel este ked boli halusky teple a vestko sa na dobre obratilo. Ako to uz byva aj v rozpravkach, tak aj na konci toho pribehu bol zvonec a do toho som bol skoro nakopnuty vyssou mocou za krive obvinenie zo spreneveri zincice.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Pokuty

Poslaťod puccky1 » 15 Júl 2014, 17:56

Salud ty klamar nesiel som cely cas prvy a potvrdia to aj ostatny bohatieri s Terchovej ze som sa drzal skor na konci :lol:
ja sa deriem dopredu len ked zbadam zakruty a tak to bolo aj v sobotu isiel som pekne poslusne az po Makov a az tam som sa zacal
drat do predu len spociatku sa mi to velmo nedarilo lebo aj bohatier Richi si chcel dobre zajazdit po zakrutach ale nakoniec sa nadomnou
zlutoval a pustil ma pred seba ale nasral ma riadne ten bohatier s poza hranic co mal velkeho tatosa asi GS a nechcel ma pustit ohladuplne pred seba a ukazoval mi len jeho cteny zadok :evil: ten tak zapriahal vsetky kone ze som myslel ze ho aj zhodia dole :mrgreen:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Pokuty

Poslaťod Salud » 15 Júl 2014, 18:03

Puccky, nebránim sa tom, že je to len vecou uhla pohľadu a tu som ti neprávom utŕhal na cti. A tak prosím príjmy moje ospravedlnenie, ak sa to dotklo tvoje umiernenej jazdeckej povahy :lol: :lol: :lol:
Ale už sa teším na ďalší spoločný výjazd :D :D :D . Drž sa.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Pokuty

Poslaťod puccky1 » 15 Júl 2014, 18:26

Salud píše:Puccky, nebránim sa tom, že je to len vecou uhla pohľadu a tu som ti neprávom utŕhal na cti. A tak prosím príjmy moje ospravedlnenie, ak sa to dotklo tvoje umiernenej jazdeckej povahy :lol:
Ale už sa teším na ďalší spoločný výjazd :D :D :D . Drž sa.

Aj koli takym to prispevkom sem rad chodim vzdy sa dobre zasmejem a zlepsi sa mi nalada :lol:
Salud je ti odpustene :lol: a dufam ze ma dojdes kuknut na kofolu :mrgreen:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Ďalší

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia