Asistencia

Asistencia

Poslaťod ladislavmlynar » 27 Jún 2014, 22:05

Otázka. Máte niekto skúsenosť s Honda asistent? Neviem či sa to oplatí, ale nakoľko mávam dlhé presuny do Norge z SK a späť. A v Norge na nej jazdím....
Obrázok užívateľa
ladislavmlynar
****
****
 
Príspevky: 137
Registrovaný: 18 Jún 2014, 02:12
Bydlisko: Solčany okr. Topolčany Sk,Norsko Lillestrom
Motorka: Iná

Re: Asistencia

Poslaťod Salud » 28 Jún 2014, 06:00

Na stastie nemam s tym ziadnu skusenost. Dokonca ani nemam tuto asistenciu zaplatenu. Ked som bol minule leto na prehliadke tak mi to ani neponukli, ani nespomenuli, ze take nieco maju. To, ze Honda ma nejaku asistenciu som zistil az po prehliadke na internete. Moc toho nenajazdim a prave preto si to asi ani nekupim. Ak mi moje NC odmietne poslusnost tak si to najskor vyriesim po svojom. U teba Lado je to ale asi ine kakao ked davas pravidelne dlhsie cesty. Ako poistka to asi nebude uplne zle, ale dufam, ze to v praxi potrebovat nebudes :-).
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: Asistencia

Poslaťod ladislavmlynar » 08 Júl 2014, 00:44

dufam aj ja ale asi moto prenesiem sk lebo ma lakaju stretka s vami......kurnik dufam aspon jedno tento ro stihnem......fnuk
Obrázok užívateľa
ladislavmlynar
****
****
 
Príspevky: 137
Registrovaný: 18 Jún 2014, 02:12
Bydlisko: Solčany okr. Topolčany Sk,Norsko Lillestrom
Motorka: Iná

Re: Asistencia

Poslaťod ladislavmlynar » 08 Júl 2014, 00:45

dufam aj ja ale asi moto prenesiem sk lebo ma lakaju stretka s vami......kurnik dufam aspon jedno tento ro stihnem......fnuk
Obrázok užívateľa
ladislavmlynar
****
****
 
Príspevky: 137
Registrovaný: 18 Jún 2014, 02:12
Bydlisko: Solčany okr. Topolčany Sk,Norsko Lillestrom
Motorka: Iná


Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia