UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod Richi » 30 Jan 2024, 01:01

Jasné, potiahneme ďalší rok a čo bude potom, uvidíme.
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2942
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod PeterKY » 30 Jan 2024, 08:42

Napíš mi koľko a aby som nemusel hľadať, tak aj č.u.
PeterKY
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 104
Registrovaný: 02 Júl 2019, 18:13
Motorka: Honda Integra 750

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod Meky » 31 Jan 2024, 19:41

Problém peněz to z mého pohledu není Peter. Kdybych viděl nějaký smysl pokračování fóra, z nostalgije ho i podpořím, něco napíšu, přijedu na akci. NC stále mám. Nevím jak jsi zručný co se moto týče, kolik si na moto děláš sám a jaké informace z tohota fóra potřebuješ. Za ty roky co máš Integru jistě o ní již dost víš a umíš případně udělat.
Je dost věcí mezi nebem a zemí, kterým nerozumím. Jedna z věcí je, že chceš držet toto fórum, kde se nic neděje, neřeší, nikdo nepřispívá do témat, na akce nejezdí, jen ti co o fórum nemají zájem chodí pro informace. Sponzoři, nebo ti co jim na fórum alespoň trošku záleží, nebo záleželo jsou stále stejní, je jich pár v porovnání, kolik je registrovaných členů, už to ani nesleduji, ale je jich dost :(
Ale jo, pokud v tom vidíš smysl ...
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod PeterKY » 31 Jan 2024, 21:55

Ahoj Meky. Ako som už písal, chcerm to udržať z tých najsebeckejších dôvodov. Integru si nechávam a aj Bianka má 700 S.
Moje skúsenosť s nejakou poruchou je skoro nulová všetku činnosť ohľadom servisu nechávam na značkový servis v Prešove, akurát minulý rok mi padla po výdatných dažďoch sa "policajt" zaboril do zeme v Chorvátsku a vytiekla mi brzdová kvapalina, lebo sa pádom uvoľnila hadička. Opravu som zvládol, lebo som si spomenul na moje mladé roky, kedy ma súdruhovia trénovali za technika roty. :) To je ale mechanika. V elektrine a elektronike som ľavý (lichý) a mám obavu, že vekom sa začnú na integre prejavovať aj nejaké chyby tohto charakteru. A čo som tu občas listoval, tak bolo popísané hodne aj ohľadom tejto problematiky. Napr. čo robiť, keď ti ostane rýchlosť viac ako 1 a ty nejakým činom zdochneš motorku, potom potvora neštartuje a dá sa to odstrániť pomerne jednoducho, len vedieť ako a tu je to spomenuté.
Pred dvomi rokmi mi po otočení kľúčom písalo nejaké chyby a naštartovať sa nedalo, skoro som sa rozplakal a už som šiel hľadať, čo jej je. Ale opravilo sa to samo, proste nejako na ďalší pokus to zrazu šlo. Ale mal som malú istotu, že tuna nájdem dobrú radu a ten pocit mi za to stojí, preto chcem zachovať múdrosť predkov, aby som mal istotu, Keď integra doslúži, tak asi nebudem mať záujem o udržanie ani ja.
Aspoň vidíš aký som ja sebec. :)
PeterKY
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 104
Registrovaný: 02 Júl 2019, 18:13
Motorka: Honda Integra 750

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod Floyd » 01 Feb 2024, 22:00

PeterKY. Mal som medzi prvými na Sovensku NC700 a o 3 roky na to nový model NC750. Aj napriek tomu, že som obe predal, rád sa 2-3 krát do týždňa pozriem na naše fórum, ktoré nemá konkurenciu.
Ale zostal som byť verný Honde - mám PCX, lebo na veľkú mašinu sa už nevyšplhám.
Súhlasím s tebou za zachovanie fóra !
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod PeterKY » 02 Feb 2024, 14:46

Floyd. Možno sme poslední, čo v rodine máme NC, ja Integru 750, dcérka 700S.
Je zimný čas a asi veľká časť motocyklistov neprispieva na moto fóra a keď, tak iba niečo, aby reč nestála.
Preto sa asi Zdenovi zdá, že je načase ukončiť činnosť nc700, ale keď zafúka teplý vetrík a nastane čas "liahnutia" tak sa aj príspevky zahustia a bude to tu živšie.
NC700 je jediné fórum, kde sa nerieši politika a všetky jej odrody, kde sa nehádame, kto je lepší kresťan, či ateista. Proste tu sa bavíme iba o motorkách a zrazoch a akciách, že tie stretávky sú komornejšie? Že sa na nich rozprávame a nehádame sa? Že sa na nich nikto nenapije, nikto nemachruje, neuráža....to je dané tým, že máme (mali sme) skvelé stroje NC, ktoré sa nechcú merať so silnejšími, rýchlejšími, krajšími, farebnejšími....my, čo ich máme (mali) nepotrebujeme si dokazovať akí sme frajeri, akí sme bohatí, akí sme drsňáci, lebo máme tie najspoľahlivejšie a najpracovitejšie stroje ktoré nám prinášajú radosť a potešenie, mne teda určite a verím, že ma moja Ingridka bude voziť ešte dlhé roky.
PeterKY
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 104
Registrovaný: 02 Júl 2019, 18:13
Motorka: Honda Integra 750

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod Zizi79 » 04 Feb 2024, 08:55

PETER - Meky mi napisal z duše - nejde o peniazky ale o ludí - a posledne roky je to len o nas 5tich - 6tich členoch. Informacie o technike budes mar stale - dvihnes telefon a zavolas... Od roku 2019 si pozri kolko ludi bolo na akciach, kazdy proste prdi na taketo zrazy - vela ludi jazdi v partii, proste je to fakt. My sa vidime dalej...
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1554
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod PeterKY » 04 Feb 2024, 16:55

Zdeno. Ja viem na teba je spoľahnutie, pomôžeš vždy.
Ale na svete sú aj takí dinosaury ako ja. Takým formám ako je FB ap. nerozumiem, som za "starú" klasiku ako napr. aj toto fórum.
Ono raz príde k tomu, že tie tvárové knihy budú spoplatnené a možno sa ľudia vrátia k fóram "zadarmo".
Možno si to predstavujem ako s tou krabičkou cigariet Sparta keď stála 14 Kčs a dnes má cenu podstatne vyššiu.:)
A možno to bude tak ako píšeš ty, že toto fórum vymrie na starobu nás diskutérov, ale nech žije čo najdlhšie.
A že na akcie chodíme skoro tí istí ľudia? To nevadí, stále sa pridá niekto nový a ja mám radšej také komornejšie prostredie ako nejaké masové zrazy.
PeterKY
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 104
Registrovaný: 02 Júl 2019, 18:13
Motorka: Honda Integra 750

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod puccky1 » 05 Feb 2024, 22:00

Pre tych co si myslia ze toto forum ma skoro 1200 clenov a skoro nikto tu neprispieva tak nech si cez prehliadac klikne na clenovia kolko je novych registrovanych len za februar a kolko len za dnesny den 5.2. a hlavne ake maju meno a z akej krajiny akoze pochadzaju :roll:

Akoze obcas sa to tu deje ze nejaky dobrak hlavne s azbukou mi tu zacne zasierat forum s prije..... odkazmi ale to co sa dialo dnes ma uz zacalo vytacat.

Okolo 11 nastej som zbadal ze zas jeden z dobrakov tu spamuje a nejak sa mi ho nedarilo vyblokovat.
Nakoniec sa mi to nejakym zazrakom podarilo ale ked som si pozrel novych clenov len za dnesny den tak som vedel ze budem mat rusno.
Samozrejme okolo tretej po obede som pozrel na forum a zas cele pozasierane pofidernymi odkazmi tak na striedacku tmelit sadrokarton a pomedzi blokovat uz nie debila ale niekolko debilov.(zjavne jeden a ten isty)

V noci by som sa chcel aj vyspat tak ak tu niekto narazi na zvlastny prispevok typu ze tam vlastne nebude nic len divny odkaz na www stranku ktora zjavne nie je o motorkach nech na nu radsej neklika ;)

Ked budem mat viacej casu tak pojdem clen po clenovi a zacnem blokovat kazdeho kto bude mat podozrive meno krajinu ako USA Rusia Moldavsko Saud Arabia atd.
Je tu vela necinnych uzivatelov co neprispievaju a potom s casu na cas zautocia.

Mam toto forum rad ale ja nemam cas sediet cely den za pocitacom a mazat prispevky.
Georgoo druhy moderator fora sem uz vobec nehodi Janci sa vzdal fora a Richi ako novy admin ma tiez dost svojej roboty.
Ak niekoho zabanujem na trvalo a nebude to zaskodnik tak hold ma smolu ma sa zalogovat ako bezny uzivatel fora a nie ako Allfredmallfred z mesta London Paris a pod. :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod PeterKY » 06 Feb 2024, 19:16

Puccky.
Máš moju vďaku za to, že to tu moderuješ a venuješ tomu čas.
Pozdrav manželku, veľkú sestru K. a malého bračeka P. :)
PeterKY
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 104
Registrovaný: 02 Júl 2019, 18:13
Motorka: Honda Integra 750

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod PeterKY » 06 Feb 2024, 20:26

Puccky a už tu máš súdruha z bývalého ZSSR opäť.
PeterKY
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 104
Registrovaný: 02 Júl 2019, 18:13
Motorka: Honda Integra 750

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod puccky1 » 06 Feb 2024, 20:58

Peter keby jedneho ale hned trojmo a bolo to zas skoro vsade a to som tu nebol len nieco cez hodinu.
Dnes v praci som ich zacal ratat kolko ich bude ale pri cisle desat som to prestal ratat a to som vcera nakoniec nesiel spat ale siel som blokovat vsetkych novych uzivatelov od januara ktori sa javili podozrivo.
Neviem dokedy ho to bude bavit ale mna to uz nebavi ja nemozem kazdu pol hodinu pozerat na telefon a vsetko mazat.
Kedze Georgoo sem uz nechodi bolo by dobre keby sa nasiel jeden dobrovolnik ktory by za neho zastaval funkciu moderatora a trochen tu na to dohliadal ja fakt uz nemam vela casu na to mam dve malinke deti mam aj inu robotu na praci ;)

Edit.: Peter kym som dopisal tento prispevok tak tu uz bol dalsi spamovac a behom dalsich 50 minut som blokoval 5 krat cize cca kazdych 10 minut.
Dufam za mu konci sichta o 22:00 ako vcera a bude solidarny a necha ma aspon vyspat.
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod PeterKY » 07 Feb 2024, 06:54

Puccky.
Je to robot. Dá sa pridať nejaká ochrana pri prihlasovaní? Aby nebolo jednoduché automaticky sa prihlásiť?
Ak ma naučíš postup ako takýchto viťúzov mazať (ale polopatisticky), tak to budem robiť.
PeterKY
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 104
Registrovaný: 02 Júl 2019, 18:13
Motorka: Honda Integra 750

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod puccky1 » 07 Feb 2024, 07:39

Peter riesil som to aj s Richim.
Dnes rano som asi 25 krat blokoval uz ma to nebavi idem do prace napsal som Richimu nech skusi na cas zablokovat prihlasovanie novych.
Ja ako moderator nemam pristup ku vsetkemu a ani to neviem IT je pre mna spanielska dolina :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: UKONČENIE FÓRA www.nc700.sk UŽ JE ASI ČAS :-(

Poslaťod puccky1 » 09 Feb 2024, 19:55

Uz dva dni som nic nemazal Richi maka po veceroch ako drak hra s chlapcami nahanacku na mys a macku a vyzera to tak ze bude s neho statocny kocur a klepe mysiam riadne po prstoch :lol:
I ked vidim ze sa mysky stale potrosky prihlasuju tak tu zatial ziadny spam nevidim tak asi casom uvidime co si zas na nas vymyslia :roll:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Juro115 a 137 hostia