Grossglockner odporucanie

Grossglockner odporucanie

Poslaťod fotorado » 09 Júl 2019, 20:28

Ahoj tento rok som bol po druhy krat s NC750X na Grossglockner Alpenstrase. Ak sa tam niekto chysta urcite odporucam ist tam po 19:00! Vstup je do 20:45 (posledny vstup). Po 19:00 je zlava na vstup 7€ a mozete si pojazdit na prazdnej ceste. Ja som vstupoval ce rampu 19:30 a dal.som.to cele tam aj spat do zotmenia. Celkovo som stretol asi 5 motoriek a 4 auta, inak uplne prazdno. Vrelo odporucam, prvy krat som tam bol po 10:00 a to bola riadna plnka, ziadne klopenie zakrut a ak chcel ist clovek rychlejsie musel v kuse obiehat. A samozrejme vecer ten zapad slnka na vrchole Alpenstrase to je ina pecka!

Najlepsi pristup zo Slovenska je spodnou trasou cez Leoben, Liezen, Schladming do Fusch an Grossglocknerstrase (450km z Bratislavy). Je to casovo rovnako ako dialnicou cez Salzburg ale nemusite v kuse tahat za plyn 140km/h ale si to aj uzijete po krajinarsky zaujimavej ceste (130/100/80km/h).

Tip:
Minuly rok sme presli doobeda Grossglockner a poobede po 4 hodinach cesty sme sa uz kupali v mori na Bibione.
fotorado
**
**
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 13 Feb 2018, 11:30
Motorka: Honda NC 750X

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia