RAKOUSKO do termálu Laa

RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod dobravila » 14 Júl 2016, 22:29

pokus ) Zvu Vás příznivce NC na sraz 30.7. v 11h na Celnici U Nešporu /Poštorná-Reithal/ .Plán je jasný :like: .Oběd v super restauraci na celnici.
Hned následně směr Laa am der Thaya.Plavky sebou :roll: .Pohybový aparát svých manželek sebou budeme se rehabilitovat max 2h .v termálu. Vstup 17,50eu.
Dále budeme pokračovat směr Pálava. :lol: těším se Dobraviladobromila
Dobráviladobromila
dobravila
**
**
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 01 Aug 2014, 21:41
Bydlisko: Břeclav-Poštorná
Motorka: Honda NC 750X

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod Richi » 14 Júl 2016, 23:23

Ahoj dobravila!
To je celkom fajn nápad vyčvachtať sa v teplej vode. Ja žiaľ v tom čase budem mimo SR takže sa nezúčastním.
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod Orin » 15 Júl 2016, 05:42

To zní moc dobře, a vyjímečně mám i volno. Jen nevím, jestli to stihnu na 11, musím si ještě vyzvednout motku v Břeclavi ze servisu (je plánovaná pravidelná prohlídka). No, pokud nestihnu, holt se s vámi potkám v té hospodě, připojím se ke koupačce, a pak si holt na ten oběd zajedu sám - ostatně, do bazénu se stejně nemá lézt s plným žaludkem :-)

Edit: Aha, až teď jsem se kouknul kde to je, a vidím že to je od Břerclavi kousek, takže bych to měl bez problému stíhat i na ten oběd ;-)

Orin
Obrázok
Obrázok užívateľa
Orin
****
****
 
Príspevky: 238
Registrovaný: 18 Jan 2013, 13:35
Bydlisko: Blansko
Motorka: Honda NC 700X

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod dobravila » 16 Júl 2016, 19:27

Richi to je škoda.Snad příště. Přátelé nebojte se napsat ,že nemůžete. Jen bude zase krásný víkendový den a proč se nekochat Rakouským příhraničím. :like: .
U Nešporů je super menu v nejvyšší kvalitě .Kdo nestihne na 11h nevadí budeme ještě papat ...kdo nechce papat 12:30 odjezd z místa určení. Mé NC bude slavit druhé narozeniny. :ugeek:
Dobráviladobromila
dobravila
**
**
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 01 Aug 2014, 21:41
Bydlisko: Břeclav-Poštorná
Motorka: Honda NC 750X

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod Orin » 19 Júl 2016, 15:17

dobravila píše:Richi to je škoda.Snad příště. Přátelé nebojte se napsat ,že nemůžete. Jen bude zase krásný víkendový den a proč se nekochat Rakouským příhraničím. :like: .
U Nešporů je super menu v nejvyšší kvalitě .Kdo nestihne na 11h nevadí budeme ještě papat ...kdo nechce papat 12:30 odjezd z místa určení. Mé NC bude slavit druhé narozeniny. :ugeek:


No, vypada to ze se vetsina mistniho aktivniho osazenstva hodla presunout radeji na gulasek k Floydovi (viewtopic.php?f=36&t=716). Ja jsem se nahlasil sem, takze to uz menit nebudu, ale kdyby sis to rozmyslela a presunula to na jiny termin, mozna by se sebralo vic lidi (a ja bych asi taky vyrazil na ten gulas ;-) - bohuzel za mne je vikendove/prazdninove pouzitelny uz jen nedele 31.7., zbytek vikendu az do konce srpna uz mam komplet obsazene... :( )
Obrázok
Obrázok užívateľa
Orin
****
****
 
Príspevky: 238
Registrovaný: 18 Jan 2013, 13:35
Bydlisko: Blansko
Motorka: Honda NC 700X

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod Floyd » 19 Júl 2016, 15:24

Joj prepáč strašnedobravila, až teraz som postrehol, že sa nám prekrývajú termíny.
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod dobravila » 19 Júl 2016, 20:56

Halo kluci to vůbec nevadí někdo nejí guláše je třeba vegan nebo kozel ...

Účast není povinná ,nelze se trefit všem do slunečného dne .My jedem .Byla jsem si projet trasu a cesta je klikatá a fajne.Dorazily jsme do termálu,málo lidček u pokladny česky hovořící.Voda 36st./34/30 pestré stupně.

Jídlo od 8,-eu menu.

Orin jestli chceš na guláš nevaž se odvaž se . počítám se všema na poslední chvílu . TĚŠÍM SE
Dobráviladobromila
dobravila
**
**
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 01 Aug 2014, 21:41
Bydlisko: Břeclav-Poštorná
Motorka: Honda NC 750X

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod Orin » 20 Júl 2016, 10:58

Nene, kdyz jsem slibil ze dorazim tak dorazim (pokud se neco nestane, v tom priapde bych ale nedorazil ani na gulas ;-) Gulas taky urcite neni napsledy :-D

Orin
Obrázok
Obrázok užívateľa
Orin
****
****
 
Príspevky: 238
Registrovaný: 18 Jan 2013, 13:35
Bydlisko: Blansko
Motorka: Honda NC 700X

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod Orin » 29 Júl 2016, 17:37

Strasne se omlouvam, ale nakonec nedorazim (ani do Laa, ani na gulas), chytil jsem nekde (nejspis na uterni grilovacce) salmonelu, takze si asi umis predstavit jako to se mnou aktualne vypada (a nic prijemneho to neni) :-(
Obrázok
Obrázok užívateľa
Orin
****
****
 
Príspevky: 238
Registrovaný: 18 Jan 2013, 13:35
Bydlisko: Blansko
Motorka: Honda NC 700X

Re: RAKOUSKO do termálu Laa

Poslaťod dobravila » 29 Júl 2016, 19:27

Nevadí uzdrav se .Příště to dáme.

My každopádně jedeme bude krásný horký den .
Dobráviladobromila
dobravila
**
**
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 01 Aug 2014, 21:41
Bydlisko: Břeclav-Poštorná
Motorka: Honda NC 750X


Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia