Zimní loučení

Zimní loučení

Poslaťod jaryn67 » 11 Okt 2015, 17:05

Tak dneska,jelikož na výlet do Terchové nebylo nic nakloněno,jsme si dali s Mackem sraz u Toma doma.
Macek a Tom vrtali a kecali,jak je jejich zvykem a já jen smutně koukal.Potom jsme se rozhodli,že pojedeme k Hance na kafe,ale to by s náma nesměl být Macek.Už zase všechno změnil.Jako plus má to,že jsme se vlastně možná naposledy projeli a kafe dali pak.Já potom zazimoval motorku v práci a hodný Macek mě hodil domů.Akorát mě u toho chtěl třikrát zabít.Nechápu,jak někdo může jezdit jako spolujezdec a ještě se mu to líbí.Já už nemusím ani do holiča,bo mi hrůzou slezly vlasy.A ty co zůstaly,tak jsou šedivé.
Každopádně jsem doma a celý a dík klukům za příjemné odpoledne.
NA JAŘE ZDAR :like: :like:
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Zimní loučení

Poslaťod Luther » 11 Okt 2015, 19:32

Tak já doufám, že ještě přís´ští týden vyjedu hlásí po tom mírném sněžení ještě 8 °C takže ještě s panem Leo Vince musíme udělat trochu kraválu před zimou ;-)
Obrázok užívateľa
Luther
*****
*****
 
Príspevky: 421
Registrovaný: 17 Máj 2013, 18:05
Bydlisko: Návsí, CZ
Motorka: Honda NC 700S

Re: Zimní loučení

Poslaťod Macek » 11 Okt 2015, 20:13

..jak psal Jarouš.. nadupane odpoledne.. par momentek na mobil nacvakane, dodam až mě pusti dcera ku kompu.. Jarouš samozřejmě přehani, šak ho zname.. zaprve dojel pozdě a tež dojel s pavučinou v nadrži, což na vyjižďku neni nejlepši začatek ;) ..děkuju Tomovi za pomoc s vrtanim plexi na montaž deflektoru.. včas jsme zastavili Jardu s nabidkou pomoci, a to hned po hlášce "pusťte mě k tomu, šrubuju dobře, šrubuju rad.." a nechali jsme ho rači držet dveře a dech..
..cesta okolo komina probihala vcelku dobře, listi z cesty hned po dopadu odfoukl vjeter a bylo aj sucho.. na ÖMV jsme naplnili nadrže, Jarda trochu brblal ba až skuhral, že 130 je pro něj moc a že jestli se mu budem smat, že si sedne na motku obraceně a pojede zpatky.. tak jsme se s Tomem na sebe jukli, zavřeli helmy a byl klid.. ;)
..dali jsme zatačky, lesy jsou krasne, žluto hnědo podzimni, cesty relativně prázdné.. na Hrabyni jsme pokřtili teměř všechny vojenske exponáty (což dokladaji fotky) pak jsme to frkli k te Hance na kafčo a zakusek.. Jarouš si hned rozlil čaj samozřejmě.. taky si na Hrabyni stěžoval že je mu zima na kozy a ruky, tak jsme mu s Tomem doporučili si zapnout ty větraci pulmetrove otvory, co vedou od lokti až po bradavky.. je to otužilec, co vam budu lhát.. pobrblali jsme, posmáli se a v nejlepšim to zabalili dom.. na parkovišti jsme ještě s Jaroušem - baťužkem dali zkušebni kolco okolo Hanky.. Tomaš dokundamentoval.. z Poruby jsem ho pak měl za krkem až na Fifejdy (Ostravske čtvrti) jako baťoh stoji za levou bačkoru, bo se mi tam vzadu jaksi bulal.. a nevim esli to bylo tim že se blbě držel, nebo esli měl v tom rozletem čaju ruma, nebo měl strach z Evy, bo mu volala k Hance nějake vyhružky.. u něho člověk nikdy nevi.. posledni geg zrobil, když si nasadil kuklu ďurou dozadu, se slovy "nejsem na ni zvykly, je totiž z Lidla a je moc uzka.." no mame s Tomem zas hezky vytahanou branicu a natrhle koutky.. oba dva je mam ale moc rad, užil jsem si to kluci dneska a dik za fajny den..
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: Zimní loučení

Poslaťod jezdec74 » 11 Okt 2015, 21:29

Tak chlapi, taky moc děkuji za super nedělní odpoledne, počasí nám vyšlo, pěkně jsme se projeli a zábava jako vždy perfektní :like:
Pevně věřím, že nám ještě počasí umožní nějakou mini vyjížďku zrealizovat ;)
Napsáno zde bylo již mnoho, nebudu se tedy opakovat a už mi zbývá jen milá povinnost doplnit to alespoň fotkou na které je zachycen odjezd hlavní skupiny od Hanky .....

Obrázok
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Zimní loučení

Poslaťod jezdec74 » 11 Okt 2015, 21:46

Jo, ještě abych nezapomněl, tady je odkaz na vyjížďku z minulého týdne:
http://www.motovylety.xf.cz/201/5-ropa.htm
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Zimní loučení

Poslaťod Macek » 11 Okt 2015, 22:13

..pěkné, škoda mě.. ;)
a co tvoje momentky ze dneška chachare?.. :D
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: Zimní loučení

Poslaťod puccky1 » 12 Okt 2015, 05:21

Ty vole Macek ty si tahal skoro stupacky po asfalte sa necudujem ze sa Jaryn s tebou bal
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Zimní loučení

Poslaťod Richi » 12 Okt 2015, 06:01

...a to ešte zo zakrytými očami :lol:
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Zimní loučení

Poslaťod Pupi04 » 12 Okt 2015, 10:22

Tak já doufám, že to zimní loučení odložím alespoň na půlku listopadu. Zatím ještě do práce jezdím .. Mariánky jsou v kopcích (750-900 m.n.m.)
Včera bylo 3,5°C a dneska ráno -1°C. :)
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: Zimní loučení

Poslaťod Pavel » 12 Okt 2015, 10:48

Pupi a Tebe neboli kolena? Mě v nich skřipe od mladi. Jak furt jezdiš do práce v takých nadmořských vyškach tak se to projevi,
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: Zimní loučení

Poslaťod Pupi04 » 12 Okt 2015, 14:39

Bolí ... ale když bolí, to znamená, že žiju :lol:

.. člověk si zvykne i provaz, když na něm nevisíš moc dlouho :like:
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: Zimní loučení

Poslaťod Floyd » 13 Okt 2015, 00:24

jezdec74 píše:Tak chlapi, taky moc děkuji za super nedělní odpoledne, počasí nám vyšlo, pěkně jsme se projeli a zábava jako vždy perfektní :like:
Pevně věřím, že nám ještě počasí umožní nějakou mini vyjížďku zrealizovat ;)
Napsáno zde bylo již mnoho, nebudu se tedy opakovat a už mi zbývá jen milá povinnost doplnit to alespoň fotkou na které je zachycen odjezd hlavní skupiny od Hanky .....

Obrázok


No a prečo si mu jednu neprijebal ???
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: Zimní loučení

Poslaťod Macek » 13 Okt 2015, 08:08

..bo mi prijebal obě.. ;)
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná


Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia