Motovýstavy

Motovýstavy

Poslaťod radu » 13 Mar 2015, 22:29

toto sa nedalo prehliadnuť :twisted:
Prílohy
P3130089.JPG
Obrázok užívateľa
radu
******
******
 
Príspevky: 570
Registrovaný: 25 Okt 2013, 09:34
Bydlisko: Lučenec
Motorka: Honda NC 750X

Re: Motovýstavy

Poslaťod Puggy » 13 Mar 2015, 23:33

admin píše:Dnesna vystava Motocykel 2015 ma nalomila kua...mozno nastane zmena


Presne pred mesiacom som bol na výstave MCN London 2015.


Inak niečo úplne iné ako v tej vypatlanej Bratislave. Sadnúť si môžeš na čo chceš, nikto ťa nebuzeruje, ochota všetkých predajcov až "protivná a vtieravá", doslova sa ponúkajú. To je biznis, nie ako tu, zaplatíš im vysoký rabat a potom serú na teba. Doslova ako v inom svete. Bolo tam vystavených všetkých 9 Rossiho majstrovských strojov od 125 po Moto GP, vystriedali sa tam snáď všetci jazdci z prvej desiatky Moto GP, skrátka úroveň. U predajcov mi to pripadalo, že obetujú z každej "motky" jeden kus a nech si s tým návštevníci robia čo chcú. Nemotali sa tam vôbec rodiny, ktoré si vyšli v sobotu na klobásku alebo sendvič, boli tam väčšinou ľudia, ktorých motorky bavia a zaujímajú.
Ale ráno predsa len na tú Inchebu skočím :D. V Londýne ma zaujala tá moto na ktorej sedím, suprový posed (pre staršieho pána ;) )
Prílohy
IMG_7817.JPG
IMG_7817.JPG (37.19 KiB) Zobrazené 334 krát
IMG_7756.JPG
IMG_7756.JPG (34.6 KiB) Zobrazené 334 krát
IMG_7843.JPG
IMG_7843.JPG (41.37 KiB) Zobrazené 334 krát
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1158
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Motovýstavy

Poslaťod Richi » 14 Mar 2015, 00:01

radu píše:chystáte aj niečo kupovať? príslušenstvo a pod.....


Nechcel som nic ale dopadlo to inak :)
Bol tam nejaky cesky vyrobca termopradla, mal dobre ceny a este som ho ukecal na vystavnu zlavu
Vrch za 35, spodok za 28 spolu za 50,-
...no nekup to... :D

A este motul na retaz za 8 ale to je asi bezna cena
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod Richi » 14 Mar 2015, 00:06

radu píše:toto sa nedalo prehliadnuť :twisted:


Ked som siel okolo prave ju sef zjazdil nech tam stale nesedi, nech sa trocha prejde a nech tam pusi sadnut aj chlapov
...ale rozhodne zaujala (najma svojou anorexiou) :D
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod puccky1 » 14 Mar 2015, 07:42

admin píše:Dnesna vystava Motocykel 2015 ma nalomila kua...mozno nastane zmena

Janci chces mat na starosti dalsie forum?
Ved uz teraz nas tu nestihas mazat a upozornovat
Inak mne sa ten novy strom vobec nepaci a hlavne ten zobak ako sa predlzuje o par rokov to uz bude trcat uplne pred motorkou ako oje na vlecke
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4328
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Motovýstavy

Poslaťod yenkie » 14 Mar 2015, 08:06

Ja viem, chces mi to znechutit :lol:
Kua ale ja som sa zamiloval...ked sa mi podari predat tu moju tak je rozhodnute :lol:
Len tolko prachov som do nej teraz nalial, padaky, stojan, atd...to jedine ma odradza


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod Supi » 14 Mar 2015, 10:20

radu píše:Ja som chcel na výstave pozrieť :
pneu - nikto nevystavoval
kufre - NORCOBIKES - ochota na bode mrazu :?: ten čo som si vybral bol zavesený, mám si ho pozrieť z diaľky, lebo dolu ho nebudú dávať a objednať si mám u nich cez internet, žiadna zľava na výstave nebude...keď som si chcel vyskúšať ruksak = tam je zavesený, čo na tom chcem skúšať, normálny ruksak.....bohatsvo :?: kde to sme?
.



presne ako minuly rok. A to som tam bol este v case pre novinarov. Bolo tam len par ludi, vsetci predajcovia sa snazili... ved jeden nikdy nevie, ci pisem pre niekoho a nahdou ich opisem v zlom svetle :D Len Norcobikes, ked som chcel pozret jeden kufor mi povedali to iste co tebe - dolu ho nedaju. Sef zakazal. :roll:
Ale tento rok tam bol taky mlady chalan, ktory bol celkom ochotny.

Ja som bol na vystave vcera vecer. Stihol som prist az na 17:30, tak som toho az tak vela nestihol. Motorky som si skoro vobec nepozrel, isiel som po doplnkoch. Kupil som si DVD Enduro skola od Milana Holeho, DVD Enduroskola tiez od Holeho ako sa pripravit na dlhsi vylet a DVD Tipy a trenink pre bezpecnu jazdu od Mirka Liseho. Cely nateseny som dobehol domov a zistil, ze mi nefunguje DVD mechanika. Uz si ani nepamatam, kedy som ju naposledy pouzil, tak som ani nevedel, ze skapala :(

Potom som este okrem ineho pozeral GPS zabezpecenie motorky. Garmin tam predaval Spot Trace: https://www.youtube.com/watch?v=UJbCqFewves
Funguje na satelitnom prenose GPS suradnic, takze nemusite mat GSM signal. Pokrytie to ma prakticky celosvetove bez obmedzenia.
Vyhody Spot Trace:
- spominane pokrytie
- je to naozaj male, schovate to kdekolvek
- na baterku to vydrzi minimalne mesiac, dva
- ma to pohybove cidlo = ked sa s motorkou nehybe, je to vypnute a nemina zbytocne energiu
- da sa napojit aj na baterku motorky
- zevraj na to nefunguju GSM rusicky

Nevyhody: ...vacsinu z nich vam predajca nepovie, ale docital som sa na zahranicnych forach
- cena zariadenia je 125 EUR (u SK predajcu, v USA 99 USD), rocny poplatok 120 EUR. Bez tohto rocneho poplatku to nefunguje
- neda sa to nastavovat na dialku, treba ho pripojit na PC ....nastavovat intervaly v akych to ma hlasit polohu. Nie je to "real time" tracker. Polohu hlasi v 5-60min intervaloch
- signal satelitov chyta omnoho tazsie ako GPS trackery mobilnu siet. Takze z garaze vam nebude nic posielat. Tu je vsak otazne, ci sa v garazi chyti GPS.
- GSM trackery ked su v garazi, kde nemaju GPS signal, tak poslu aspon pribliznu polohu podla GPS stanic na ktore sa vedia pripojit
- da sa lahko odhalit RF detektorom. Na zahr. fore som cital ako si Spot Tracer dal jeden chlap na svoju 230tisicovu lod a citil sa istejsie. Jeden den mu lod ukradli a Spot Tracker nic nevysielal. Policajti mu povedali, ze taketo zariadenia sa daju lahko najst RF detektormi (ktore si z ciny kupite za par EUR). Takze zlodeji Spot Tracer nasli, vyhodili a pekne s lodou odisli
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod Macek » 14 Mar 2015, 13:51

..chlapci jak tak koukám, tak z výstavy jsem snad dojel spokojený jen ja.. ;)
..oseděl jsem si co se mi líbilo, pár věcí ozkoušel, např nová helma od LS2 co má překlopný předbradnik o 180' je sice krásná, ale je ten předbradnik tak tenky že se dá rukou prohnout, takže asi moc při pádu nepomůže a o profukování a hluku ani nemluvim.. nové Trilobity džíny pro rok 2015 které jsou v propagaci od loňských vánoc (s nepromokavou membranou) prodejci neznaji a nikdy o nich neslyšeli.. takže ani cenu nevim. vyzkoušel jsem si další helmy na kokos a snad to pomůže při výběru nové.. vyfotil jsem si krásné motorky, hezké baby, a taky jsme si to s Jájou užili coby rodinny vylet bez ratolesti.. fotky zrovna zpracovávám, dam tu pak odkaz, abyste mohli okouknout Pražskou vystavu..
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod martas1 » 14 Mar 2015, 19:31

Já jsem odjížděl se smíšenými pocity , já byl spokojen , jel jsem s cílem koupit přítelkyni oblečení a novou helmu ,ona místo myšlenek na svou bezpečnost myslela na to , jak v tom bude vypadat ! Tak jsem to vzdal ! :?
Obrázok užívateľa
martas1
****
****
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 04 Jan 2015, 15:55
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod jaryn67 » 14 Mar 2015, 19:44

Ty ženské jsou snad všechny stejné. :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod martas1 » 14 Mar 2015, 20:55

To asi jo ! :like:
Obrázok užívateľa
martas1
****
****
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 04 Jan 2015, 15:55
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod Macek » 16 Mar 2015, 22:48

..Motosalon Letňany 2015..
jméno kymco heslo klub
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod jaryn67 » 16 Mar 2015, 22:55

Asi je něco špatně,nechce se to otevřít.
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod Macek » 16 Mar 2015, 23:29

..zkus to eště raz.. zkusil jsem to aktualizovat.. :like:
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: Motovýstavy

Poslaťod jaryn67 » 17 Mar 2015, 11:00

No proto :lol: :lol:
Super fotky :like: To se ti to fotí ty kočky,když máš objektiv jak kráva.
Si myslí,že jsi od nějakého časopisu nebo co.Se divím,že se aj nesvlíkaly :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia