Štramberk - pivo a káva

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod Pupi04 » 15 Sep 2014, 10:29

jezdec74 píše:Pupi, jsem rád, že se Ti s námi líbilo a doufám, že budeš pravidelným účastníkem těchto akcí.
Určitě můžu za všechny prohlásit, že velice rádi Tvou paní poznáme a ať ten slib, že přijede bere už jako závazek vůči všem NC členům :lol:
Taky ji pozdravuj.


Za pozdrav děkuje :) a slib dodržíme :like: . Ještě jednou díky
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod jaryn67 » 15 Sep 2014, 10:36

Pupi04 píše::like: Ahojte všem .... včera jsem to nějak nestíhal s přihlášením na NET. Dneska jsem doma povídal, ukazoval foto, povídal a .. přeháněl. Domů jsem dojel za deště. Od Plzně pršelo.
Tome (a všem ostatním) moc děkuju za super víkend a přijetí. Manželka podle vyprávění řekla, že musíte být správná parta a proto prý na dalším srazu nebude chybět, všechny zdraví :)

Ještě jednou všem velké díky

.. a jen malý dodatek: do příštího srazu mám zajistit jedno černé triko pro paní velikost M a dvě kšiltovky (abychom prý zapadli :lol: )

Tak i já(a snad nejen já)věříme,že chybět nebude.Když jich bude víc,máme více prostoru pro sebe se rozvíjet a ony si aspoň hezky poklábosí.
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod jaryn67 » 15 Sep 2014, 10:40

K té noční anabázi:
Jenom jestli tam Ti chalani nahoře někoho nemučili,neboť to nebyl jen řev,ale i vzdychání,mručení a vvzlykání.Do toho ještě trochu smíchu.Já byl teda ohleduplnější,co se týká toho zabíjení.Já je jen vábil zvukem a pleskal.Ale možná,že na Slovensku mají zvyky jiné,fakt nevím.
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod puccky1 » 15 Sep 2014, 12:51

jezdec74 píše:Tak puccky, ještě jsi asi někde na cestě a nemáš wi-fi, když nic nepíšeš, či :lol: :lol:

Tak veru na ceste a bez wifi ale uz som na slnecnom Slovensku a zhavim mobilne data na Jankovom Vrsku doteraz som vsetko absolvoval suchy tak dufamze to tak aj ostane dakujem aj ja za pekny vylet a na ostatne prispevky budem reagovat neskor ved len sem kym som sa dostal v tejto teme tak presla pol hodina tak Tome dalsie pismenkovanie bude pri dalsej prestavke
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4332
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod Richi » 15 Sep 2014, 13:29

Supi píše:
Richi, Pezinska baba bola zo strany Pezinka na 90% sucha, tak som si ju 2x prebehol. Potom, ked som uz odchadzal, sa dovalil dazd ako opisuje Georgoo - akoby na teba liali kyble vody. To som bol uz ale v podstate doma, tak mi to vobec nevadilo. :D


Po navrate na Slovensko sme konecne nasli suche cesty. A nad Malackami bola v oblakoch taka diera, ze sme si aj slnka uzili. Smerom na babu zasa zacalo prsat tak som sa od Supiho oddeli, otocil sa a pod dierou v oblakoch som sa este 2h vozil po zahori a nabehal cca 150km.
Kyble vody zacali padat 2 minuty po zaparkovani. Z garaze som pozeral von ze pred cim som to tesne usiel. Ked som sa dokochal prietrzou reku sa idem prezliect a ze kde mam tasku. Pred garazou. Na dazdi. Plnu vody. Vylozil som ju tam z motorky a pozabudol na nu... :(
Este teraz doma susim veci
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2945
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod puccky1 » 15 Sep 2014, 16:09

No tak uz mam moto vylet za sebou doma srkam kavu a suchucky a som sa rozhodol ze teraz ju uz mozem umyt a ak niekto zmokol tak si nemal pred vyletom moto umyvat mne to zabralo
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4332
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod jezdec74 » 15 Sep 2014, 16:12

puccky1 píše:No tak uz mam moto vylet za sebou doma srkam kavu a suchucky a som sa rozhodol ze teraz ju uz mozem umyt a ak niekto zmokol tak si nemal pred vyletom moto umyvat mne to zabralo


Vítej zpět na fóru, jaká byla cesta ?
Už Tě tu nahradil v příspěvcích Jarda. On chce mermomocí bronzovou medaili :lol:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod jaryn67 » 15 Sep 2014, 16:21

puccky,si myslíš,že naše rady ohledně nemytí motorky jsou jen mlácení slámy?My umíme vždy dobře kamarádům poradit.jenom by mně zajímalo,čím ji budeš teď umývat,jelikož u mojí nepomohla voda a hadr,to se mi ještě nestalo.tentokrát padne snad i nějaký saponát.
A JEN TAK NA OKRAJ PRO FOTOGRAFY - KDE JSOU FOTEČKY,JEDINÝ MACEK JE OMLUVEN,má toho tolik,že nestíhá a sám se kál.
Tak šup šup,nepsat blbosti,vytáhnout karty,filmy atd. a nahrávat na servry.Potřebuju aspoň jednu z toho Vítkova.
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod puccky1 » 15 Sep 2014, 16:21

Vidim ze zahalam cesta bola dobra sama obchadzka v tych Cechach no hroza tolko senaforov kade tade som uz davno nevidel ale slo sa dobre rano bolo 13 stupnov a na Slovensku 20+ skoro som sa uvaril ale inak v pohode
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4332
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod jezdec74 » 15 Sep 2014, 16:25

jaryn67 píše:puccky,si myslíš,že naše rady ohledně nemytí motorky jsou jen mlácení slámy?My umíme vždy dobře kamarádům poradit.jenom by mně zajímalo,čím ji budeš teď umývat,jelikož u mojí nepomohla voda a hadr,to se mi ještě nestalo.tentokrát padne snad i nějaký saponát.
A JEN TAK NA OKRAJ PRO FOTOGRAFY - KDE JSOU FOTEČKY,JEDINÝ MACEK JE OMLUVEN,má toho tolik,že nestíhá a sám se kál.
Tak šup šup,nepsat blbosti,vytáhnout karty,filmy atd. a nahrávat na servry.Potřebuju aspoň jednu z toho Vítkova.


A proč zrovna z Vítkova ?
Prílohy
Vítkov.jpg
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod jaryn67 » 15 Sep 2014, 16:26

Protože mi nikdo v tom paneláku neotevřel a já potřebuju důkaz,že jsme tam byli.jenom nevím,jestli to vůbec někdo fotil.
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod jezdec74 » 15 Sep 2014, 16:28

Já přímo z Vítkova fotku nemám.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod puccky1 » 15 Sep 2014, 16:34

Kurna stale prispievate a ja to nemozem docitat chcem ist este von sa pomajkat s moto troska si ju osetrit a stale pribudaju nove prispevky ved takto sa k nej dnes ani nedostanem !!!
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4332
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod jaryn67 » 15 Sep 2014, 16:34

To jako že tam pojedeme všichni znova,to nééé!!!A nebo vlastně proč ne!!!
Obrázok užívateľa
jaryn67
********
********
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: 24 Jún 2014, 13:51
Motorka: Iná

Re: Štramberk - pivo a káva

Poslaťod Puggy » 15 Sep 2014, 16:35

puccky1 píše:Kurna stale prispievate a ja to nemozem docitat chcem ist este von sa pomajkat s moto troska si ju osetrit a stale pribudaju nove prispevky ved takto sa k nej dnes ani nedostanem !!!


puccky1, doveziem ti aj moju a môžeš sa "mojkať" do rána :lol:
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1158
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

PredchádzajúciĎalší

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Facebook [Bot] a 2 hostia