Moja moto

Re: Moja moto

Poslaťod puccky1 » 20 Feb 2013, 22:02

No dnes som sa zastavil v Honde v BB a skoro som padol na prdel ked som zbadal "X" v striebornej farbe.
Co sa tyka fotografii to sa neda vobec porovnavat realne ta strieborna vyzera perfektne a hned som sa do nej zamiloval.
S predajcom som hned zacal dohadovat ako vymenit farbu aby som necakal pol roka na moto a hla po 10 minutovom telefonate
dobra sprava v BA na sklade jednu taku maju a ak nechcem cakat do bohvie kedy na ciernu tak tu striebornu mozem mat za par dni doma.
No co dodat volba bola jasna chcem striebornu a hned ziadne neiste cakanie ci pride o mesiac,dva mesiace pripadne aj pol roka. :D
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod yenkie » 20 Feb 2013, 22:21

Nechcem dráždiť ostatných, ale dobrá voľba chlape. Tiež som videl všetky farby na živo, a šedá vyhrala. A to som pôvodne riešil čiernu.

V piatok prášim do Brna pre kufre, nosiče a plexi ...
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Moja moto

Poslaťod dizzy » 21 Feb 2013, 20:29

puccky, ideš po tú "X" do BA, či ako ?
dizzy
***
***
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 07 Feb 2013, 21:47
Bydlisko: Banská Bystrica + Košice
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod puccky1 » 21 Feb 2013, 20:38

dizzy nie pride do BB a namontuju este padak a zadny blatnik od givi a ostatne doplnky budem riesit potom ak este niake peniasky ostanu :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod dizzy » 21 Feb 2013, 21:14

puccky super, takže gratulujem :) a moto je aj s ABS ?
dizzy
***
***
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 07 Feb 2013, 21:47
Bydlisko: Banská Bystrica + Košice
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod puccky1 » 21 Feb 2013, 21:16

inac chlapi nechcem rypat je to kazdeho osobna vec ale nebolo by od veci si vyplnit v profile bydlisko alebo aspon kraj v ktorom byvate
pre lepsiu orientaciu clenov pripadne stretnutia atd. :roll:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod dizzy » 21 Feb 2013, 21:26

nastavenie bydliska splnené :-)
dizzy
***
***
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 07 Feb 2013, 21:47
Bydlisko: Banská Bystrica + Košice
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod puccky1 » 21 Feb 2013, 21:33

nie dizzy na ABS uz akosi neostalo kedze teraz v marci idem vyplatit poslednu splatku na auto co jest 4500 € :(
motorku si uz kupujem par rokov systemom ze o rok uz urcite prejde rok a zas to iste o rok uz ozaj urcite
a zas presiel rok a uz mam toho dost peniaze uz zas nemam staru moto som nechcel tak som zobral uver a budem platit dalej
kedze auto uz doplatim mozem dalej platit moto :)
par rokov som nejazdil a este k tomu presedlavam z blata na cestu musel som si kupit aj komplet oblecenie prilbu boty atd.
musel som urobit nejake kompromisi a patri medzi ne aj ABS a ako tak pozeram na stav uctu tak ostatne doplnky budu musiet pockat tiez
vratane kufrov co som chcel od momula :(
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod puccky1 » 21 Feb 2013, 21:40

juj dizzy keby boli vsetci taky sikovny ako ty :lol:
PS : nie je to povinneeeeeee !!!!!!
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod yenkie » 23 Feb 2013, 16:34

Tak a je to doma. Všetko je od GIVI. Len pre info keby niekto chcel:

1x nosič top case 1111FZ
1x platňaa KM5
1x kufor TRK 52
1x opierka pro kufor TRK52 E133
1x nosič bočných kufrov PL1111
2x kufor TRK33
1x plexi D1111st

Kúpené v motocyklovedily.cz, ceny si pozrite tam. Namontujem to keď bude teplejšie, teraz mám v garáži kosu.

IMG_0008.JPG

IMG_0012.JPG
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Moja moto

Poslaťod LOCKE » 24 Feb 2013, 22:35

Ahojte, nc700x som kupoval v maji 2012, cakal som na nu 5 tyzdnov, najazdil som 8000km a som uplne spokojny. Topcase mam givi 52 trecker, spolu s kufrom v predu som nemal problem nabalit sa aj na dlhsie vylety. Je pravda ze ked som isiel pod stan dobalil som stan a spacak do pytla a pripol na sedadlo spolujazdca. Malo to vsak nevyhodu, na pumpe som to musel vzdy odopnut. Jazdil som sam, s ladvinkou som daval iba jednodnovky. Ale mam v plane aj viacdnove vylety vo dvojici , tak tento rok dokupim aj bocne kufre, odporucam pozriet www.norcobikes.sk v Prievidzi, tam som kupoval aj topcase a boli bezkonkurencne najlacnejsi. Pod stromcek som si dal kryty ruk acerbis a drziak na mobil, este chcem namontovat 12v zasuvku, a prave som objednal vyhrievane navleky na rukovete, reklamuju ich na motoride. Zmrznute ruky boli asi najhorsi problem pocas jazd, hlavne na jesen pocas vecernych navratov z vyjazdu, a na jar pocitam uz nebudem mat podobny problem. A este planujem intercom, uz som mal totiz tu cest s mikrospankom spolujazdca, a dost som sa zlakol , bol to moj 13 rocny syn a takmer som ho stratil za jazdy,takze udrziavat pozornost kecanim o okolitej krajine je asi jedina moznost. Dufam ze sa stretneme na cestach, prajem vela stastnych km.
LOCKE
*
*
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 21 Jan 2013, 17:44
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod otik » 25 Feb 2013, 12:47

LOCKE, kde budeš montovat zásuvku a jake a kde sis objednal vyhrievane navleky na rukovete? Pošli prosím odkaz
Dík
otik
***
***
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 13 Jan 2013, 17:47
Bydlisko: Jeseník
Motorka: Honda NC 750X

Re: Moja moto

Poslaťod yenkie » 02 Mar 2013, 18:36

Dnes najazdených prvých 100 km. Jazdené s polovičkou za chrbtom. Prvé pocity, moto super, splnilo to moje očakávania. Čo som si všimol, je lepšie pod 3 tis. otáčiek nejazdiť, hlavne na 6-ke pod 100 km/h sa motor trase. Aj v obci 50-60 km/h som postupným skúmaním došiel na to, že je lepšie na 3-ke pri vyšších otáčkach nad 3 tis. ako to mordovať na 4-ke. Teda aspoň mne sa tak zdalo. Možno to súvisí s tým, že sme jazdili dvaja. Ja viem, asi som neobjavil ameriku, ale no čo už :)
Ale inak ako píšem, super.
yenkie
*****
*****
 
Príspevky: 466
Registrovaný: 10 Jan 2013, 15:29
Motorka: Iná

Re: Moja moto

Poslaťod puccky1 » 02 Mar 2013, 19:04

Aj ja uz len tak slintam v pondelok idem volat do Hondy lebo za dva tyzdne by som tu moju moto z BA do BB aj peso dotlacil .
Maju zavolat ked ju budu mat v BB ale nejak sa mi to nezda zas sa to natahuje a slnko uz laka :)
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Moja moto

Poslaťod ivano » 03 Mar 2013, 18:51

Zdravím všechny majitele řady NC
a jsem rád za toto forum a přihlásil se, ikdyž ji ještě nevlastním, vím, že ji chci a bude co nejdříve doma :) . Ono hodnocení NC odborného tisku je jiné, jak od majitelů...Byl jsem v Honda Brně a ptal se po ní, jestli bude s nějakým balíčkem ( stojan, rám, kufry aj) a bylo mi řečeno, že nic takového nebude, protože se prodává sama a i v ČR nejsou a musí se čekat ( loni v Itálii nejprodávanější motka). tak mi nezbude, než si ji dovést z venku, tak jako každou svou motku, na které se povozím a prodám. Co ale vím, NC si už nechám. Když jsem viděl poprvé ten samotný motor, nebylo jasný do jakého rámu to nasadí..... a povedlo se, aspoň u mě. Mám doma Aprilii Pegaso Stradu, koupenou novou v D v r. 2008, nyní má najeto 27.000km a dobře se na ní sedí, protože mám v háji záda. Jak ji prodám, hned bude doma NC X a proto jsem rád za rady a informace zde. Vlastně už mám na NC X hlavní stojan :D a kdyby někdo chtěl, tak mám ještě čtyři. A kdyby jste někdo něco v Česku potřebovali, tak není problém, mám hodně známích i v moto obchodech.
Jezdím s dodávkou a na Slovensku jsem často , TN, BA. A pojedeme do Blavy v sobotu na motosalon, protože jsem na to slyšel samou chválu , a na Prahu , která je nyní, hodně lidí nadává.
I nějakému srazu NC se nebráním..... Letos chci projet Slovinsko, mám tam hodně známích a vím, že na Ncéčku to bude to pravé :lol:
Zdraví Vás Ivano Ivan Krejčí ivan.krejci@seznam.cz +420 603 965 986
ivano
**
**
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 03 Mar 2013, 17:26
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše motocykle

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia