Nc700x abs cervena

Re: Nc700x abs cervena

Poslaťod THeBaNDiT » 06 Apr 2014, 18:50

aky si vysoky? Si s touto kombinaciou spokojny? :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: Nc700x abs cervena

Poslaťod puccky1 » 06 Apr 2014, 19:01

Alesko nepanikar ja tu skrutku tam nemam od nova a este mi neodpadol behom 21 000 km takze asi to montuju iba na jednu skrutku alebo ma tam niekto z vas dve?

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Nc700x abs cervena

Poslaťod Alesko » 06 Apr 2014, 19:05

Som vysoky 174cm. S original plexi som bol maximalne spokojny. Vela ludi pisalo ze ako na nich fuka,ze sa to neda vydrzat. No na mna az tak nefukalo ,ale malo to jednu nevyhodu musky muchy na prilbe . Ako som vysiel s domu hned prilba cela od musiek,ani som poriadne nevidel. Tak som objednal plexi od Givi, prekvapeny som zostal pri prvej jazde.Vzduch mi zacal velmi neprijemne narazat do vrchnej casti prilby ,a zacalo aj neprijemne hucat turbolencie riadne.Mal som chut dat to dolu a dat povodne od Hondy. Ako som namontoval pridavny deflektor od MRa znacne prijemne zlepsenia. Turbolencie zmyzli a a prilba skoro bez musiek, neviem si to vysvetlit ale tie male potvory vsetky prilepene na tom deflektore. Tak to zhrniem nechcem nikomu radit ci kupit alebo nekupit, nech sa rozhodne kazdy sam. A este napisem aj s touto kombinaciou fuka , ved je to jazda na motorke, nie v aute.
Obrázok užívateľa
Alesko
*****
*****
 
Príspevky: 353
Registrovaný: 17 Feb 2013, 19:17
Bydlisko: Liptovsky Mikulas
Motorka: Honda NC 700X

Re: Nc700x abs cervena

Poslaťod THeBaNDiT » 06 Apr 2014, 19:19

dakujem za odpoved... :) Ja mam 189cm a zatial seriove plexi. Pozeral som rozne varianty vacsich plexi + pripadne aj deflektor, no zatial ostavam pri tom povodnom malom... :) Len som si ho musel dat do nizsej polohy, pretoze v tej vyssej som chytal velke narazy vetra na prilbu. V tej nizsej je to taky plynuly napor, to je viacmenej v pohode... Na hrud mi nejako zasadne nefuka/netlaci, takze nateraz spokojnost. :)

Prechadzam z maxika, kde som mal obrovske plexi a vyborne krytie pred vetrom a dazdom, o to vacsi skok to pre mna je, no aj o tom je takato motorka, rozhodne sa nestazujem. :)

Ospravedlnujem sa za male OT z mojej strany. :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: Nc700x abs cervena

Poslaťod puccky1 » 06 Apr 2014, 19:46

Tak aj ja trocha OT :-D ja som s tym origo plexi nedokazal jazdit islo dole zhruba po 500 km a to bolo pre mna vykupenie lebo to ako mi hucalo v hlave sa ani neda opisat. Bez plexi som najazdil dalsich 500 km az do prvej garancky a v pohode nemal som pocit ze na mna fuka . Potom som nahodil plexi od Givi a nastal povodny problem a to hucanie v hlave skoro ma piclo :-D ale nakoniec som to vyriesil podlozkami pod vrchne skrutky aby sa plexi trocha viac nahlo dopredu a uz to bolo v pohode len tie musky nepodarene stale na prilbe :-D tak som nakoniec este dokupil aj deflektor od palciaka. Moja vyska je 170 ale moja postava je taka zvlastna dlhe telo a kratke nohy tak asi preto som mal stale problem s plexi. Kamos je o 3 centimetre vyssi a dociahne normalne chodidlama na zem ja len horko tazko na spickach :-D

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Nc700x abs cervena

Poslaťod jezdec74 » 07 Apr 2014, 18:53

Mám 100% stejnou zkušenost jako Alesko.
Já mám 187cm, s origo plexi to celkem šlo, ale foukalo mi na horní část hrudníku, proto jsem jej nahradil vyšším Givi, což bylo lepší, ale vznikly nepříjemné turbolence :o , které byly dost nepříjemné. Tak jsem se rozhodl zainvestovat ještě do deflektoru a turbolence jsou pryč a tak jak se zde již psalo, mušky zůstávají na tom deflektoru.
Foukání úplně nepřestalo, ale není to skůtr a tak jsem spokojen :)
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na Vaše motocykle

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia