Výfuk mení farbu

Re: Výfuk mení farbu

Poslaťod THeBaNDiT » 10 Jan 2016, 14:46

Pito píše:Pozri iba bazos kolko veci sa predava z ciny s velkou prirazkou a vsetko je zrazu certifikovane, lebo tam je sranda certifikacia CE, ISO a neviem co este popisu...
Kedysi dávnejšie som čítal, že CE na čínskych výrobkoch síce vyzerá ako CE na kvalitných orig. výrobkoch certifikovaných, no na čínskych to znamená China Export :D a je iba obrovská "náhoda", že tie značky CE vyzerajú úplne rovnako... :D 8-)

EDIT: doplnené úvodzovky okolo slova náhoda :-)
Naposledy upravil THeBaNDiT dňa 10 Jan 2016, 16:29, celkovo upravené 1
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: Výfuk mení farbu

Poslaťod Pito » 10 Jan 2016, 15:02

Presne toto som mal aj ja v hlave, len som to uz nenapisal. Dokonca sa to dalo pred casom este rozoznat kedze origo CE by mali mat tvar ako dve OO a tym padom aj vacsie medzery od seba. Ale cinan je mudry, ide s dobou, tak si aj oni tu medzeru tam dali :lol:

Tak je to aj s hodinkami rolex, posielanim ako dar a podobne"finty".

Sranda je, ze ked si clovek isty certifikat chce stiahnut, alebo v podstate iba do neho nahliadnut, maju to zablokovane a je chraneny proti kopirovaniu zo stranky. Zeby nahoda? nemyslim si :D hajzli iluminatsky :lol:
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Výfuk mení farbu

Poslaťod Max11 » 10 Jan 2016, 15:55

Najvtipnejšie je, že "odborníci" na colnici v drtivej väčšine prípadov akceptujú aj tú značku China Export :) Len zopár krát sa mi stalo, že si vyžiadali kópiu certifikátu. A s tými certifikátmi to je tiež také všelijaké ... zvyčajne majú výrobcovia certifikát z tak všeobecným názvom produktu, že to sedí minimálne na polovicu všetkých produktov, ktoré výrobca ponúka :D A neboja sa ani okatých úprav ala Photoshop :)

Ale hlavne že ujovia colníci buzerujú podnikateľov, čo dovážajú z Ázie s inými byrokratickými blbosťami.
Max11
***
***
 
Príspevky: 98
Registrovaný: 02 Aug 2015, 17:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700X

Re: Výfuk mení farbu

Poslaťod Pito » 10 Jan 2016, 17:33

Nasi "odbornici" tiez vedia urcit fejk akurat rolexam, adidasu a nike... Vsetko ostatne je pre nich spanielska dedina, vid napr vyfuky akrap :lol:

Fotošop pre panov so sikmymi ocama je davno zmaknuta vec. Najlepsie ak objednavas noname hodinky (na obrazku), nas cinsky kamarat to posle ako rolex a teta na colnici ma darcek pre muza. Ty sa iba mozes divit, preco Ti hodinky za 3.59 neprisli a colnicka teta spravi radost muzovi a obaja su stastni :lol:
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Predchádzajúci

Späť na Vaše motocykle

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia