STK

Re: STK

Poslaťod Effin » 26 Mar 2018, 17:12

Puggy píše:[quote="Effin"]Značku šlohnou a dostanu novou včetně té nálepky pokud to nahlásim na policii a neplatím nic
Nechápu že třeba dálniční známku na Slovensku zruší a vše je kontrolováno systémem kamer což je super a konečně se nebudou krást celé čelní okna a pak přijde blbec který nařídí tam lepit kartu STK do které je každému a jediného koho to má zajímat je policie a stát


Effin, s tým neplatením to asi v ČR nebude také jednoduché ako si myslíš: https://zpravy.idnes.cz/z-aut-stale-miz ... _krimi_cen[/quote]

Jo máš pravdu že SPZ se kradou a to hlavně na nelegální činost,ale určitě ne protože je na ní známka STK a ta se fakt blbě sundavá bez poškození plus je k ničemu jí lepit na jinou SPZ a čekat brzké odhalení kamerou policie.Jediné co člověk může udělat tak je jí přišroubovat natvrdo a doufat že zloděj ukradne jinou která je pouze nasazena v rámečku
Cena nového malého a velkého techničáku při odcizení stojí 100 Kč a musí to být s protokolem od policie.
Effin
***
***
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 31 Júl 2015, 21:06
Motorka: Honda NC 750X

Re: STK

Poslaťod Puggy » 26 Mar 2018, 21:04

Tak to tam v Čechách máte super, u nás sa za novú značku po krádeži platí 16,5o EUR (aj keď máš reláciu od policajtov) :x
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: STK

Poslaťod THeBaNDiT » 26 Mar 2018, 21:54

Ruidos píše:Určite na STK si povedz že si nálepku nalepis sám. Veď si za to platíš. A daj si kde uznáš za vhodne. Daj zajtra foto a info. Držím palec.
Tak STK je za nami, všetko bezproblémovo, ako ináč... Nálepku som nechal nalepiť na zadnú vidlicu za ľavú stupačku spolujazdca. Nekričí tam a zároveň je solídne cbránená... :like:
Prílohy
20180326_125729~01.jpg
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: STK

Poslaťod PePPe » 10 Jan 2021, 18:26

Ahojte, na jar ma caka TK.
Mate niekto cerstvu skusenost s doplnkami moto na STK?
Ktore veci prejdu/ neprejdu, ci k niecomu vyzaduju certifikaty...

- kryt motora (Ironskill, SW motech)
- padaky
- Kryty ruk (Barkbusters/ SW motech)
- Oxford vyhrievane rukovate (este nemam nahodene, snad s tym nikto nemal problem)
- Plexi + deflektor (Puig, Givi/ Kappa)
- zadny blatnicek
- hlavny stojan (toto snad nikto neriesi..)

Ako ste to riesili, davali ste niektore veci dole, alebo isli so vsetkym?
PePPe
**
**
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 19 Feb 2015, 22:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750X

Re: STK

Poslaťod puccky1 » 10 Jan 2021, 19:16

Mna caka stk na konci februara.
Doteraz som nedaval nic dole.
Certifikat prakticky nemam k nicomu vsetko som namontoval a papiere zahodil.
Jedinne ecko malo vyrazene asi len plexi ale aj to uz nevidno lebo najprv boli na nom nalepky a potom ked som ho zlomil zreparoval som ho laminatom a potom dal nalepit slovensky znak cize uz ziadne e neexistuje.
Mam sice cisto nove doma ale nejdem ho menit.
Padak asi nema vyrazene e a kryty ruk a motora asi tiez nie.
O kufroch ani nehovorim home made Momul ktore ma kazda druha turisticka motorka na slovensku
Kazdopadne kedze uz v noci nejazdim a cez den uz len obcasne tak cez vianoce som vyhodil xenon a vratil som H4 a tak isto isla prec led parkovacka.
Takze svetla su origo pridavne som zhodil dole a ostali len ostatne doplnky tak sa necham prekvapit ako dopadnem.
Gumy su funglac nove a pri tej prilezitosti som zistil ze sa mi zadrelo prasa a kotuc ostal dost zodraty ma menej ako 4 mm.
Prasa som horko tazko rozbehal ale kedze uz nemam kde zabehnut novy kotuc tak som ho zatial nemenil uvidim ako dopadnem na stk.

Kolega doviezol z vonka moto a bola komplet po velkom servise vratane brzd a nepresiel stk lebo motorka nebrzdila darmo sa vadil ze je vsetko nove vyprevadili ho ze ma najorv zabehnut brzdy a potom prist nikoho nezaujimalo ze moto nema znacky ani stk

Odoslané z ONEPLUS A5000 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: STK

Poslaťod PePPe » 10 Jan 2021, 23:59

puccky, tiez nemam k nicomu certifikat, aspon vidim, ze nie som sam :)
PePPe
**
**
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 19 Feb 2015, 22:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750X

Re: STK

Poslaťod Richi » 12 Jan 2021, 23:13

Mne kontroloval prakticky všetky doplnky. Od stupačiek cez prídavné svetla až po brzdovú páčku. Keď tam ale videl značku renomovaného výrobcu, certifikát nepýtal.
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: STK

Poslaťod Femicko » 14 Jan 2021, 08:31

Mne kontroloval jedine pridavne svetla, kedze je to brane ako hmlovky, ci svietia a ci sa daju zhasnut.
Obrázok užívateľa
Femicko
*****
*****
 
Príspevky: 438
Registrovaný: 12 Júl 2015, 21:01
Bydlisko: Trencianska Tepla
Motorka: Honda NC 750X

Re: STK

Poslaťod pcx » 14 Jan 2021, 13:55

Mne nekontrolovali asi nic (mam tam iny vyfuk, padaky, pridavne svetla, ine plexi, kufre), neviem, nebol som pri moto. Len ma potom majster zavolal nech si ju idem vziat. Nalepku mi nalepil (po mojej ziadosti) na prednu vidlicu ale pri okuliare cize tam ako je oplastovanie, cize to ani vidiet neni. Ked ma v lete zastavil policajt, kukol na to usmial sa a ze stastnu cestu :)
Aktual: Honda NC 700 Integra
EX: Honda PCX 125, Yamaha Xmax 250, Yamaha Xmax 400, Honda NC 700 X DCT, Yamaha Xmax 400 MomoDesign
Obrázok užívateľa
pcx
****
****
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 02 Mar 2017, 11:19
Bydlisko: Nitra, SK
Motorka: Honda NC 700X

Re: STK

Poslaťod Puggy » 22 Jan 2021, 12:47

Mne nekontrolovali nič, prešla bez problému. Mám iný výfuk, padáky, páčky. Samozrejme funkčné časti skontrolovali (brzdy, svetlá, pneu, tesnosť motora)
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: STK

Poslaťod Andy » 02 Júl 2021, 09:00

Bol som na STK včera. Skontroloval či svetla svietia, smerovky blikajú a stierače.... (pardon to je z iného filmu :) dal na valce a skontroloval brzdy, pozrel čo sú to za prídavné svetlé... po 10 min sa vrátil s otázkov: "A lekárničku máme?" Keď videl odkiaľ ju vyberám tak pridal obľúbenú: "A to má nádž?" :D Vzal som si papiere, idem preč keď mi v hlave zasvietilo, že mi nedali nálepku. Otočím sa idem pýtať a odpoveď: "Od 1.7.2021 sa už nedávajú." Dúfam, že to už vedia aj policajti...
Andy
**
**
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 26 Máj 2016, 21:23
Bydlisko: kúsok za Bratislavou :)
Motorka: Honda NC 750X

Re: STK

Poslaťod PePPe » 02 Aug 2021, 12:33

Dnes TK: pozrel bezne veci: skontroloval hladinu brzdovky zvonku, zmeral brzdy na valcoch, svetla.
Pozrel rozmery pneu, VIN, brzdove svetlo, blinkre.
Do 25 min som bol vonku aj s papiermi.
Ano, odisiel som uz bez nalepky..
PePPe
**
**
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 19 Feb 2015, 22:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750X

Predchádzajúci

Späť na Rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia