Kotucovy zámok

(alarmy, zámky, reťaze, ...)

Re: Kotucovy zámok

Poslaťod Mikino » 19 Feb 2018, 16:08

puccky1 píše:Ja som tiez rozmyslal nad zamkom ale nakoniec som namontoval alarm od "ali experta" ;)
Videl som video ako sa kradne motorka ktora ma zamok s alarmom na kolese stacila im len pur pena aby nerobil hluk a skejboart pod predne koleso ;-)
Mna to stalo asi desat eur montaz mozno pol hodinu ale mam aspon troska lepsi pocit ze odstrasim amaterov
Obcas chytam infarkt ked zabudnem ze mam zapnuty alarm a dotknem sa jej v garazi


Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku


Nazdar Puccky, co si namontoval ty?
Obrázok užívateľa
Mikino
****
****
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 30 Máj 2017, 15:31
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trenčín
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kotucovy zámok

Poslaťod puccky1 » 19 Feb 2018, 19:23

Joj to ani diva srna netusi musim napisat priatelke ona to objednavala mozno to este bude mat niekde ulozene
Ja ti skusim zatial aspon nejake foto najt uz si ani nepamatam kedy som to montoval asi to trocha potrva

Edit uz to mam ☺

1 Set Motorcycle Alarm Motorbike Bike Scooter Lock Anti-theft Security Alarm 125db 2 Remote DC 12V
http://s.aliexpress.com/7V363YVv?fromSns=Kopírovať do schránky
(from AliExpress Android)
Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Kotucovy zámok

Poslaťod aldav » 19 Feb 2018, 21:05

Je to sice levné, ale dnes už nikdo z okna nevykoukne, když slyší alarm
Já už mám 5 let na Xmaxu a teď i na NC, 2 way alarm, tzv. dvoucestný, ta druhá funkce je, že když mi někdo hrabe na moto, třeba děcka, doma se mi ozve " klíčenka " , takže o tom vím i když mám moto třeba na dovolené někde před hotelem, nebo na parkovišti. Ten můj poslední má dosah údajně 3,5 km. Moto mám u exmanželky ve společných garážích asi 800 m od bytu. Když se vracela jednou ráno domů, tak zavadila o plachtu a já vystartoval z pelechu a málem si uhnal infarkt, no mohl jsem ji zavolat, jenže rozespalý a nalitý jak žok, jsem to nevymyslel, nebo spíš jsem myslel, že je doma a spí. Takže to je nevýhoda a nebo když se vám na moto mrouskají kočky, ale stojí to kolem 1300,- a na Ebay stačí napsat 2 way moto alarm, je tam toho plná pr...el. Jo a mám to zapojený jen jako alarm, červený a černý drát přes pojistku k baterce a ostatních 5 drátu nevyužívám, instalaci zvládne i bloncka. Zvukovou sirénu taky nemám zapojenou, jen tu "tatranku" s displayem, kterou nosím na klíčích, už i tak je tady dost houkání, když přijde nějaká vychřice a cloumá s autama a plachtama na motkach.
Sorry za OT ke kotoučovém zámku, i když ten mám taky a i řetěz
aldav
**
**
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 28 Sep 2016, 14:24
Motorka: Iná

Re: Kotucovy zámok

Poslaťod puccky1 » 20 Feb 2018, 06:36

Nic v zlom keby ti tu motorku ozaj niekto kradol kym ku nej prides uz tam aj tak nie je
Vonku sa snazim neparkovat teda aspon v noci a garaz mam opretu o dom ktory je posledny v ulici za garazou uz len pole tak sa nadejam ze ked to zahuci tak to zlodeja odradi kedze cez senzory bude aj v garazi aj za garazou riadne nasvetleny [WHITE SMILING FACE]
Amatera to dufam odradi profik ju zobere aj keby som ju prizvaral o zarubnu

Odoslané z Nexus 5 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Kotucovy zámok

Poslaťod Mikino » 23 Feb 2018, 13:44

OK tak pozriem nieco z toho, dik chlapi
Obrázok užívateľa
Mikino
****
****
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 30 Máj 2017, 15:31
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trenčín
Motorka: Honda NC 750X

Predchádzajúci

Späť na Zabezpečenie motorky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť