MotoBoty

(topánky, ponožky...)

Re: MotoBoty

Poslaťod Pito » 12 Nov 2017, 10:52

Jasne, budem si chvalit teraz svoje... Ale nosim tieto botky a poskytuju nadstandardnu ochranu, maju gtx membranu, cena je viac ako slusna a co ma uplne dostalo-su pohodlne. Jasne, neni to na 10km turu po zlezeni z moto, ale cloveka na bezne behacky v zasade neobmedzuju:

http://www.eshopstyx.sk/eshop/tcx-obuv- ... 7948.xhtml
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: MotoBoty

Poslaťod puccky1 » 12 Nov 2017, 10:55

Gore-tex mam len v beznej sportovej topanke a pohoda kedze nie je tak namahana ako moto obuv
Moto obuv a oblecenie mam znacky MBW a oni pouzivaju Reisse membranu a ta nepremokala len ked bola nova mozno tak prvy rok aj to som asi nikdy nesiel viac ako hodinku v dazdi
Po case premokli za chvilku a je jedno ci som ich sprejom strekol.len troska alebo som ho na ne skoro cely nastriekal premokol som vzdy
Na Gore tex som este asi od nikoho nepocul ze by pretiekol tak je asi ozaj nepremokavy
Vsetko ostatne su len nahrady ktore sa tvaria nepremokave

http://rockway.eu/rady-moto-obleceni.html

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: MotoBoty

Poslaťod Pito » 12 Nov 2017, 11:08

Jo gtx su spicka. Ale mal som predtym aj forma a tu ich membranu-neviem ako sa vola a ta tiez vydrzala vsetko mozne. Nikdy nepremokli.
Lepšie prísť o minútu v živote, ako v minúte o život.

ex: Yamaha Majesty 400, Honda NC700XA
teraz: Triumph Street Triple RX, Honda CBF1000FA
Obrázok užívateľa
Pito
**********
**********
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: 23 Okt 2015, 13:47
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: MotoBoty

Poslaťod Ruidos » 17 Nov 2017, 14:29

5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: MotoBoty

Poslaťod Pavel » 17 Nov 2017, 17:15

Můj názor, ty první jsou lepší i hezčí, já normálně ještě nemám žádné motočižmičky :)
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: MotoBoty

Poslaťod Ruidos » 17 Nov 2017, 17:52

Pavel píše:Můj názor, ty první jsou lepší i hezčí, já normálně ještě nemám žádné motočižmičky :)


Počkaj a ako jazdis ? Ja som myslel že to je povinne


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: MotoBoty

Poslaťod Puggy » 17 Nov 2017, 17:56

Ruidos, to je úplne jedno, ty ich budeš nosiť, tu ti každý napíše nejaký nezmysel a nakoniec budeš jazdiť v teniskách. Drž sa svojho názoru (najlepšie odskúšať, kupovať motoboty cez internetový obchod nie je bohviečo). Keď chceš niečo ušetriť, odskúšaj si ich v kamennom obchode, a potom objednaj cez cez internet.
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: MotoBoty

Poslaťod Ruidos » 17 Nov 2017, 18:51

Puggy píše:Ruidos, to je úplne jedno, ty ich budeš nosiť, tu ti každý napíše nejaký nezmysel a nakoniec budeš jazdiť v teniskách. Drž sa svojho názoru (najlepšie odskúšať, kupovať motoboty cez internetový obchod nie je bohviečo). Keď chceš niečo ušetriť, odskúšaj si ich v kamennom obchode, a potom objednaj cez cez internet.


Puggy, práveže mall je super. Objednam, nesedí zanesiem do 14 dni a € vrátia spet. Je to fakt super. Osobne odskúšané. Vrátil som tak bundu aj nohavice. Boty chcem určite , je to určitá úroveň ochrany. Musím niečo splasit. Ale Dik za info


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: MotoBoty

Poslaťod Meky » 17 Nov 2017, 19:00

Jóó, Puggy má pravdu, objednat boty přes internet z tepla domova je jednoduché, ale pokud nevíš přesně co chceš a velikost, já osobně bych do toho nešel. Není nad to když botu vidíš, osaháš,vyzkoušíš a projdeš se a posoudíš jaké budou na údržbu. Ano, jak dále píše Puggy, někde v obchodě omrkneš, vyzkoušíš, osaháš a zvážíš, zda koupit v obchodě, nebo něco možná ušetříš a koupíš na netu. Myslím, že na netu o moc levnější nebudou než v kamenném obchodu. Já osobně preferuji raději nákup v kamenném obchodu. Při výběru bot jsi jistě vzal v úvahu i způsob využití a ochranu nohou třeba při možném pádu, nebo v dešti. Já osobně bych do nich nešel, ale co člověk, to možná jiný názor. Díval bych se po něčem bezpečnějším a asi s Gore texem, také řeším nové boty, nevýhoda je v tom, že musíš objet více obchodů, pokud nevíš do jaké značky půjdeš. Jo, a abych se držel tématu, tak já bych spíše kvůli
údržby bral ty druhé, ta performace by mi asi vadila, možná že na léto kvůli vzdušnosti to může být faj, nic takového jsem neměl tak nemohu posoudit. To na kotníku je větrání ? Když jo, určitě půjde uzavřít, ale bude to těsnit ? Plast v plastu. A jsme zase u toho, to chce vidět.
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: MotoBoty

Poslaťod Meky » 17 Nov 2017, 19:10

Jo, Mall je fajn, také tam sem tam něco koupím, lednici, kávovar, atp. Ano, také to je řešení co píšeš, něco objednáš, vyzkoušíš, vrátíš, za 14 dní příjdou peníze, zase něco objednáš a zase dokola. Snad do jara něco vybereš, mnoho štěstí, Tak mne napadá, v čem jsi jezdil do teď ?? ;)
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: MotoBoty

Poslaťod Ruidos » 17 Nov 2017, 19:13

Meky máš pravdu. V obchode väčší vyber, ale tie pohľady keď skúšaš už 3 pár a stále mi a nie sa rozhodnúť :) Doma obujem, vyskúšam. Pripadne skúsim znova druhý deň , ale ako píšeš všetko má za a proti.
Čo hovoríš na tieto ? Je tu aj ten Goratex, aj keď myslím že to neni moc veľký bonus. Neviem posúdiť. Nikdy som nemal.
https://www.mall.sk/obuv-motorka/motocy ... 0000586678



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: MotoBoty

Poslaťod Meky » 17 Nov 2017, 19:18

Pokud něco z těch tří a chceš turistické, tak za mne varianta C bude nejrozumnější volba. :like:
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

MotoBoty

Poslaťod Ruidos » 17 Nov 2017, 19:29

Meky píše:Pokud něco z těch tří a chceš turistické, tak za mne varianta C bude nejrozumnější volba. :like:


Jo Dik. Mám moto kde sa iné asi nehodia, len turistika
Ty pozeras aké ? Daj link


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: MotoBoty

Poslaťod Meky » 17 Nov 2017, 19:50

Já řeším zda turistické, jedny už mám, asi Daytony s Gore texem nebo silniční, Sidi, asi Cobry nebo něco takového, RST Paragon, nemají ale Gore tex, ale jinou membránu, i TCX co má Pito omrknu, vypadají dobře, no, musím objet obchody, nejsem ještě rozhodnut. Třeba kopím něco jiného. Právě že problém obchodů je ten, že mají menší výběr než internet, většinou jen nějaké značky, snad do jara něco koupím, nijak mne to ani netlačí, mám turistické Falca Tourer s nějakou membránou, ale to jsem již psal.
Meky
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 20 Okt 2015, 17:42
Bydlisko: Bílovec
Motorka: Honda NC 750X

Re: MotoBoty

Poslaťod Ruidos » 17 Nov 2017, 20:46

Meky píše:Já řeším zda turistické, jedny už mám, asi Daytony s Gore texem nebo silniční, Sidi, asi Cobry nebo něco takového, RST Paragon, nemají ale Gore tex, ale jinou membránu, i TCX co má Pito omrknu, vypadají dobře, no, musím objet obchody, nejsem ještě rozhodnut. Třeba kopím něco jiného. Právě že problém obchodů je ten, že mají menší výběr než internet, většinou jen nějaké značky, snad do jara něco koupím, nijak mne to ani netlačí, mám turistické Falca Tourer s nějakou membránou, ale to jsem již psal.


Ja nemám ako porovnať , ale ta Goratex membrána je fakt tak dobrá ? Veď teraz uz každý dáva nejaké membrány


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nohy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť