Predám dámske oblečenie na motorku - PREDANÉ

Pravidlá fóra
Je to bezplatná občianska inzercia, poprosím firmy a podobne aby si tu z toho nerobili biznis.
Nespamujte do inzerátov, všetko toto bude zmazané.
Ďakujem, admin

Predám dámske oblečenie na motorku - PREDANÉ

Poslaťod Alenka25 » 09 Aug 2016, 06:46

Predám dámsku bundu a nohavice na moto. Buď jednotlivo, alebo ako komplet. Značka RSA DAKAR. Bunda veľkosť S, trojvrstvová, odopínateľné rukávy, homologované chrániče lakťov, ramien, výstuha na chrbte. Možnosť vetrania v oblasti predlaktia, ramien a na chrbte.Nohavice značky RSA DAKAR. Veľkosť L (na nižšiu, štíhlejšiu postavu, do 160 cm). S odopinateľnou teplou vložkou a integrovanou klimov - membranou, homologované chrániče kolien, výstuha bokov. Možnosť odopnutia spodnej časti, ideálne na leto. Komplet zakúpený za 260 eur, predávam za 200. Viac info cez email - inzerat2510@azet.sk
Možnosť vyskúšať si oblečenie v celom žilinskom kraji
https://motocykle.bazos.sk/inzerat/6387 ... zvlast.php
Naposledy upravil Alenka25 dňa 08 Sep 2016, 19:35, celkovo upravené 1
Alenka25
*
*
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 31 Mar 2016, 23:21
Motorka: Iná

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod puccky1 » 09 Aug 2016, 19:43

Alenka a nepisala si nahodou na jar ze si veci uz predala?
Ci medzicasom ta nabalil druhy motorkar tak si opakujes to co na jar ;)
O nic nejde len aby som nezistil ze si tu robis nahodou nejaky biznis
Dufam ze sa nestane ze o tyzden napises predane a o dva mesiace tu bude zas inzerat ;)
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Alenka25 » 09 Aug 2016, 20:58

To sa dalo napísať aj do súkromnej správy :) A tak isto aj bez priblbých poznámok :) Osobne sa takto nebavím ani s kamarátmi, nieto s neznámymi ľuďmi, nuž ale každý sme inší, všakže.
Nerobím žiaden biznis. Nemôžem za to, že človek, s ktorým som bola dohodnutá, že oblečenie berie na 100%, si to rozmyslel v deň, keď som mu busom niesla ťažkú krabicu. Kedže veľmi veľa cestujem, nesedím denne na nete, ďalšie inzerovanie som si nechala na neskôr...Pokial raz zopakovaný inzerat (nie preto, že nemám čo robiť a ohromne ma to baví) je na tejto stranke nejaký problém, pokojne ho zmažte :) Neporušila som žiadne pravidlá
Alenka25
*
*
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 31 Mar 2016, 23:21
Motorka: Iná

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod dukyno » 09 Aug 2016, 21:26

To v Žiline sa takto predáva? Že predajca vláči balík kupujúcemu? To je aká rozprávka :).

Buď si pucky trafil klinec po hlavičke, alebo má slečna krámy že je taká ofučaná :)
dukyno
****
****
 
Príspevky: 151
Registrovaný: 05 Feb 2016, 21:16
Motorka: Iná

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Alenka25 » 09 Aug 2016, 21:33

Nerozumiem vôbec k čomu ako toto smeruje a prečo niekoho vôbec trápi ako sa ja s kupujúcim dohodnem. Je to len a len moja vec a niekoho zbytočna starosť. Ty si Duky rieš svoje veci ako ty potrebuješ, zvyšok sveta nechaj, nech sa rozhoduje podľa seba. Ešte pucckyho reakciu pochopím, ak si odmyslím blbé naražky. Ale že má niekto potrebu si rýpnuť do niekoho, to už nie
Alenka25
*
*
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 31 Mar 2016, 23:21
Motorka: Iná

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod jezdec74 » 09 Aug 2016, 21:37

Jděte s těmi příspěvky někam, toto je inzerce, tak si svoje pocity vyjadřujte jinde a tady to nechte být, pokud nemáte zájem nakupovat nebo prodávat :evil:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Puggy » 09 Aug 2016, 21:41

jezdec74 píše:Jděte s těmi příspěvky někam, toto je inzerce, tak si svoje pocity vyjadřujte jinde a tady to nechte být, pokud nemáte zájem nakupovat nebo prodávat :evil:


:like: jasné, a nechajte Alenku na pokoji
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1158
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod puccky1 » 10 Aug 2016, 05:23

Ide o to ze si pamatam tvoju minulu inzerciu
Co ma viac zarazilo ze som ju tu uz nenasiel ostane ano ale tvoju nie takze ju musel zmazat niekto s moderatorov
Prislo mi to proste divne tak som sa opytal vo forme zartu tak to tu proste chodi
Ta vystraha plati aj pre ostatnich ked zistim ze sa robi biznis vyvodim dosledky
Pekny den prajem

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4331
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Alenka25 » 10 Aug 2016, 06:51

Puccky, este sa tu raz "obhajim" a uz nebudem pokracovat v odpisovani. Aj tak si ostatni ludia pod mojim inzeratom akurat tak poklepu na celo kvoli diskusii, co tu vznikla, nikoho nebude zaujimat co predavam, ale co uz... Rozumiem tomu, ze ti zalezi na tom, aby sa tu biznis nerobil.
Ja som bola uz z minulosti zvyknuta, ze ak mam inzerat a najde sa vazny zaujemca, inzerat stiahnem. Automaticky ako som mala zaujemcu, napisala som adminovi a poprosila o stiahnutie. Nasledne som inzerat stiahla aj z bazosu. Keby som vedela, ze zaujemca ma okasle, nic nemazem, ale budiz...Pekny den aj tebe
Alenka25
*
*
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 31 Mar 2016, 23:21
Motorka: Iná

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Pavel » 10 Aug 2016, 06:59

Alenka, souhlasím s Tebou, třeba se někomu bude Tvé oblečeni hodit. NC káři tady taky mají své inzeráty včetně prodeje motorek a není to byznys, je to úplně normální věc, koupím - prodám a hotovo.
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Stanci » 10 Aug 2016, 21:34

Keby boli nohavice kusok väčšie :/
Obrázok užívateľa
Stanci
*****
*****
 
Príspevky: 415
Registrovaný: 06 Feb 2016, 21:39
Bydlisko: Jalovec
Motorka: Honda NC 700S

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Puggy » 11 Aug 2016, 20:34

Stanci, a čo menšia frajerka, neskúšal si? :lol:
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1158
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Alenka25 » 12 Aug 2016, 06:33

Stanci píše:Keby boli nohavice kusok väčšie :/

Nohavice mi dali najviac zabrat....kedze som malicka, kupovala som Sko, ktore som nenavliekla ani po kolena. Vymena za Mka dopadla rovnako, akurat som ich vytiahla aspon po stehna :D Az Lko mi padlo dobre. Ak je priatelka vyssia, tieto moje by jej veru nesedeli, ale mozem ich pomerat...
Alenka25
*
*
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 31 Mar 2016, 23:21
Motorka: Iná

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Stanci » 12 Aug 2016, 06:43

Je o kusok vyššia a puggy nemôžem zato že má dobré vyvinutu riťku :D ja to mam rad na babach ale zato má úzky pás na ňu je problem kupovať ... :/
Edit: má asi 168cm tak po bradu moju :D
Obrázok užívateľa
Stanci
*****
*****
 
Príspevky: 415
Registrovaný: 06 Feb 2016, 21:39
Bydlisko: Jalovec
Motorka: Honda NC 700S

Re: Predám dámske oblečenie na motorku

Poslaťod Alenka25 » 13 Aug 2016, 16:29

Stanci píše:Je o kusok vyššia a puggy nemôžem zato že má dobré vyvinutu riťku :D ja to mam rad na babach ale zato má úzky pás na ňu je problem kupovať ... :/
Edit: má asi 168cm tak po bradu moju :D

Stanci, ty si mi nahodou nevolal vcera? :) Ja mam 160 cm a su mi akurat....tvoja zena je sice len o 8 cm vyssia, ale ktozvie, ci by jej uz neboli kratke na dlzku...pas mam tiez uzky, takze viem co su to za "trampoty" :D
Najlepsie je pozriet si oblecenie osobne - nezavazne. Vidis material, kvalitu, da sa odskusat....Inak, toho vyrobcu som pozerala a nenasla som blizsie info, len ze je to znacka RSA Dakar, to je vsetko. Ale mozem este popatrat
Alenka25
*
*
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 31 Mar 2016, 23:21
Motorka: Iná


Späť na Predám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia