Kupa jazdenky

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod Juanito » 09 Apr 2016, 14:41

wolodo, nic v zlom, ale z Talianska by som ani bicykel nekupil. su to tvoje prachy a tvoje rozhodnutie, ale podla mojho skromneho nazoru je kupa z IT total kravina. jeden kluc? ja som stratil od auta a hned v ten den som daval robit druhy, co s jednym klucom? cize aj to svedci o predchadzajucom majitelovi, ako mal u riti, co bude s moto. ale ako som pisal, tvoje prachy, ja by som osobne do toho nesiel. howk
Juanito
*******
*******
 
Príspevky: 828
Registrovaný: 03 Jan 2016, 22:38
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod wolodo » 09 Apr 2016, 14:44

Rozumny argument, uznavam.
Obrázok užívateľa
wolodo
***
***
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 03 Apr 2016, 22:40
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod THeBaNDiT » 09 Apr 2016, 14:50

wolodo píše:...ku koncu videa zacala cmudit, neviem preco, nemala na to dovod.
Nie je to len vodná para? Pri studenom motore normálna vec...

Ale ak by som ja kupoval jazdenku, isto by som volil kúpiť moto od niekoho s reputáciou na fore, kto sa zaručuje, že jeho moto kúpené na Slovensku je tip-top a potvrdzujú to i ďalší členovia na fore. A nie od dovážača z Talianska, kde je vysoké riziko stočenej mašiny, ktorá bola ktovie ako zabehávaná, používaná a ktovie, koľko majiteľov ju dralo predtým, a zároveň dovážač, ktorý keď si nedodrží svoje povinnosti napr. pri výskyte vady, neostáva nič iné než súd, pretože takíto dovážači sú nezriedka ľudia bez chrbtovej kosti, ktorým ide len o zisk. (pozor, netvrdím, že tento je taký, ale nezriedka je to proste tak)
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod wolodo » 09 Apr 2016, 14:54

Od ludi z fora sa predava tusim len jedna, ktora je uz rezervovana, tak nechcem Richiho zbytocne otravovat. Este pridam par fotiek, kym to zavrhnem. Co vravite na tieto zvary? Aj vy to tak mate alebo tam uz bol nejaky odborny zasah? :)

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
wolodo
***
***
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 03 Apr 2016, 22:40
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod Dovi » 09 Apr 2016, 14:57

Když uvážím nedávnou seriozní nabídku novější NC750 s DCT, a navíc od od solidního zdejšího člena Richiho, tak to Ti ta úspora blbých 200 Euro za starší NC 700, neznámého původu, s chybějícím klíčkem s chipem k imobilizéru a dotaženou na kšeft od Talošů (a za mnohem menší prachy - proč asi?), stojí za to velké riziko? A k tomu komplikace a další výdaje, než tu mašinu postavíš u vás na značky? Já být nyní v roli kupujícího, tak mám jasno, pro kterou z těch dvou motorek se rozhodnout.
Ale kdo chce kam, pomozme mu tam aneb každý svého štěstí strůjcem... :)
od 17.4.2018 dočasný(?) výpadek externího úložiště obrázků na POSTIMG.ORG

Honda NC 750S, Honda CBF 125
Honda VT 750C2 Shadow Spirit, Honda VT 750C4 Shadow
BMW R 1100GS, BMW F 650GS, Yamaha WR 250X, Yamaha WR 250R
Obrázok užívateľa
Dovi
*****
*****
 
Príspevky: 368
Registrovaný: 01 Mar 2015, 09:51
Bydlisko: Jižní Morava, ČR
Motorka: Honda NC 750S

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod Puggy » 09 Apr 2016, 15:01

Juanito píše:wolodo, nic v zlom, ale z Talianska by som ani bicykel nekupil. su to tvoje prachy a tvoje rozhodnutie, ale podla mojho skromneho nazoru je kupa z IT total kravina. jeden kluc? ja som stratil od auta a hned v ten den som daval robit druhy, co s jednym klucom? cize aj to svedci o predchadzajucom majitelovi, ako mal u riti, co bude s moto. ale ako som pisal, tvoje prachy, ja by som osobne do toho nesiel. howk


:like: :like: :like: moja reč, Taliansko je motocyklová krajina, jazdia tam celoročne a dovezené motorky sú väčšinou vo veľmi zlom stave. Oplatí sa ich kúpiť ale maximálne za tú taliansku cenu, väčšinou majú veľmi vysoký nábeh a na pohľad vzhľadom na vek vyzerajú celkom dobre. Môj osobný názor - pozrieť sa po niečom na Slovensku.
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1158
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod wolodo » 09 Apr 2016, 16:02

Ukecali ste ma :) Hladam dalej a tuto taliansku si nechavam ako poslednu nudzovu moznost. Zajtra sa chystam do Senca pozriet tuto: http://motocykle.bazos.sk/inzerat/59851 ... 0X-ABS.php
Nepoznate niekto majitela?
Obrázok užívateľa
wolodo
***
***
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 03 Apr 2016, 22:40
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod BrAtKo » 09 Apr 2016, 16:06

...sa čudujem ze ti tu ešte niekto vôbec niečo odpisuje...
Obrázok užívateľa
BrAtKo
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1424
Registrovaný: 13 Mar 2015, 23:12
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Honda NC 750S

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod wolodo » 09 Apr 2016, 16:10

Nerozumiem narazke. Ved sa cely cas so vsetkymi bavim k veci a slusne. Prezentujem svoj progres a dostavam od ludi feedback. Na to sluzi forum.
Obrázok užívateľa
wolodo
***
***
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 03 Apr 2016, 22:40
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod THeBaNDiT » 09 Apr 2016, 16:19

wolodo píše:Ukecali ste ma :) Hladam dalej a tuto taliansku si nechavam ako poslednu nudzovu moznost. Zajtra sa chystam do Senca pozriet tuto: http://motocykle.bazos.sk/inzerat/59851 ... 0X-ABS.php
Nepoznate niekto majitela?
Prečo dávať 6000€ za trojročnú slabšiu jazdenku, keď máličko pridáš a môžeš mať čistonovú voňavučkú 2016-tku so zárukou, ktorú si zabehneš pekne sám? Príslušenstvo dokúpiš časom, alebo v rámci zľavy...

A Richi už svojho šmolka modrého predal? Nie som v obraze...
Obrázok
Obrázok užívateľa
THeBaNDiT
******
******
 
Príspevky: 571
Registrovaný: 25 Dec 2013, 20:24
Bydlisko: Bardejov
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod wolodo » 09 Apr 2016, 16:38

Pohravam sa aj s tou myslienkou, ze funglovku. Najskor si ale potrebujem prejst procesom hladania jazdenky, kym ma to dostatocne znechuti a priplatim si 2000 za novu. A neviem ci Richi predal, ale ked sme spolu telefonovali, tak vravel, ze je rezervovana.
Obrázok užívateľa
wolodo
***
***
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 03 Apr 2016, 22:40
Motorka: Honda NC 750X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod jezdec74 » 09 Apr 2016, 20:42

wolodo píše:Ukecali ste ma :) Hladam dalej a tuto taliansku si nechavam ako poslednu nudzovu moznost. Zajtra sa chystam do Senca pozriet tuto: http://motocykle.bazos.sk/inzerat/59851 ... 0X-ABS.php
Nepoznate niekto majitela?

Mám stejný názor jako většina. Na dovoz se vykašli, to by se Ti mohlo vymstít (třeba ne, ale riziko je zbytečně velké).
Ta v Senci vypadá hezky, zajeď, omrkneš a uvidíš. Je na ní i dost doplňků.
Na případné slevě se taky domluvit dá.
Je tu i ta možnost koupit novou, což je 100% -ní jistota, ale jsou to další peníze navíc + investice do doplňků, což taky není sranda.
Je těžké něco poradit, to si musí každý zvážit sám.
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod Richi » 09 Apr 2016, 21:03

Defakto som predal. Za 4500,-
wolodo, zaváhal si...
Tá Talianska je pridrahá, bez doplnkov, bez ŠPZ, s nejasným pôvodom a históriou. Pohľadaj radšej niečo Slovenské.
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2945
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod Jirka » 09 Apr 2016, 21:06

No já bych si ji nejdřív půjčil někde u dealera Hondy na projížďku. Jestli ti ta motorka vůbec bude vyhovovat. Protože opravdu ne každýmu sedne. Někdo kdo jede na dvojku 120, pak nemůže pochopit, že u NC je v 6500 otáčkách omezovač. Aby si vůbec věděl do čeho jdeš.
Obrázok užívateľa
Jirka
*******
*******
 
Príspevky: 925
Registrovaný: 17 Máj 2013, 20:49
Bydlisko: Nepomuk
Motorka: Honda NC 700X

Re: Kupa jazdenky

Poslaťod puccky1 » 09 Apr 2016, 21:20

Svojho casu ked som siel kupovat moto tak som najprv dva roky snoril po nete a patral co kupit
Potom prisiel cas ked som sa rozhodola ze ozaj uz idem nieco kupit lebo som uz bol dlho bez moto
Potom som zistil ze to co sa pise v inzeratoch povacsinou vobec nekoresponduje s realitou na mieste
Samozrejme vsetky moto co boli dovezene nemali viac km ako 25 000 a s talianska nemali druhy kluc ani servisnu knihu aj keby bola len rocna
Popri tomto hladani som narazil jedneho dna na inzerat kde bola NC :o
Nikdy som o takom modeli nepocul vsak kde aj ked to bola novinka :lol:
Zacal som googlit a celkom sa mi ta masinka zapacila
Po zrelej uvahe som dosiel na to ze nepotrebujem litrovu masinu co ma 150 koni
Bol som uz taky zufaly ze som si povedal ze ozeliem ze nebude mat ani 100 koni a nakoniec nema ani 50 :lol:
Ale po tom vsetkom co som si presiel som si povedal ze si kupim jedine novu aj keby som si mal zobrat uver co som si aj zobral
Ubral som s narokov zobral uver a uz tri roky sa vytesujem ako maly chlapec a najazdil som krasnych 60 000 km
Ono aj ten prvy majitel na Sk nemusi byt ziadna vyhra
Dva roky nazad sme boli v CHorvatsku a kamos mal Hondu Transalp 700 a stale sa mu prehrieval tak sa ho pytam mas dost oleja?
Odpoved bola ja neviem je to nekontrolujem :shock: tak ja a nie je stary? on asi hej naposledy som bol ked mala moto 6000 km
A kolko mas teda teraz a aky je interaval ? nooo ze asi kazdych 6000 km (ja si skor myslim ze 12000 ale asi mu ho menili po roku a nie po km ) tak kolko mas teraz?
on ze nie co cez 23 000 ? nebol som tam tri roky a ani som ho nekontroloval ci je dost :shock:
Po tejto hlaske sme mu skontrolovalo aj gumy a predna mala 1,3 a zadna 1,6 aj takto sa stara o moto a bude ju predavat ako prvy majitel a k tomu ma aj servisnu knizku ktoru mu mozno aj niekto vyplni a aj dva kluce

Este stale chces jazdenku ktora ma tri roky ked mozes mat novu teda najnovsi model s priplatkom nejakych 2000 € ???

V duchu hesla nasho Pita ked nepomozeme aspon dobre hlavu pomotame :lol:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4332
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia