GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod dobravila » 03 Aug 2016, 22:51

DOUFÁM ŽE SE GULÁŠ POVEDL ..POČASÍ VYVEDLO . MOJE POZVÁNÍ PROBĚHLO DO LÁZNÍ LAA A VŠAK BEZ NCéček.nikdo nepřijel.

Já se však nevzdávám nejsem oslabená a podniknu další akci do ČOKOLÁDOVNY V RAKOUSKU. A již brzy. Budu se těšit na vaše setkání. čau slunce v zádech
Dobráviladobromila
dobravila
**
**
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 01 Aug 2014, 21:41
Bydlisko: Břeclav-Poštorná
Motorka: Honda NC 750X

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod Floyd » 03 Aug 2016, 23:46

Veľmi dobrá víla Dobromila, v ktorej čokoládovni a kedy ? Lebo ma mrzí, že som Ti narušil akciu v tom istom termíne a dajaká satisfakcia by predsa mala byť. NC a bývalí NC-čkári na neznačkových mašinách boli všetci u mňa možno zo súcitu, lebo som guláš party avízoval oveľa skôr, ako Ty lázně. Počasí se v sobotu opravdu vyvedlo !
Ani neviem, koľko nás bolo aj s ľadvinkami a s jedným Floydýčaťom.
Takže někdy příště - Rakousko, těšíme se !
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod Baterka » 05 Mar 2017, 15:02

Ahoj všichni,
před pár dny jsme se s Jankou zasnili u jejího deníčku, kam si poznamenala jak se jí tehdy líbilo na Slovensku.
Napadlo nás, že bychom to mohli dát sem jako vzpomínku i pro ostatní a zvláště pro Floyda a paní Floydovou,
za to jak nás tehdy všechny tak královsky pohostili. Bylo to celé skvělé a v dobrém vzpomínáme :)

PS: neberte si případně nic osobně, jsou to poznámky původně čistě soukromé - Janky / naše. :)

Postřehy ze Slovenska

Floyd společně se svoji manželkou pořádali pro skupinku lidí z fóra guláš.

V pátek 29.července jsme s Mirkem přijeli do Jihlavy. Tatínek měl zrovna dlouhý volno a tak koupil kvasnicovou 11tku. Popovídali jsme u pivka a šli spát.

Dopoledne jsme se zabalili a vyrazili jsme na Slovensko, jeli jsme přes Rakousko. Postřehy z Rakouska – domy tam mají krásné, ale krajina je hodně obdělávaná člověkem, žádná divoká příroda, jak jsme na ni zvyklí v Česku. (alespoň v té části, kudy jsme projížděli) Všude pole – slunečnice, kukuřice, vinná réva, dýně, brambory.

Celá parta z NC fóra jsou moc fajn a milí lidé. Při uvítání jsem dostala takových pus! To neznám aby chlap s ženskou si dávali při přivítání takové ty pusy na tváře :) byla jsem dost překvapená z tohodle stylu vítání. Celé odpoledne se neslo v duchu povídání si o motorkách a vítání nově příchozích. Měli jsme se moc fajn, dobrá nálada, dobré jídlo, pití, krásné prostředí. Zrekonstruovaný barák, který hlídal moc krásný pejsek. Floydovi udělali, jako poděkování takový upomínkový letáček s vypsanými jmény zúčastněných se a dali mu takovou kovovou malou sošku motorky. Z toho měl velkou radost a celkově měl radost, že se tam sešlo tolik lidí a motorek. Škoda jen, že lidé Floydovi dávali i peníze..to je takové no..bylo mi to líto, myslím že i jemu.

Byli jsme upozornění na hojný výskyt komárů, protože jsme se nacházeli kousek od Dunaje. I přesto jsme trvali na přespání venku v hamace. Přes noc jsem se budila, byla jsem hodně poštípaná a bylo mi horko. Mělo to ale jednu velkou výhodu! Viděla jsem krásný měsíc. Obrys černé kolo, které bylo velmi patrné a samotný měsíc byl jen v srpečku! Krásná podívaná. Ráno nás čekala královská snídaně, sbalili jsme si a vyrazili na výlet po Slovensku. Jeli jsme do Banské Bystrice, kde jsme si dali zmrzku a svačinku. Slovenské hory jsou krásné, cestou jsem viděla malého divočáčka! Čapík jeden malinkatej si tam rochňal rypáčkem. Bylo to poprvé, co jsem viděla divočáka ve volné přírodě. Cestou ze Slovenska jsme narazili na motorkářský úsek. Byla to klikatá silnice plná dlouhých zatáček. Ze začátku mě to bavilo ale jelikož úsek byl na muj vkus dost dlouhý, bylo mi po chvíli blbe od žalůdku a tak jsme zastavili na odpočívadle, kde bylo dost křížků lidí co zemřelo v tomto úseku. Viděla jsem tam sjíždět se motorkáře, kteří si i několikrát tento úsek sjížděli znova a znova. Jak řekl Mireček: Janičko, ty jsi plná emocí. Ano byla jsem chvilku jsem měla slzy v očích. Na tomhle místě jsem překonávala sama sebe. Já holka, která se vždycky bála motorek, tady najednou stojím a jezdím takovéhle zatáčky s Mirečkem. Uf bylo toho na mě moc.

Cestou nám začalo hodně pršet, nám to ale nevadilo, měli jsme nepromoky! Museli jsme jet opatrně a dlouhou vzdálenost. Byla to paráda, protože jsme cestou poslouchali písničky a povídali si spolu. Cestou jsme viděli i autonehodu, škaredě rozbité auto, paní policistka nás upozornila, abychom jeli opatrně. Nebylo mi v tu chvíli do zpěvu.

Při příjezdu do Budějic nás čekala velká odměna za naší deštivou zpáteční cestu. Na obloze byla krásná přehlídka barev a mraků. Užívala jsem si posledních pár kilometrů co to šlo! Tento moment výletu beru jako požehnání. Jsme šťastní, zdraví a máme se rádi a i když nám prší a není nám už moc do zpěvu z únavy - máme se v ten moment krásně!
Obrázok užívateľa
Baterka
****
****
 
Príspevky: 132
Registrovaný: 06 Apr 2015, 15:42
Bydlisko: České Budějovice
Motorka: Honda NC 750X

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod Macek » 05 Mar 2017, 20:34

..jo jo.. taky občas vzpomínám na dokonale na-du-pa-nou akcičku se super lidma.. komáry ani nepřipomínej :) peníze Floydovi nikdo ale nedal.. dostal obrázky svatých v různých barevných provedeních a různých označení arabskými číslicemi.. rád Vás Baterko i s Nabíječkou zase uvidim a mužem si u měsíčku aj pít krev.. ;) ;)
Obrázok užívateľa
Macek
******
******
 
Príspevky: 565
Registrovaný: 10 Aug 2014, 05:53
Bydlisko: Vratimov, CZ
Motorka: Iná

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod puccky1 » 05 Mar 2017, 21:33

Len doplnim ze nabijacka mala zrejme na mysli cestu od Banske Bystrice cez Sturec a tie kriziky nie su ludi co tam zahynuli teda urcite nie vsetky ale tam je spomienkove miesto na zosnulych motorkarov robi sa tam kazdorocna jazda na ich pamiatku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod Floyd » 05 Mar 2017, 23:42

Macek píše:..jo jo.. taky občas vzpomínám na dokonale na-du-pa-nou akcičku se super lidma.. komáry ani nepřipomínej :) peníze Floydovi nikdo ale nedal.. dostal obrázky svatých v různých barevných provedeních a různých označení arabskými číslicemi.. rád Vás Baterko i s Nabíječkou zase uvidim a mužem si u měsíčku aj pít krev.. ;) ;)

Ach, tie hlúpe peniaze. Chcel som sa Vám kruto pomstiť za tú tajnú zbierku, o ktorej som sa dozvedel (resp. mi to zaplo) na druhý deň, až keď ste všetci odišli. Ale nehoda o dva týžde po akcii guláš ma predbehla. Takže máme objednať u suseda poľovníka opäť divinu na guláš niekedy v júli, auguste 2017 ?
K haluškám: pani Floydova chce, aby sme boli vonku na terase, lebo hore v byte máme miesto pri stole len pre 6 osôb. Musíme počkať na lepšie počasie.
Jakú nadupanú vonkajšiu mini hudobnú aparatúru som pre Vás tento rok zabezpečil ?! Len si pripravte Vaše obľúbené pesničky, prepojíme cez bluetooth a ozvučíme celý Prievoz. Šak Riči vie.
Naposledy upravil Floyd dňa 06 Mar 2017, 06:56, celkovo upravené 1
Floyd
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1414
Registrovaný: 12 Apr 2013, 01:02
Bydlisko: BA
Motorka: Honda NC 750X

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod Zizi79 » 06 Mar 2017, 00:17

Zbierka mala aj poentu, ved 30 hladnych krkov hostit nieje len tak... ved len toaletaku kolko poslo... :-)
Jazdím pre radosť
Honda Integra 750D 2015, Honda NT1100 2022
Obrázok užívateľa
Zizi79
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1552
Registrovaný: 21 Júl 2015, 08:40
Bydlisko: Prešov
Motorka: Iná

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod Puggy » 06 Mar 2017, 17:14

puccky1 píše:Len doplnim ze nabijacka mala zrejme na mysli cestu od Banske Bystrice cez Sturec a tie kriziky nie su ludi co tam zahynuli teda urcite nie vsetky ale tam je spomienkove miesto na zosnulych motorkarov robi sa tam kazdorocna jazda na ich pamiatku


Peťko, nemáš pravdu, sú tam iba krížiky a pamätné dosky chalanov, ktorí zahynuli na Šturci
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1157
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod Ruidos » 06 Mar 2017, 17:26

To fakt je tam toľko krížov ?


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
5505 km.
Obrázok užívateľa
Ruidos
********
********
 
Príspevky: 1366
Registrovaný: 30 Jan 2016, 10:59
Bydlisko: Trenčín
Motorka: Iná

Re: GULÁŠ U FLOYDA (30.07.2016)

Poslaťod puccky1 » 09 Mar 2017, 06:52

Puggy nejdem sa hadat iba som vyslovil moj nazor ktory som pocul a osobne si aj myslim ze nie vsetci zahynuli tam.
Isto viem iba to ze na tom mieste je kazdorocne stretnutie na spomienku zosnulych motorkarov
Tych krizikov tam je vela aj na cele slovensko

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Predchádzajúci

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia