Zazimovačka SK

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod PRx » 04 Nov 2014, 08:43

Nejlepší ochrana na kolena před zimou je denní tisk Rudé Právo z 80 let, viďte stařící :-D
stačí před jízdou zastrčit za kamaše a je ti tak krásně teploučko ;-)
Obrázok užívateľa
PRx
*****
*****
 
Príspevky: 339
Registrovaný: 12 Sep 2013, 10:29
Bydlisko: Plzeň ČR a Bojnice SR
Motorka: Honda NC 700S

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod Pupi04 » 04 Nov 2014, 11:46

PRx píše:Nejlepší ochrana na kolena před zimou je denní tisk Rudé Právo z 80 let, viďte stařící :-D
stačí před jízdou zastrčit za kamaše a je ti tak krásně teploučko ;-)

Tak tuto poznámku jsem přehlédl :roll:
Obrázok užívateľa
Pupi04
*******
*******
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 20 Jún 2014, 09:59
Bydlisko: Stříbro
Motorka: Iná

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod puccky1 » 04 Nov 2014, 12:06

PRx píše:Nejlepší ochrana na kolena před zimou je denní tisk Rudé Právo z 80 let, viďte stařící :-D
stačí před jízdou zastrčit za kamaše a je ti tak krásně teploučko ;-)

Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod keto » 04 Nov 2014, 16:37

Tak denní tisk jem si cpal na vojně do kanad :like: a do dnes používám na ježdění na kole i v létě když je chladněji,vyšlapu na kopec a jak jsem spocený hodím pod dres jednu stránku a fičím dolů,ono na Lysé hoře může i v létě za pěkného počasí být klisně k 10 stupňům ;)
Jawa 20 (1976), TMEC Betka (2007), Aprilia Scarabeo 200 (2009), Honda SH 300 (2010), Honda NC700X (2012), Honda Forza 350 (2021)
Obrázok užívateľa
keto
*********
*********
 
Príspevky: 1941
Registrovaný: 22 Jan 2013, 20:57
Bydlisko: Severní Morava
Motorka: Iná

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod Richi » 04 Nov 2014, 22:39

presne tak...na vojne do kanad...a mohlo byt aj -20 :)
1/2018 (NC 35840) + 58 092km
Obrázok užívateľa
Richi
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 2939
Registrovaný: 22 Máj 2014, 20:59
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod Supi » 17 Nov 2014, 00:17

Tak ja som dnes zazimoval. Alebo lepsie povedane zaniesol som motorku k rodicom do garaze. Ak budu este nejake vikendy slnecne a suche, tak predpokladam, ze este trochu pojazdim :-)
Pocasie som si na zazimovaciu jazdu nevybral idealne, ale inokedy sa mi nedalo. Rano bolo 7 stupnov, dazd, silny narazovy vietor... pohodova jazda to nebola. Ale ludia v autach mi fandili. Jeden dokonca vystrcil ruku z okna az po rameno a v tom dazdi a v 100km/h rychlosti mi ukazoval palec hore :like: A mnohi si urcite pomysleli, co za exota vyjde v takom pocasi na motorku :D
co dodat... uz sa neviem dockat jari :)
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod puccky1 » 17 Nov 2014, 10:18

Supi píše:Tak ja som dnes zazimoval. Alebo lepsie povedane zaniesol som motorku k rodicom do garaze. Ak budu este nejake vikendy slnecne a suche, tak predpokladam, ze este trochu pojazdim :-)
Pocasie som si na zazimovaciu jazdu nevybral idealne, ale inokedy sa mi nedalo. Rano bolo 7 stupnov, dazd, silny narazovy vietor... pohodova jazda to nebola. Ale ludia v autach mi fandili. Jeden dokonca vystrcil ruku z okna az po rameno a v tom dazdi a v 100km/h rychlosti mi ukazoval palec hore :like: A mnohi si urcite pomysleli, co za exota vyjde v takom pocasi na motorku :D
co dodat... uz sa neviem dockat jari :)

A ja som myslel ze vcera v tom paradnom pocasi som bol iba ja taky blaznivy a aby toho nebolo malo tak som si dal aj off road skratku ktoru som po par km trpko olutoval ustal som to bez padu ale potom ten pohlad na moto kombinacia dazda prachu strku a hliny vobec nie je dobra dnes je sviatok a ja nemam co robit tak si hovorim ze asi pojdem zas na moto a ak ma chyti dazd aspon ju oplachnem z hrubej spiny a ked nie tak mam doma este v zalohe vabku
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod jezdec74 » 17 Nov 2014, 10:40

U nás bylo ještě před hodinou krásné slunečné počasí. Už jsem to viděl na asi poslední letošní knedle, ale už je zataženo, asi bude gaučing :like:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod jezdec74 » 17 Nov 2014, 10:43

Supi píše:Tak ja som dnes zazimoval. Alebo lepsie povedane zaniesol som motorku k rodicom do garaze. Ak budu este nejake vikendy slnecne a suche, tak predpokladam, ze este trochu pojazdim :-)
Pocasie som si na zazimovaciu jazdu nevybral idealne, ale inokedy sa mi nedalo. Rano bolo 7 stupnov, dazd, silny narazovy vietor... pohodova jazda to nebola. Ale ludia v autach mi fandili. Jeden dokonca vystrcil ruku z okna az po rameno a v tom dazdi a v 100km/h rychlosti mi ukazoval palec hore :like: A mnohi si urcite pomysleli, co za exota vyjde v takom pocasi na motorku :D
co dodat... uz sa neviem dockat jari :)

Ty Supi a jsi si jistý, že to byl palec ? :lol:
Ono v dešti a ještě ve 100 km/h mohlo dojít k mýlce :lol:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod Supi » 17 Nov 2014, 12:46

oni ma predbiehali, isli tak 2m odo mna, takze som to videl urcite dobre :)
Inac prve co mi vtedy napadlo bolo, ze by som nechcel mat v tej zime a dazdi takto vystrcenu ruku. Ze ved ju bude mat celu mokru, premrznutu :D
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod Pavel » 17 Nov 2014, 16:00

Já jsem zazimoval dnes dopoledne, motorka je vyčištěná, pneu nasprejované, jen ty poserproužky mám větší než v létě, na vlhké cestě se to bojím hodně klopit, už jsem měl tři nehody, tak další nechci. První byla srážka se srnou, pak do mě bouchlo auto zleva(zlatý padací rám na Jawě 350/639) zachránil mi nohu a třetí nehoda byla srážka s cyklistou, který mi nedal přednost, taky to odnesl, mě se ale nikdy nic nestalo(naštěstí) vždy to odnesla jen motorka :)
ex: Jawa 50/21, Jawa 350/639, MZ 150 ETZ, Hyosung GV 250 Aquila, NC700X
Obrázok užívateľa
Pavel
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1214
Registrovaný: 15 Sep 2014, 08:21
Bydlisko: Dobrá u FM
Motorka: Honda NC 700X

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod puccky1 » 17 Nov 2014, 17:48

Idem si tak cez Sturec a nikde ziadny motorkar no to to sa mi este v zivote nestalo uplne prazdny kopec vravim si hadam som si pomylil kopec to nie je mozne ze ziadny motorkari co na tom ze je 5 stupnov nad nulou co uz vsetci zazimovali? Ale nezazimovali predsa sa tam nasli niaky otuzilci aha ObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod jezdec74 » 17 Nov 2014, 20:37

Super, ale já vidím sice 2 (motorkáře a motorkářku), ale jen jednu motorku :D
Jak se tam asi ten druhý morkář dostal :lol: Pucky, Ty jsi byl pešo ? :lol: :lol:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod puccky1 » 17 Nov 2014, 20:50

Aha ja som bol v lesiku na cik pauzu a ked som sa vracal tak som tam videl motorku a pri nej motorkarku :shock:
V tej zime sa mi asi podchladil mozog a nevsimol som si ze je to vlastne moja motorka a moja ladvinka :lol:
Jezdec ale teraz ostavam smutny :( ja som sa tesil ze som nebol sam taky blaznivy a ty si mi to vysvetlil po lopate
ze som vlastne nikoho nestretol :( a taky pekny den to bol sviatocny bez dazda prijemnych 5 az 10 stupnov konecne sa nepotim ziadne musky na plexi a nikomu sa nechcelo vozit? ani len skutrik som nestretol to to sa mi uz ozaj davno nestalo
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4326
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: Zazimovačka SK

Poslaťod jezdec74 » 17 Nov 2014, 21:08

Nebuď smutný, jsem Tvůj fanda :like: a ono je vlastně jedno jestli to byla Tvoje motorka a tvoje ledvinka nebo někoho jiného, hlavně, že jsi je viděl :lol:
My heart beats for Honda.
Obrázok užívateľa
jezdec74
**********
**********
 
Príspevky: 3204
Registrovaný: 01 Sep 2013, 19:19
Bydlisko: CZ
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 23 hostia