zraz kofola a káva

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Puggy » 26 Júl 2014, 21:42

A Saludovi vďaka za reprezentáciu S-ka, X-kári boli ste vo výraznej presile. Inak, zrejme sme sa dnes trochu obchádzali, bol som v Hornej aj Dolnej Ždani, takže celkom kúsok chvíľami od vás. Ale keď som sa tam pohyboval, pravdepodobne ste už boli na tripe (bolo asi 12:40 až 13:00 hod). Ja som si dnes dal "kávičku" s pánom Jánom Kollárom pri jeho pamätníku v Mošovciach.
Obrázok užívateľa
Puggy
Sponzori
Sponzori
 
Príspevky: 1158
Registrovaný: 24 Jan 2013, 11:52
Bydlisko: Žilina
Motorka: Honda NC 700S

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod georgoo » 26 Júl 2014, 21:55

Puggy píše:A Saludovi vďaka za reprezentáciu S-ka, X-kári boli ste vo výraznej presile. Inak, zrejme sme sa dnes trochu obchádzali, bol som v Hornej aj Dolnej Ždani, takže celkom kúsok chvíľami od vás. Ale keď som sa tam pohyboval, pravdepodobne ste už boli na tripe (bolo asi 12:40 až 13:00 hod). Ja som si dnes dal "kávičku" s pánom Jánom Kollárom pri jeho pamätníku v Mošovciach.


Ak ma pamat nemyli, v tom case sme este sedeli vo Furmanskej kolibe. Boli sme vo faze ukoncovania priboroveho sermu a cakali na Supi-ho.
To vies, trochu mu to trvalo. Neznackova motorka, slabsi vykon ;)
Ale musim povedat, ze sa nas drzal ako kliest. Sice za cenu jazdy na hrane vykonostnych moznosti a tym padom aj katastrofalnej spotreby paliva :)

Salud tiez podal chrabry vykon pocas celeho dna, a viac ako dostatocne reprezentoval S-ka :)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod puccky1 » 26 Júl 2014, 22:15

Puggy píše:A Saludovi vďaka za reprezentáciu S-ka, X-kári boli ste vo výraznej presile. Inak, zrejme sme sa dnes trochu obchádzali, bol som v Hornej aj Dolnej Ždani, takže celkom kúsok chvíľami od vás. Ale keď som sa tam pohyboval, pravdepodobne ste už boli na tripe (bolo asi 12:40 až 13:00 hod). Ja som si dnes dal "kávičku" s pánom Jánom Kollárom pri jeho pamätníku v Mošovciach.

Ty si bol v Dolnej Zdani ??????????? To nemyslis vazne :shock:
Na buduce ked pojdes okolo tak budes kavickovat u mna :lol: ved to je moja rodna malebna dedinka :mrgreen:
Obrázok užívateľa
puccky1
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4328
Registrovaný: 03 Feb 2013, 22:29
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Motorka: Honda NC 700X

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Salud » 26 Júl 2014, 23:01

Pozdravujem chlapaci. Velka vdaka za peknu sobotu.

Puccky vdaka za organizaciu a vyber bodov zaujmu ako cestovnych tak aj gastronomickych. A taktiez za odprevadenie nasej "zapadnej" skupiny.

Som rad, ze som dnes mohol osobne spoznat dalsich clenov nasho fora Aleska a Laca, su to fajn chlapaci.

Taktiez som rad, ze Supi na nas nezabudol, aj ked si kupil "dospelacku" motorku a dufam, ze dnes ked dodazil domov tak otcovi namazal retaz na jeho NCXku tak ako slubil.

Adminovi vzdavam uctu, pretoze dnes to mal najdalej, najviac zmokol a pri tom vsetkom bol po nocnej. Tak dufam, ze si si to vysnivane pivo vychutnal, ked si prisiel domov?

No a Georgovi (takmer uz mojmu pokrvnemu bratovi) sa ospravedlnujem, ze som sa s nim nerozlucil, hoc som s nim siel ako s poslednym spolujazdcom. Aby som vysvetlil, odpojil som sa totiz od neho pred Trnavou tzv. "na hulvata", lebo moja vyssia moc mi poslala sms, ze na 21:00 hod si objednala listky na nocnu prehliadku hradu Cerveny kamen a tak som doslova pocital minuty a vdaka tomuto uniku sme to stihli na chlp.

Takze este raz velka vdaka vsetkym ucastnikom zajazdu a tesim sa na dalsi vyjazd.

Drzte sa.
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Salud » 26 Júl 2014, 23:09

Puggy píše:A Saludovi vďaka za reprezentáciu S-ka, X-kári boli ste vo výraznej presile. Inak, zrejme sme sa dnes trochu obchádzali, bol som v Hornej aj Dolnej Ždani, takže celkom kúsok chvíľami od vás. Ale keď som sa tam pohyboval, pravdepodobne ste už boli na tripe (bolo asi 12:40 až 13:00 hod). Ja som si dnes dal "kávičku" s pánom Jánom Kollárom pri jeho pamätníku v Mošovciach.


Puggy vobec to nie je pri tej presile jednoduche. Zatial co som bol na vyjazdoch, tak vzdy som bol s S-kom sam. Velmi rad by som uz na nejako tom nasom zraze videl dalsie S-ko. No velka skoda, ze nam dnes nebolo dopriate sa stretnut, rad by som ta spoznal aj osobne no a samozrejme by som si rad ohrial oko pri pohlade na dalsie biele S-ko. Mohol si sa pokusit nas kontaktovat telefonicky, alebo smskou, snad by sa nam podarilo sa najst. No nevadi tak snad na buduce.

Drz sa
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Supi » 26 Júl 2014, 23:19

georgoo píše: ...sa nas drzal ako kliest. Sice za cenu jazdy na hrane vykonostnych moznosti a tym padom aj katastrofalnej spotreby paliva :)


Ze katastrofalnej spotreby... za cely den som mal 4,5 l/ 100km. A to som cestou na kolibu miestami dost nakladal. Ak to malo stale takuto spotrebu, tak som uplne happy :D
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Supi » 26 Júl 2014, 23:27

Salud píše:... a dufam, ze dnes ked dodazil domov tak otcovi namazal retaz na jeho NCXku tak ako slubil.


No nejak som nestihol :oops: Ale vercajk mam uz pripraveny, takze zajtra cistim, nech je tak pekna ako tvoja :D
Obrázok užívateľa
Supi
*******
*******
 
Príspevky: 818
Registrovaný: 27 Máj 2013, 10:07
Bydlisko: Bratislava
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Salud » 27 Júl 2014, 10:54

Chlapáci, tak po včerajšej jazde v miernom daždi som dnes moto umyl a vyčistil a taktiež som previedol "ofukovaciu" jazdu. Moto je pekná čistučká, no škoda jazdiť :-). Musím poznamenať, že umývanie motorky pridávam k čisteniu a mazaniu reťaze, teda do nepopulárnych činností :cry:
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod georgoo » 27 Júl 2014, 11:10

Salud píše:Chlapáci, tak po včerajšej jazde v miernom daždi som dnes moto umyl a vyčistil a taktiež som previedol "ofukovaciu" jazdu. Moto je pekná čistučká, no škoda jazdiť :-). Musím poznamenať, že umývanie motorky pridávam k čisteniu a mazaniu reťaze, teda do nepopulárnych činností :cry:


Kedy sa mozem stavit na rovnaku proceduru s mojim X-kom ???
Ofukovaciu jazdu zvladnem sam ;)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Salud » 27 Júl 2014, 11:19

Georgoo, náhle som dostal asi nejakú prudko nákazlivú chorobu, asi by si nemal teraz chodiť :oops:
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod georgoo » 27 Júl 2014, 11:21

Salud píše:Georgoo, náhle som dostal asi nejakú prudko nákazlivú chorobu, asi by si nemal teraz chodiť :oops:


Salud, lenivost je sice nakazliva, ale nebojim sa, uz mam vsetky priznaky tejto choroby ;)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Salud » 27 Júl 2014, 11:34

Tak ak máš rovnakú chorobu ako ja, tak si moto dokážeš umyť aj ty. Bolelo to síce jak hovado, ale jednu moto sa dá zvládnuť :evil: :lol:
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod georgoo » 27 Júl 2014, 16:08

Salud píše:Tak ak máš rovnakú chorobu ako ja, tak si moto dokážeš umyť aj ty. Bolelo to síce jak hovado, ale jednu moto sa dá zvládnuť :evil: :lol:


Mas ty ale stastie, ze prsi, uz by som ti buchal na branu :)
NC750X (2014-2017), Tracer 900 (2017:-)
Obrázok užívateľa
georgoo
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 2486
Registrovaný: 03 Jún 2014, 19:43
Bydlisko: Trnava
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod Salud » 27 Júl 2014, 19:07

No tak v Častej bola riadna prietrž mračien. Stačilo Georgoo motorku len našampónovať a nechať ju na daždi :-)
Salud
*****
*****
 
Príspevky: 390
Registrovaný: 28 Apr 2013, 20:24
Bydlisko: Bratislavský kraj
Motorka: Iná

Re: zraz kofola a káva

Poslaťod ladislavmlynar » 27 Júl 2014, 22:08

No ja a moja ladvinka dnes ZV..PD..TO..NR...ZV....umyť sme nestihali iba lejak okolo Novakov....a zajtra Jasna a ak doba stihnem tak nove pneu po cca 5200km....
Obrázok užívateľa
ladislavmlynar
****
****
 
Príspevky: 137
Registrovaný: 18 Jún 2014, 02:12
Bydlisko: Solčany okr. Topolčany Sk,Norsko Lillestrom
Motorka: Iná

PredchádzajúciĎalší

Späť na Akcie a zrazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia